HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
gunners
Site Admin
Reactions:

Re: HNL

Post by gunners » Fri Dec 20, 2013 9:43 am

Subotnja utakmica, otvaranje utakmice 7.minuta - Borna Barišić(ili je bio Mišić?) dobija žuti karton.
Kada je na Poljudu Hajdukov igrač dobio tako rano žuti karon ili Dinamov na Maksimiru (ili bilo gdje u HNL)???

Bebek daje karton samo da pokaže tko je gazda i da Osijek ne smije biti agresivan koliko želi! Takve stvari se ponavljaju cijelu sezonu, a prisutne su zadnjih 10-12 godina - prije nije bilo tako i to ne zato što se digla razina suđenja - o, ne!

To su stvari na koje treba reagirati i na koje klub treba uputiti prigovor, nama u Gradskom vrtu ne daju igrati! Zamislite onakvu udaračku Cibaliju kakva je uvijek bila u Vinkovcima, pa oni bi svake sezone imali 0 bodova da im se tako sudilo.

white wereucha
Reactions:

Post by white wereucha » Fri Dec 20, 2013 12:11 pm

muha_osijek wrote:Jednim dijelom se slažem s Kempesom (NIKAKO S OVIM NEPOTREBNIM VRIJEĐANJEM). Poznajem dosta hajdukovaca iz Osijeka i okolice, pa mogu reći da su ti ljudi strašno neobjektivni kada je Hajduk u pitanju. Oni vide zaleđe, tamo gdje ga nema, vide penal tamo gdje ga nema. Pa Tudor je htio tri jebena penala protiv Rijeke, pa zar to nije gnjusno :crash: :crash: Svi su se urotili protiv Hajduka, protiv Hajduka svi igraju na 120 %, a protiv Dinama u leru. U Hajduku vladaju poštenje i sklad, oni se bore za prava i regularnost cijele lige. Ma bore se moj k****!!!!! Gledaju samo svoju zadnjicu, boli njih briga za jedan Osijek. Na svom forumu ih spominju, samo kada pišu da se Osijek klasično naguzi Dinamu, a protiv Hajduka bi grizli 2 dana. Pa taj isti Dinamo ih je unakazio, kada je to htio. I uvjeren sam, da ih mogu svaki put tako unakazati, samo da igraju s voljom protiv Hajduka. Ja vas opet pitam, jel zna netko koliko smo dobili od tog "poštenog" Hajduka za Maglicu i Mikanovića? Hvala

a ti si objektivan?iz svakog posta ti doslovno vrište kompleksi,inače Maglica je plaćen 300.000 još prošlu jesen,Mikanović je isto plaćen,doduše samo 12.000 kolko je trebalo

da trebao je sudit 3 penala za Hajduk jer ne sjećam se da je dozvoljeno igrača u 16m sprečavat da dođe do lopte držeći ga s obje ruke za vrat,nisam dosad čuo za takvo pravilo,slika te situacije ti je bila malo poveća u SN od ponedjeljka

ako treba sudit penal onda treba,ako sudac treba sudit dva penala u finalu SP onda neka sudi,ovdje mislim na SP 2006. i situaciju čini mi se 66.minuta i čisti ali baš čisti faul na Riberyju u 16m,nije da su mi Francuzi nešto dragi,ali ako je penal,onda je penal

ovu tvoju ostalu seriju gluposti mi se neda ni komentirat

3vilP wrote:Ma meni je dovoljna ona usporedba koju sam napisao jučer, mogu si misliti kako bi Hajduk reagirao da im je suđeno ono zaleđe kod 1:1 u Maksimiru i da im je Lokomotiva dala gol nakon onako očitog igranja rukom... Razapeli bi sve...

Kod nas sve ravno, boli nas ona stvar i sl, ne da nije nitko iz kluba reagirao, ja sam jedino od novinara to protiv Lokomotive spomenuo, štoviše naglasio u tekstu...
cvijeće hrvatske sudačke prakse smo vidli neki dan na Marseille-Dortmund

upravo je to problem što ti kažeš,vama suci ono izjave protiv Zadra,tu i tam neko spomene i ajmo dalje,Sare zaustavi loptu Ljubojevića rukom,niko niš,Ću-ću zabije neregularan gol i onda dođe ovaj Muha i napiše nešto u stilu,pazi sad "Pavičić je dvaput naša 3-4 izdriblao,nismo ni zaslužili",pa koja je to logika?onda su mogli Argentini dat SP 2006. i 2010. i ovo,jebat ga,imaju Messija,može ne 2 nego 22 puta nanizat po 3-4 igrača

i onda ispada Hajduk,osječki hajdukovci,Torcida,Viole,horoskop,tarot i ne znam ko sve nije kriv jer se mi borimo za sebe a za Osijek se ne bori niko,isti slučaj ko što sam objašnjavao s onom medijskom promocijom,jesam ja npr kriv što velika većina navijača Osijeka šuti na sve to?

Osijek 15
Zadar 13
HD 13
SB 12

znaš šta je ovo?tablica kako bi izgledala da suci nisu sudili kak su sudili,ako treba argumentirat ću kako i zašto
gunners wrote:Subotnja utakmica, otvaranje utakmice 7.minuta - Borna Barišić(ili je bio Mišić?) dobija žuti karton.
Kada je na Poljudu Hajdukov igrač dobio tako rano žuti karon ili Dinamov na Maksimiru (ili bilo gdje u HNL)???

Bebek daje karton samo da pokaže tko je gazda i da Osijek ne smije biti agresivan koliko želi! Takve stvari se ponavljaju cijelu sezonu, a prisutne su zadnjih 10-12 godina - prije nije bilo tako i to ne zato što se digla razina suđenja - o, ne!

