HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
mariox
Reactions:

Re: HNL

Post by mariox » Thu Dec 19, 2013 1:08 pm

Kempes mislim da ti je white wereucha pogrešna meta dečko je više nego korektan na ovome forumu čak mislim da mu je više stalo do NK Osijeka nego mnogima u gradu inače ne bi dolazio na ovaj forum i sl.

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Thu Dec 19, 2013 1:31 pm

potpis na russellov i marioxov post. ;)
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Thu Dec 19, 2013 2:47 pm

Kempes wrote:pa ajde jebeni beskičmenjaci. odite vi na torcidin forum i kmečite kako je osijek pokraden i stavljajte gifove. ajde odite.

silno me zanima koliko će ti postovi stajati, a koliko dugo ćete vi ostati članovi tih foruma.

svako malo, tudor ovo, hajduk ovo, kmeee kmeee, ajde odite, odite, pa da vidimo. možda ja sam ja glup, ali oni to nebi dozvolili. mi ovdje svašta dozvoljavamo. ovo je bijelo-plavi forum, a ne forum hajdukovih nedosuđenih penala
Potpis!
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Thu Dec 19, 2013 3:31 pm

PA dajte molim vas... Protiv Dinama nam u 100% šansi kod 1:1 digne nepostojeće zaleđe

Lokomotiva nam zabije gol nakon očitog igranja rukom, a ja sam jedini novinar koji je to spomenuo...

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Thu Dec 19, 2013 3:33 pm

k_u_k_a wrote:
Kempes wrote:pa ajde jebeni beskičmenjaci. odite vi na torcidin forum i kmečite kako je osijek pokraden i stavljajte gifove. ajde odite.

silno me zanima koliko će ti postovi stajati, a koliko dugo ćete vi ostati članovi tih foruma.

svako malo, tudor ovo, hajduk ovo, kmeee kmeee, ajde odite, odite, pa da vidimo. možda ja sam ja glup, ali oni to nebi dozvolili. mi ovdje svašta dozvoljavamo. ovo je bijelo-plavi forum, a ne forum hajdukovih nedosuđenih penala
Potpis!
potpis također.. :sal:

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Thu Dec 19, 2013 3:48 pm

ALO Kempes, kome ti da je beskičmenjak ? Smiri malo svoje napaćene živce!
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

white wereucha
Reactions:

Post by white wereucha » Thu Dec 19, 2013 5:04 pm

forum Torcide je zaključan 5g,ostala dva uredno imaju navijače Dinama i Šibenika,neznam di je problem,zapravo znam,kad si ti Kempes umisliš neke stvari,i da,baniralo bi te,jer mislim da niko nebi tolerirao osobu koja ne može ustat iz kreveta bez vređanja koga god stigne

vijesti o Hajduku,izuzev one o virtualnoj šetnji,ne stavljam,izbjegavam baš zato da ne ispadne da o njima stalno pričam,većinu vijesti o Hajduku stavljaju MarioX i Gunners
22.12.1954 - VINKO COCE - 27.10.2013.

russell
Reactions:

Post by russell » Fri Dec 20, 2013 7:42 am

lol - u modernoj literaturi to znaci da se smijem

muha_osijek
Reactions:

Post by muha_osijek » Fri Dec 20, 2013 8:15 am

Jednim dijelom se slažem s Kempesom (NIKAKO S OVIM NEPOTREBNIM VRIJEĐANJEM). Poznajem dosta hajdukovaca iz Osijeka i okolice, pa mogu reći da su ti ljudi strašno neobjektivni kada je Hajduk u pitanju. Oni vide zaleđe, tamo gdje ga nema, vide penal tamo gdje ga nema. Pa Tudor je htio tri jebena penala protiv Rijeke, pa zar to nije gnjusno :crash: :crash: Svi su se urotili protiv Hajduka, protiv Hajduka svi igraju na 120 %, a protiv Dinama u leru. U Hajduku vladaju poštenje i sklad, oni se bore za prava i regularnost cijele lige. Ma bore se moj k****!!!!! Gledaju samo svoju zadnjicu, boli njih briga za jedan Osijek. Na svom forumu ih spominju, samo kada pišu da se Osijek klasično naguzi Dinamu, a protiv Hajduka bi grizli 2 dana. Pa taj isti Dinamo ih je unakazio, kada je to htio. I uvjeren sam, da ih mogu svaki put tako unakazati, samo da igraju s voljom protiv Hajduka. Ja vas opet pitam, jel zna netko koliko smo dobili od tog "poštenog" Hajduka za Maglicu i Mikanovića? Hvala

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Fri Dec 20, 2013 9:14 am

Ma meni je dovoljna ona usporedba koju sam napisao jučer, mogu si misliti kako bi Hajduk reagirao da im je suđeno ono zaleđe kod 1:1 u Maksimiru i da im je Lokomotiva dala gol nakon onako očitog igranja rukom... Razapeli bi sve...

Kod nas sve ravno, boli nas ona stvar i sl, ne da nije nitko iz kluba reagirao, ja sam jedino od novinara to protiv Lokomotive spomenuo, štoviše naglasio u tekstu...

Postavim pitanje o tome na pressici, Ivković prvi kaže "ne komentiram suđenje", što je u redu, on se toga uistinu i drži (nije kao Vulić "Inače ne komentiram suđenje, ali...) a Kule pogleda njega, nasmije se i kaže "Učim od starijih"...

Post Reply