HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
nemesis
Reactions:

Re: HNL

Post by nemesis » Wed Jan 13, 2021 3:20 pm

Kako javljaju grčki mediji nakon samo četiri mjeseca PAOK se želi riješiti Antonija Mirka Čolaka.
Nakon dolaska Michaela Krmenčika, hrvatski napadač je ispao iz svih opcija za prvi sastav. Grci se nadaju kako će tijekom zimskog prijelazog roka pronači potenacijalog kupca za Čolaka. U 15 susreta bivši napadač Rijeke upisao je tek jedan pogodak.
PAOK se obvezao da će Rijeci na ime odštete isplatiti tri milijuna eura. Međutim na račun hrvatskog kluba nije stigo ni euro odštete.

:ave: :papa: :sal: :sal: :sal: :lol: :lol:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Wed Jan 13, 2021 3:29 pm

komentari riječana ispod objave

Fabian T....
Zato nek samo u Dinamo Miško prodaje ..oni izgleda jedini placaju..sramota

:sm:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Wed Jan 13, 2021 3:32 pm

nemesis wrote:
Wed Jan 13, 2021 3:29 pm
komentari riječana ispod objave

Fabian T....
Zato nek samo u Dinamo Miško prodaje ..oni izgleda jedini placaju..sramota

:sm:

ahahahahahahaha top topova!

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Wed Jan 13, 2021 5:57 pm

ramzes3 wrote:
Wed Jan 13, 2021 2:57 pm
sto se tice petkovica, ne znam cemu toliki hate prema njemu. nije on govorio medijima sta da pisu o njemu

a sto se tice njegovih igara. kad zabijas u vice prvaku svijeta i igras protiv man šitija ligu prvaka, naravno da te hnl kurca vise ne zanima.
Sad me popljujte ali meni je lik bas ok dojam ostavio i to puno bolji od ocekivanog. Onako je sportski malo drzak ali definitivno nije neprirodno prepotentan ili bahat, bas je svoj. Zajebant, ima svoj stav, dobar sarkazam... Sviđa mi se sto ne taji stvari i ne ulizuje se nikom nego kaze svoj misljenje, a opet dosta dobro ne otkrije sve ko baba... Generacijski smo tu, pa ja kuzim dosta toga kak lik razmislja, a tu njegovu zajebanciju neki shvate preozbiljno.
+ Stari mu je igrao za Osijek, kao i buraz u Metalcu sto nisam imao pojma i iznenadilo me!
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Wed Jan 13, 2021 6:08 pm

pa i ja ne serem po njemu, već po njegovom imidžu koji je prenapuhan... pa di je on od npr. Leona Benka koji je u njegovim godinama bio tri put bolji napadač pa je igrao svuda samo ne u dinamu i nije bio faktor za reprezentaciju, pa je i on popizdio i otišao u kinu... pa presmješno je, jel se sjećate kada sam napravio onaj video "mali nogometni proseri" prije nekoliko godina... lik je doslovno potpiso za dinamo zabio 3-4 gola, još nije bilo ni one čuvene pete niti "okretanja" onog čehoslovaka od 50 milijuna eura... ničeg nije bilo, prasičko, črnko i onaj lik iz lokomotive su se okupili kako bi u repku gurali njega, karačića (koji je odabrao australiju) i faking šempera.

ja sam se šalio, nisam gledao faking podcast niti me zanima, od onog izdrkavanja ovog ćelavog purgera, kako li se zove, prestao sam ih pratiti i ne zanima me petković. lik je možda dobar lik, onakav ovakav... briga me.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Wed Jan 13, 2021 8:12 pm

a drugo je sto masinerija od njega pravi

sjecam se prije tekme s hajdukom u splitu kad im je bockaj zafkrnuo iz faula. netom prije su bila 3 clanka o 3 igraca hajduka da su novi bobani kurčevi palčevi

nisam siguran dal se od proslog ljeta te nove maradone jos bave nogometom profesionalno

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Thu Jan 14, 2021 2:54 pm

Kako su naši danas fino ispeglali Dinamo. Naš nesuđeni Atila Fiola je toliko isprovocirao Penaltkovića da je to bilo divno za gledat.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Thu Jan 14, 2021 3:07 pm

egoskop wrote:
Thu Jan 14, 2021 2:54 pm
Kako su naši danas fino ispeglali Dinamo. Naš nesuđeni Atila Fiola je toliko isprovocirao Penaltkovića da je to bilo divno za gledat.
Komentar jednog Mamicevca sa sportneta:

"Kaže reporter da je Orban navijač Videotona. Možda su radi Osijeka igrali tako bezobrazno običnu prijateljsku utakmicu."

:lol:

Nama ce u subotu spustiti gace, a protiv njih su isli 120% :sm:
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

ljubica sataraš
Reactions:

Post by ljubica sataraš » Thu Jan 14, 2021 3:08 pm

egoskop wrote:
Thu Jan 14, 2021 2:54 pm
Komentar sa drugog foruma:
"Kaže reporter da je Orban navijač Videotona. Možda su radi Osijeka igrali tako bezobrazno običnu prijateljsku utakmicu."

Već nas i sanjaju... :lol:

Edit: pisali istovremeno.. :rotfl:
Zapadna tribina

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Thu Jan 14, 2021 3:19 pm

Ako zaredamo sa pobjedama prije utakmice u Maksimiru tek ce onda postati zanimljivi. Naravno da ce danima prije utakmice pricati i pisati svi mediji o penalu kojega Duje nije sudio u Osijeku pa se treba naviknuti na sve ovo, to je nista sta nas sve jos ceka ove sezone kada shvate koliko smo opasni za njih.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Post Reply