To su stvari na koje treba reagirati i na koje klub treba uputiti prigovor, nama u Gradskom vrtu ne daju igrati! Zamislite onakvu udaračku Cibaliju kakva je uvijek bila u Vinkovcima, pa oni bi svake sezone imali 0 bodova da im se tako sudilo.
Bebek je lik,egocentrik željan pažnje,on mora svaku utakmicu usrat sa suđenjem "ja sam Bebek,ja sudim LP,ja ovo,ja ono",uostalom ti si još stariji od mene,sigurno se sjećaš Veselka Bebeka,mali debeljko s brčićima i istim stavom "ej alo ekipa ja sam Bebek,I'm the man"
22.12.1954 - VINKO COCE - 27.10.2013.

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Fri Dec 20, 2013 12:18 pm

A kako bi izgledao zdrijeb cetvrtfinala kupa da su suci sudili kak su trebali?
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

white wereucha
Reactions:

Post by white wereucha » Fri Dec 20, 2013 12:29 pm

k_u_k_a wrote:A kako bi izgledao zdrijeb cetvrtfinala kupa da su suci sudili kak su trebali?
da sudac je sudio nepostojeći penal,to je i klub i na FB stranici i putem medija javno rekao,kao što su to svi navijači priznali i u čemu je problem? kad je neki drugi klub rekao da su im suci pomogli? daj mi taj link da vidim,zanima me

a tvoja teorija da je Ivo donosio trofeje Hajduku...je donio je,2 od 12,hvala mu od srca na tom mnoštvu trofeja za njegove 6g vladavine
malo Ivo,malo Tito,malo Tuđman,malo Karađorđevići,malo Habsburgovci tam od 1911 do 1918,ma mi ništa nismo pošteno osvojili :rotfl:

jesmo bar Kup 1991 pošteno osvojili ili nam je Zvezda pustila?

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Fri Dec 20, 2013 12:33 pm

Zvezda je bila šokirana i zatečena jer niste ni cveče doneli evropskom šampionu...

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Fri Dec 20, 2013 12:47 pm

U cemu je problem!?

Klub i navijaci su priznali da nije bilo penala i sve je OK!?

Rijeka je dobila penal izvan 16, Vrsaljko je igrao rukom u 16, u cemu je problem?

Pa gori si od pravog dalmatinca! Tipicna dalmatinska tvrdoglavost i dvolicnost!

Decko, problem je u tome sto si nas, na forumu navijaca NK Osijek, zatrpao linkovima i gifovima na kojima tudor vristi kako je pokraden i kako skvici kao krmaca pred klanje kako je cili svit kontra ajduka!

Nadi mi jedan link gdje je tudor izjavio: "kup je neregularan, nismo smjeli proci dalje, utakmica se treba ponoviti, predlazem protivnicima da istupe iz lige!

Naime, tako nekako zvuci poslije svakog hajdukovog poraza.
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

white wereucha
Reactions:

Post by white wereucha » Fri Dec 20, 2013 1:39 pm

u redu,onda više neću pisat na ovom forumu,molim Gunnersa da mi obriše profil,pozdrav

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Fri Dec 20, 2013 1:39 pm

white wereucha wrote: Osijek 15
Zadar 13
HD 13
SB 12

znaš šta je ovo?tablica kako bi izgledala da suci nisu sudili kak su sudili,ako treba argumentirat ću kako i zašto
E, pa to govorim. Slaven je krenuo s boljim igrama nakon velike namještaljke protiv Lokomotive, kada su okrenuli 0:2, Bebek im je poklonio dva gola. Nakon te utakmice Slaven počinje s osvajanjem bodova, da su to izgubili, još bi bili iza nas.
white wereucha wrote: Bebek je lik,egocentrik željan pažnje,on mora svaku utakmicu usrat sa suđenjem "ja sam Bebek,ja sudim LP,ja ovo,ja ono",uostalom ti si još stariji od mene,sigurno se sjećaš Veselka Bebeka,mali debeljko s brčićima i istim stavom "ej alo ekipa ja sam Bebek,I'm the man"
Joj ne spominji ga, kakav otac, takav sin :crash:

muha_osijek
Reactions:

Post by muha_osijek » Fri Dec 20, 2013 2:08 pm

Kempes wrote:
white wereucha wrote:u redu,onda više neću pisat na ovom forumu,molim Gunnersa da mi obriše profil,pozdrav
ne budi pekmezav. nikome ne smetaš, kao ni keltski plusić. meni su digli tlak ti gifovi, iako priznajem površno sam pratio raspravu da bi shvatio da je to samo tvoja replika. ali da, smeta me cjelovječno kmečanje hajduka i torcide, i zato moja takva reakcija. al generalno sam bio napižden zbog priče o posudbama iz rijeke. ovo je bilo sporedno...
Pa Kempes, ti si ga čak i uvrijedio :cool:

muha_osijek
Reactions:

Post by muha_osijek » Fri Dec 20, 2013 4:32 pm

Ma slažem se ovog puta s tobom, radi se o klasnim kmečavcima. Po meni su u rangu s Dinamom gledajući suđenje, samo što za razliku od njih, ovi iz Dinama ne kmeče ni kada im nije suđen penal, dok se u Hajduku već diže buna oko nedosuđenog prekršaja na centru. Ali opet, čovjek dolazi normalno komentirati, ima dugi staž, Slavonac je. Šteta što navija za Hajduk, jer to je opet jedan navijač manje za nas :fuckno: Možda se sada uvrijedio, ali iskreno kažem, svakog navijača Hajduka kojeg znam, svaki se buni, cijelo vrijeme su mu suci krivi, uvijek pronalazi neke čudne i glupe razloge kod poraza. Uglavnom, svi su im krivi, osim njih samih

Post Reply