HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
bijelo-plavi1988
Reactions:

Re: HNL

Post by bijelo-plavi1988 » Thu Sep 24, 2020 9:07 pm

russell wrote:
Thu Sep 24, 2020 9:04 pm
Nisu bas dva igrača, nemojte kenjat, samo tolic i jakic su im bili "pola", a ta dva bi nama sutra bili u prvih 11

Sutra nam sigurno ne bi bili u prvih 11 :blush:
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Thu Sep 24, 2020 9:15 pm

Ovu turci i tovari se nadmecu tko ce vecu sansu promasit :rotfl:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Thu Sep 24, 2020 9:15 pm

russell wrote:
Thu Sep 24, 2020 9:04 pm
Nisu bas dva igrača, nemojte kenjat, samo tolic i jakic su im bili "pola", a ta dva bi nama sutra bili u prvih 11
dva igrača na toj desnoj strani. nisam bio precizan. sve se vrtilo oko tolića i kastratia. ošli njih dva, nema više igre. pa za sve ostale igrače su doveli zamjene, jelavić koji nije sigurno truba i želva im je poslala neke ozbiljne igrače. ok, imaju trubu na golu, to stoji, zapravo dvije trube.

najveći debil uvjerljivo je taj karačić. stalno se kurva od lokomotive do dinama, sada ispao s lokomotivom a nema prava igrati za dinamo, još odabrao igrati za australiju, pa odustao pa nemože sada igrati ni za jedne ni za druge...
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

russell
Reactions:

Post by russell » Thu Sep 24, 2020 9:39 pm

Hajduk se stvarno dobro drzao, ali trener je sjajnom izmjenom sjebao sve. Eh, koliko znaci dobar trener :D

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Thu Sep 24, 2020 9:39 pm

Ma i mi nekad seremo za bezveze...
Istina je da je mafija cijeli taj HNS, Mamic napravio sprdnju od HNLa godinama uz pomoc sudaca, unistio sve druge klubove, Lokomotiva nikako ne moze igrat prvu ligu, totalno nepostenje, sve to stoji, ALI, pa jebemu mater nemojte da se moramo vracat na to opet, pa mi smo tu utakmicu promasili sve moguce i nemoguce, trebalo nam je 100 prilika za zabit jebeni gol, sta nam je onda bio kriv HNS i mafija? Ok, zabranili su gledatelje, ali nekad mora bit do trnera i igraca da pokazu muda, a tada nisu, jebiga... Nekad stvarno treba krenit od sebe, mozda koliko ulozis toliko ti se i vrati, ne mozes drzat Kuleta kao "V.D trenera" (iako je Kule poslje Korone napravio jeben rezultat, pa je tesko biti pametan i znat da ce se u zadnjoj utakmici sve odlucivat), a lik ni sam ne zeli bit trener prve ekipe...
Da je tada bio Bjelica trener, pa jebemu majku bez navijaca bi bilo jedno 3:0, al ono ko u Varazdinu sada, nebi rezultat doso u pitanje, a sa navijacima jedno 7:1. Jedostavno moramo promijenit mentalitet i hvala bogu na Nenadu Bjelici!
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Thu Sep 24, 2020 9:45 pm

jopa332 wrote:
Thu Sep 24, 2020 9:39 pm
ALI, pa jebemu mater nemojte da se moramo vracat na to opet, pa mi smo tu utakmicu promasili sve moguce i nemoguce, trebalo nam je 100 prilika za zabit jebeni gol, sta nam je onda bio kriv HNS i mafija? Ok, zabranili su gledatelje, ali nekad mora bit do trnera i igraca da pokazu muda, a tada nisu, jebiga...
pusti te priče o pokazivanju muda. a ovu priču smo 99 puta prošli, kada smo bili u naletu i izjednačili ovi nisu svirali čisti penal za nas, govnarski okoti iz kučice nisu ništa javili, glavni se pravio ćorav. kada je bilo 2:1 za njih, išao je gledati penal za nas od kojeg nije bilo ni P tražio je dlaku u jajetu samo kako bi izjednačili jer je bio cilj da oni prljavi venecijanci prođu dalje, a ako ne oni onda ovi debili iz lokomotive.

