HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Dalaj
Reactions:

Re: HNL

Post by Dalaj » Fri Jul 23, 2010 11:21 am

Malo smo zatečeni ovim prolaskom jer je sad problem hoće li naši igrači dobiti slobodno na poslu za utakmicu u utorak protiv CSKA. Oni su svi mahom radnici, tu ima zubara, pekara, vodoinstalatera, zidara. Nama je na prvom mjestu posao, a mnogim igračima je igranje nogometa u biti hobi.

LAŽEŠ
LAŽEŠ
LAŽEŠ
JA NE MOGU VJEROVAT.....NE VJERUJEM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Fri Jul 23, 2010 11:24 am

"Ipak, prolaz u treće pretkolo donio nam je i neočekivane probleme, s obzirom da već narednog utorka igramo u Sofiji. Znate, mojim igrači nije lako dobiti slobodne dane na poslu, pogotovo ne dvaput u ovako kratkom razmaku."
"U svojoj momčadi imam učitelje, zidare, zubare, električare; uglavnom, lepeza zanimanja vrlo je široka."
Sve ovo Patterson je izlagao nesvjestan koliko zapravo do kože razotkriva sav jad i bijedu HNL-a. Na kraju, kao šlag na tortu, stigla je rečenica o vrataru Johnu Connollyju, koji se u 90 vinkovačkih minuta predstavio u odličnom svjetlu: "John živi u gradu 100-tinjak kilometara udaljenom od Belfasta, tako da na trening dolazi samo dva puta tjedno."
Ako nakon ovoga Uprava Cibalije bude imala obraza pljuvati protiv smanjenja lige?!
Trebalo bi ih kazniti da slijedeći puta kada izbore Europu, neće moći sudjelovati zbog ove sramote :rotfl:
btw. Sj.Irska je 49. od 53 zemlje na UEFA tablici, ispod su samo Farski Otoci, Luxembourg, San Marino i Andora. Jel moram napominjati da je Cliftonville njihov jedini klub koji je još u Europi?

Dalaj
Reactions:

Post by Dalaj » Fri Jul 23, 2010 11:31 am

vrištanje...vrištanjeeeeeeeeeeeee

:lol: :lol: :lol:

lijepo sam rekao da nije žvaka za seljaka....ž

edit: da se nadovežem....
osijek ove sezone ima odličnu priliku, imamo financijsku stabilnost, imamo solidnu ekipu...ove sezone izboriti europu, doći do trećeg pretkola, i ako da bog sreće ne naletiti na neki jači klub, ne daj bože, u najluđim snovima ne smijem mislit na to,ali izvući i tu dobar rezultat,.za iduću sezonu ostaviti čitavu ekipu na okupu, eventualno netko da otfrkne, ali nikako ne ključni igrači, pojačati se malo gdje smo tanki i nagodinu tko zna i tako....
da
sanjarenje...ali što ćeš...da to ne činim, ne bi ni navijao za osijek
ali da imamo ogromnu priliku, uz ovo smanjenje lige, i činjenicu da će 4 od 10 klubova igrati u europi...ma ne znam, odavde se nadam da možemo samo naprijed....
cilj ne smije biti samo plasman u europu, jer od toga nema ništa, trebaju dobre, kvalitetne igre stalno....jooooooj jebemti osijek :k:

mariox
Reactions:

Post by mariox » Fri Jul 23, 2010 2:23 pm

žalosno što naši klubovi ispadaju od amatera ali nemogu da vjerujem šta rade uprave naših klubova ,eto sad cibalia i šibenik grebu za europu ono kao slave povjesni uspjeh i onda pred pretkola eurolige nemaju stadion(šibenik) prodaju najbolje igrače pa koji kurac onda uopče se bore za euro ligu šta šupci iz cibalie i šibenika nisu bili iskreni i odustali ono nemamo ekipu za euroligu nemožemo nabit kof. neka uđe netko drugi umjesto nas a ne selje se moraju blamirat ...katastrofa za HNL ja mislim ili se bar nadam da mi nebi ispali od ovakih amatera poput iraca .....

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Fri Jul 23, 2010 6:02 pm

Neki od likova iz uprave Cibalije, čini mi se Pernar, neki dan kuka u SN kako CSKA nije atraktivan protivnik i neće bit zarade. WTF?! Igraju 16. pretkolo s ekipom zidara, konobara i pucaju na "atraktivne" protivnike. U CSKA-u su sigurno proglasili dan žalosti jer umjesto s atraktivnim protivnikom igraju s Cliftonvilleom...

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Fri Jul 23, 2010 6:35 pm

Mislim dečki da malo previšee pljujete po našim vinkovačkim susjedima bez pravoga pokrića. Sjetite se samo sezone 2006./2007. i tekme Osijek - Ethnikos....kako se naš klub nosio s atraktivnim protivnikom iz bijedne ciparske lige? Budimo realni! Osijek može i MORA dobiti ovu Cibaliju, ali naš posao niti će biti lak niti smo mi preko noći postali tako jaka momčad da protivnike gledamo s visoka. :|
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

tomo
Reactions:

Post by tomo » Fri Jul 23, 2010 6:43 pm

nemos uspoređivat ciprane i sj.irce. pa ciprani imaju ligu 10 puta jacu od nase

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Fri Jul 23, 2010 6:46 pm

tomo wrote:nemos uspoređivat ciprane i sj.irce. pa ciprani imaju ligu 10 puta jacu od nase
Tako je, Cipar je ispred HR na UEFA listi znači negdje 20-ti, a Sj.Irska je 49.

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Fri Jul 23, 2010 7:02 pm

A Hrvatska 74. :cry:
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

tomo
Reactions:

Post by tomo » Fri Jul 23, 2010 7:20 pm

HR je 22.

Post Reply