HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Centarhalf
Reactions:

Re: HNL

Post by Centarhalf » Tue Nov 24, 2020 8:55 pm

Strukan će izgleda bit suspendiran do kraja polusezone.

Međugorska neman pušta pipke!

Mislim da imamo dobre šanse da u Rijeci budemo opet pokradeni i to pod dirigentskom palicom druga Jovića, a možda već i sutra protiv Istre.
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Tue Nov 24, 2020 9:24 pm

Centarhalf wrote:
Tue Nov 24, 2020 8:55 pm
Strukan će izgleda bit suspendiran do kraja polusezone.

Međugorska neman pušta pipke!

Mislim da imamo dobre šanse da u Rijeci budemo opet pokradeni i to pod dirigentskom palicom druga Jovića, a možda već i sutra protiv Istre.
O da. Nacrtano. Čim je ovo izašlo u SN o tom penalu odmah mi je bilo jasno da se sprema nešto u sljedećim utakmicama.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Tue Nov 24, 2020 9:37 pm

A tko je nama kriv sto nismo digli hajku na njega nakon Lokomotive u zadnjem kolu kada je propustio Celikovicu dati 2. zuti, kada jedan cisti penal u 16 metara nakon igranja rukom nije sudio i kao sto nije isao ni provjeriti penal nakon sto su srusili Pilja. Onda su ti isti mediji svrsavali na Lokomotivu i njihovu svemirsku igru, sada kad Osijek pobjedi je zato sto Dinamu nije sudjen penal.

Ali ako mu je Pajac javljao da stane i saceka, a ovaj ga ignorirao da mi je bilo vidjeti Pajacevu facu kada je skuzio da je trebao biti penal, a ono korner vec izveden :lol:
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Tue Nov 24, 2020 10:29 pm

E možda su ova dva dripca ,Mihovil Topić i ovaj ćelavi, neki stručnjaci ali jebeš mi sve baš su gadljivi.
Čak i kad pričaju nešto više-manje pozitivno o našem klubu i Bjelici sve mi se nekako čini da to rade preko k...

A ovo vezano uz Struju Dukana i njegovu suspenziju,pa što smo drugo mogli i očekivati.
Ta situacija će se sada godinama razvlačiti kroz svaki razgovor i članak o VAR-u.
I kao što je ono u finalu kupa protiv Cibalije bilo da je Osijek izjednačujući gol zabio 15 minuta nakon isteka devedesete tako će i ovo sada biti za koji mjesec da je đubre od suca nakon što mu je Bjelica namignuo i pokazao "iljadu" Eura u džepu odlučio ignorirati glas savjesti iz slušalice dok je u isto vrijeme Miha držao vrata od VAR sobe zatvorena sa vanjske strane dok je VAR sudac jadan grebao po istima da istrči van i upozori belosvetsku nejač na nepravdu koja se zbiva na terenu Gradskog Vrta.
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Tue Nov 24, 2020 11:20 pm

ma ništa nije usporedivo s ovim Ljubićem.

ali svi ti komentatori su obični bleferi koji s vremenom toliko izblefiraju svoju ulogu da se svi naviknu na njih.
pa i drago ćosić nije ništa drugo osim običnog derana, a kamoli ovi... FEJK IT TIL JU MAKE IT.
bezveznjak koji ima aca stanković sindrom, mlad sam već ćelav, to je od silnog drkanja... jako sam bitan aaaaaaaaaaaaaaa, vidi što sam pametan aaaaaaaaaaaaaaa

jebgo ga dinamo da ga jebao.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Erdinger
Reactions:

Post by Erdinger » Wed Nov 25, 2020 1:02 am

Ma Ljubo je u stvari skriveni navijac Osijeka samo nece priznati, kako samo razvuce osmjeh kad se spomene Mierez... Treba mu poslat zlatni dres s Mierezom i mogu se okladit da ce suzu pustit... 😁

Neka pricaju sta hoce, dok nasi decki skupa sa Bjelicom i ekipom pricaju na terenu kao i do sada - nista mi nece ovi dan pokvarit :sal:

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Wed Nov 25, 2020 8:14 am

Ako je ovo njega toliko zapeklo, sta mislite kako je u Međugorju? :D :D :D

LegaLega031
Reactions:

Post by LegaLega031 » Wed Nov 25, 2020 8:23 am

Ali kako on srdačno brani Mamića i demistificira Bjeličin period u Dinamu pa to je za nepovjerovati :lol:
E zato je ovo sve skupa još slađe, nek se još krčkaju na laganoj vatrici, tek smo krenuli :cheer:

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Wed Nov 25, 2020 8:42 am

Pa dobro nije Ljubo nešto puno srao protiv nas, ponaša se kao svatko kad izgubi i nakon toga ga isprdaju u medijima. Nije to Podcast na HTV-u pa da mi morali glumiti neutralnost. Meni su ti njegovi monolozi bili presmiješni.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Wed Nov 25, 2020 11:38 am

bijelo-plavi1988 wrote:
Tue Nov 24, 2020 9:37 pm
A tko je nama kriv sto nismo digli hajku na njega nakon Lokomotive u zadnjem kolu kada je propustio Celikovicu dati 2. zuti, kada jedan cisti penal u 16 metara nakon igranja rukom nije sudio i kao sto nije isao ni provjeriti penal nakon sto su srusili Pilja. Onda su ti isti mediji svrsavali na Lokomotivu i njihovu svemirsku igru, sada kad Osijek pobjedi je zato sto Dinamu nije sudjen penal.

Ali ako mu je Pajac javljao da stane i saceka, a ovaj ga ignorirao da mi je bilo vidjeti Pajacevu facu kada je skuzio da je trebao biti penal, a ono korner vec izveden :lol:
Pa i sad protiv lokomotive (kad smo ih razbili igrom)je bio penal u prvim minutama za nas,cisto igranje rukom,100x cisca ruka od ove jurcevica pa nitko to nije ni spomenuo !
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Post Reply