čak ako idu kritike nama, onda je to za utakmicu protiv VŽ i to je to.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Thu Sep 24, 2020 9:48 pm

Kempes wrote:
Thu Sep 24, 2020 9:45 pm
jopa332 wrote:
ALI, pa jebemu mater nemojte da se moramo vracat na to opet, pa mi smo tu utakmicu promasili sve moguce i nemoguce, trebalo nam je 100 prilika za zabit jebeni gol, sta nam je onda bio kriv HNS i mafija? Ok, zabranili su gledatelje, ali nekad mora bit do trnera i igraca da pokazu muda, a tada nisu, jebiga...
pusti te priče o pokazivanju muda. a ovu priču smo 99 puta prošli, kada smo bili u naletu i izjednačili ovi nisu svirali čisti penal za nas, govnarski okoti iz kučice nisu ništa javili, glavni se pravio ćorav. kada je bilo 2:1 za njih, išao je gledati penal za nas od kojeg nije bilo ni P tražio je dlaku u jajetu samo kako bi izjednačili jer je bio cilj da oni prljavi venecijanci prođu dalje, a ako ne oni onda ovi debili iz lokomotive.

čak ako idu kritike nama, onda je to za utakmicu protiv VŽ i to je to.
Slazem se, ali sad ces reci da je svrsavam na Bjelicu, ali da je Bjelica bio trener lik bi uletio u teren i prekinio utakmicu , dobio iskljucenje, ali bi napravio nesto samo da promijenit tijek utakmice i kriteriji sudjenja odnosno ne sudjenja...
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Thu Sep 24, 2020 10:03 pm

Mi smo prvaci već ove sezone

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Thu Sep 24, 2020 10:05 pm

russell wrote:
Hajduk se stvarno dobro drzao, ali trener je sjajnom izmjenom sjebao sve. Eh, koliko znaci dobar trener :D

Turci tradicionalno ovakve utakmice igraju lose, osim toga kontam da su igrali na 50%, bez nekog posebnog motiva. Sigurno da su ih i podcjenili. Tovari izgarali i dali sve od sebe..i onda je taman to tu negdje, ok dojam al ćorak na kraju jer opet takve tekme uglavnom odu na stranu veceg i jaceg! Iskustvo, malo stisnu, malo mirnoce u zavrsnici i pa pa tovari!

Neki ce vjerovatno pomislit da je Hajduk nesto, nisu oni nista, ocekujem da ih muski nasamarmo u Splitu cim se vidimo! 😊
Ti si ljubav najveća... :k:

Šime
Reactions:

Post by Šime » Thu Sep 24, 2020 10:16 pm

jopa332 wrote:
Ma i mi nekad seremo za bezveze...
Istina je da je mafija cijeli taj HNS, Mamic napravio sprdnju od HNLa godinama uz pomoc sudaca, unistio sve druge klubove, Lokomotiva nikako ne moze igrat prvu ligu, totalno nepostenje, sve to stoji, ALI, pa jebemu mater nemojte da se moramo vracat na to opet, pa mi smo tu utakmicu promasili sve moguce i nemoguce, trebalo nam je 100 prilika za zabit jebeni gol, sta nam je onda bio kriv HNS i mafija? Ok, zabranili su gledatelje, ali nekad mora bit do trnera i igraca da pokazu muda, a tada nisu, jebiga... Nekad stvarno treba krenit od sebe, mozda koliko ulozis toliko ti se i vrati, ne mozes drzat Kuleta kao "V.D trenera" (iako je Kule poslje Korone napravio jeben rezultat, pa je tesko biti pametan i znat da ce se u zadnjoj utakmici sve odlucivat), a lik ni sam ne zeli bit trener prve ekipe...
Da je tada bio Bjelica trener, pa jebemu majku bez navijaca bi bilo jedno 3:0, al ono ko u Varazdinu sada, nebi rezultat doso u pitanje, a sa navijacima jedno 7:1. Jedostavno moramo promijenit mentalitet i hvala bogu na Nenadu Bjelici!
Čisti penal kod 0:0 ili 1:1? :anger:
Last edited by Šime on Thu Sep 24, 2020 10:20 pm, edited 1 time in total.

Post Reply