HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
nemesis
Reactions:

Re: HNL

Post by nemesis » Thu Sep 24, 2020 7:19 pm

misko2007 wrote:
Thu Sep 24, 2020 7:17 pm
Jbt koji komentator na areni 3 ko neki alkos u 70-im i uz to pusi 2 steke cigareta uz to...evo i 2:0
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ovo je ikonski komentar

nejvjerujem da danasnja djeca neznaju za Božu Sušeca :lol:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

marioart
Reactions:

Post by marioart » Thu Sep 24, 2020 7:33 pm

nemesis wrote:
Thu Sep 24, 2020 7:19 pm
misko2007 wrote:
Jbt koji komentator na areni 3 ko neki alkos u 70-im i uz to pusi 2 steke cigareta uz to...evo i 2:0
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ovo je ikonski komentar

ne zna ko je bozo, al ga je tocno opisao sut--

p.s. 3-0 ...
Last edited by marioart on Thu Sep 24, 2020 7:34 pm, edited 1 time in total.
ria ria hungaria.
:love:

LegaLega031
Reactions:

Post by LegaLega031 » Thu Sep 24, 2020 7:34 pm

Uf što je ovo lijepo gledat aaaa

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Thu Sep 24, 2020 7:40 pm

A neka su ih Suker i kompanija ugurali u kvalifikacije Lige prvaka.
Da nema obraz kao djon, mozda bi ga bilo sram, ne znam hoce se usuditi doci u subotu na utakmicu...
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Thu Sep 24, 2020 7:49 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Thu Sep 24, 2020 7:40 pm
A neka su ih Suker i kompanija ugurali u kvalifikacije Lige prvaka.
Da nema obraz kao djon, mozda bi ga bilo sram, ne znam hoce se usuditi doci u subotu na utakmicu...
ko sto kaze ovaj "kroniks pušać" sto prenosi :
"sramotno" je kako igra lokomotiva ,ipak je ona viceprvak iz lige viceprvaka svijeta ...
lopovčine nas samo sad sramote
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

misko2007
Reactions:

Post by misko2007 » Thu Sep 24, 2020 7:54 pm

nemesis wrote:
Thu Sep 24, 2020 7:19 pm
misko2007 wrote:

ovo je ikonski komentar

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Bas i nisam toliko mlad,ocito da ne pratim suseca..taj je jos ziv? Dok nisi rekao nebi ga nikad povezo sa njim...glas mu je kao da je imao rak grla pa prica na dugme i jos gs jutros lupio mozdani... :mrgreen: :D

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Thu Sep 24, 2020 8:07 pm

ma čovjek je prvih 15ak minuta zvučao tako jer očito ne priča puno cijeli dan, jbg. čovjek 75 godina ima. gledao sam ga u podcastu izgleda i lucidan je kao da ima 60. sada zvuči kao i uvijek.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Ivan23HR
Reactions:

Post by Ivan23HR » Thu Sep 24, 2020 8:42 pm

"Sto je Lokomotiva napravila ove sezone je sramota, ne samo za klub, nego i za cijelu ligu. Bore se za to drugo mjesto i kvalifikacije za ligu prvaka, da bi na kraju i zavrsili drugi, ali cemu kada su bili "prisiljeni" prodati glavne igrace i kreatore njihove prepoznatljive igre krajem sezone. Zasto se onda uopce bore za mjesto u Europi kada im cilj nije biti konkurentan i pokusati izboriti grupnu fazu. Nakon takvog poteza uprave, stvarno ne znam tko jos moze biti njihov navijac i bodrit ih na utakmicama, klub koji najvise zasluzuje ispadanje ne samo iz europskih natjecanja, vec i iz hrvatske lige!"

Sad najednom hrpa ljudi im žele ispadanje iz lige. A do prije koji tjedan su ih hvalili na sva zvona.

Znalo se i prije zadnjeg kola da će se ovo dogoditi - materijal za xxx stranice. Ali banda lopovska ih je utjerala na 2.mjesto iako smo mi bili najozbiljnija momčad za drugo mjesto. Mogli su nam pustit ako ništa. Znam da nije sportski, ali znalo se da Lokomotivi odlaze ključni igrači. Sve se znalo, ali mafijaši su ih ugurali na 2.mjesto. Poludit na ovakav scenarij ili ne? Apsolutno NE! Neka se mafijaši kupaju u moru govana. Neka vide šta su napravili.

Vidio sam komentare da se nas proziva da sramotimo naš nogomet jer gubimo od Rangersa, Basela... a šta ovaj incest radi? Šta drugi hrvatski klub radi godinama? Boli ih kifla za rezultat u europi. Siluje ih tko god stigne. Lyonu treba veliki rezultat da prođe grupu - nema frke; drugi hrvatski klub će se naguzit i omogućit prolaz.
Neka se sad kupaju u vlastitim govnima. Neka drugi hrvatski klub prođe u grupe EL i neka naleti na odlično posložene klubove.

Prijelazni rok je još dug i nadam se da ćemo dovesti još barem nekoliko igrača. Konkurencija u momčadi je uvijek dobro došla. Treba napast drugi hrvatski klub još ove sezone. Pa i kup ako bog da.

Treba im nabijat komplekse kad god stignemo!
3.8. 2017. - Osijek 1:0 PSV

Grad na Dravi danas slavi, naprijed naši Bijelo - plavi

Prestali smo sanjati, počeli smo živjeti PAMPAS 2021

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Thu Sep 24, 2020 9:01 pm

tomić je solidan trener, ali ovi su ga digli u neslučene visine. Potkupljiva piskarala su pisala havalospjeve o bajnoj igri, a ovi su samo imali akcije po desnoj strani i to je bilo sve. ošla dva i po igrača i sada se vidi da su kurton od ekipe što su bili.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

russell
Reactions:

Post by russell » Thu Sep 24, 2020 9:04 pm

Nisu bas dva igrača, nemojte kenjat, samo tolic i jakic su im bili "pola", a ta dva bi nama sutra bili u prvih 11

Post Reply