HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Kempes
Reactions:

Re: HNL

Post by Kempes » Tue Sep 22, 2020 2:21 pm

znaššš... pogledaj kakav je avion došao po Marića... znašš.... a pogledaj kakav je avion došao po Čolaka... znaššš....

Image

Image
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Tue Sep 22, 2020 7:06 pm

U osmini finala Županijskog kupa Varaždin je slavio 29:0(‼️) protiv ŠNK Karlovec 🙃😮😯😲
Skorup ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️
Petković ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️
Glavica ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️
Obregon ⚽️⚽️⚽️⚽️
Elezi ⚽️⚽️
Delić ⚽️⚽️
Posavec ⚽️
Glavina ⚽️
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Wed Sep 23, 2020 12:53 pm

Dilaver potpisao za turski Rizespor, odsteta milijun eura
Rasprodaja u ruglomiru traje i dalje.
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Wed Sep 23, 2020 5:03 pm

Centarhalf wrote:
Wed Sep 23, 2020 12:53 pm
Dilaver potpisao za turski Rizespor, odsteta milijun eura
Rasprodaja u ruglomiru traje i dalje.
uff pa ovo je bagatela. nije da njima ne treba igrač kao Dilaver već mini želva nema autoritet nad Dilaverom koji je malo teži karakter, a kojeg je Bjelica imao.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Jsp88
Reactions:

Post by Jsp88 » Wed Sep 23, 2020 6:01 pm

Otkud i zašto baš u Osijeku turnir "Vlatko ein Rapidler Marković"? anger--

Danas je otvorenje drugog međunarodnog nogometnog turnira "Vlatko Marković" za nogometaše do 16 godina. Grad domaćin je Osijek, a u skupini A igrat će Hrvatska, Katar, Crna Gora i Bugarska, a u skupini B Bosna i Hercegovina, Rumunjska, Zambija i Sjeverna Makedonija.

Turnir je organiziran uz potporu Fifinog Forward programa, a nosi ime jednog od istaknutijih ljudi u modernoj povijesti hrvatskog nogometa - bivšeg igrača, trenera, izbornika, nogometnog djelatnika i počasnog predsjednika HNS-a.

Petar Krpan, glavni instruktor HNS-a: "Drago mi je da smo u specifičnim uvjetima nastavili tradiciju i drugu godinu za redom organizirali turnir. U ovim vremenima, kada i u nogometu vlada “novo normalno” i kada je uglavnom fokus na seniorska natjecanja, velika je stvar organizirati jaki međunarodni turnir U16 reprezentacija. Žao mi je momčadi koje su lani bile oduševljene sudjelovanjem na turniru, poput Argentine, Meksika, Kine, Koreje…, i koje su silno željele doći i ove godine."

Hrvatska reprezentacija pod vodstvom izbornika Tomislava Rukavine turnir otvara utakmicom protiv Katara.

Izvor: HNL (Facebook)

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Wed Sep 23, 2020 6:25 pm

Jsp88 wrote:
Wed Sep 23, 2020 6:01 pm
Otkud i zašto baš u Osijeku turnir "Vlatko ein Rapidler Marković"? anger--

Danas je otvorenje drugog međunarodnog nogometnog turnira "Vlatko Marković" za nogometaše do 16 godina. Grad domaćin je Osijek, a u skupini A igrat će Hrvatska, Katar, Crna Gora i Bugarska, a u skupini B Bosna i Hercegovina, Rumunjska, Zambija i Sjeverna Makedonija.

Turnir je organiziran uz potporu Fifinog Forward programa, a nosi ime jednog od istaknutijih ljudi u modernoj povijesti hrvatskog nogometa - bivšeg igrača, trenera, izbornika, nogometnog djelatnika i počasnog predsjednika HNS-a.

Petar Krpan, glavni instruktor HNS-a: "Drago mi je da smo u specifičnim uvjetima nastavili tradiciju i drugu godinu za redom organizirali turnir. U ovim vremenima, kada i u nogometu vlada “novo normalno” i kada je uglavnom fokus na seniorska natjecanja, velika je stvar organizirati jaki međunarodni turnir U16 reprezentacija. Žao mi je momčadi koje su lani bile oduševljene sudjelovanjem na turniru, poput Argentine, Meksika, Kine, Koreje…, i koje su silno željele doći i ove godine."

Hrvatska reprezentacija pod vodstvom izbornika Tomislava Rukavine turnir otvara utakmicom protiv Katara.

Izvor: HNL (Facebook)
Pa evo ti odgovor :sm:
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Wed Sep 23, 2020 7:11 pm

Podcast utakmicu po utakmicu
Dosta hvale Žapera, Miereza...

zos
Reactions:

Post by zos » Thu Sep 24, 2020 1:14 am

Izgleda da je Mamić u strahu od osječkog sudačkog lobija :tongue:
Želim se vratiti u Hrvatsku i pristupiti svim suđenjima protiv mene i to uz samo jedan uvjet, a to je da to ne bude na sudu u Osijeku.
Za one koji imaju dobar želudac, cijeli tekst je ovdje:
https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet ... i-15020861

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Thu Sep 24, 2020 7:39 am

zos wrote:
Thu Sep 24, 2020 1:14 am
Izgleda da je Mamić u strahu od osječkog sudačkog lobija :tongue:
Želim se vratiti u Hrvatsku i pristupiti svim suđenjima protiv mene i to uz samo jedan uvjet, a to je da to ne bude na sudu u Osijeku.
Za one koji imaju dobar želudac, cijeli tekst je ovdje:
https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet ... i-15020861
Pazi, kriminalac postavlja uvjete po kojima ce se on vratiti :rotfl: :lol: :rotfl:
Sto je najjace, jos ce mu i udovoljiti, dokazati nevinost i platiti odstetu za sve :D
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Thu Sep 24, 2020 8:13 am

Klasični pokazatelj da ga je pocelo svrbit...

Jos da nam se poklope rezultati u sljedece 2-3 tekme da udjemo u neki pobjednicki niz. Evo njega i u osjeckom sudu :approve:

Post Reply