HNL

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Maverick
Reactions:

Re: HNL

Post by Maverick » Wed Nov 25, 2020 12:06 pm

Gledam taj podcast, nakon 15. minuta....

Kako jedu govna, to je tako ismijavanje sa svim što se tiče Osijeka, to je čudo. A ovaj tovar je posebno iritantan.

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Wed Nov 25, 2020 12:13 pm

Maverick wrote:
Wed Nov 25, 2020 12:06 pm
Gledam taj podcast, nakon 15. minuta....

Kako jedu govna, to je tako ismijavanje sa svim što se tiče Osijeka, to je čudo. A ovaj tovar je posebno iritantan.
Ja krenuo gledat taj dio o nama i nakon 3 minute ugasio.
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Wed Nov 25, 2020 12:27 pm

Ajde šta se pjenite, ne bježe od toga da su navijači svojih klubova i tako su se postavili. Pa mi rugamo 10x gore sve ostale klubove.
Istina je da smo ih više razbili na onoj tekmi gdje smo legli 4:1 nego sad i sam je to rekao a udario je i po zajedničkom neprijatelju, Sportskim novostima koji jedu govna. Kad smo ih ubili igrom u maximiru bio je moćni dinamo dobii sa 4 1 a sad traže neke penale i forsiraju glupe teze zbog Mamića.
A navijački je opet logično popizdit na dinamove simpatizere koji zbog trenera navijaju za nas

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Wed Nov 25, 2020 12:46 pm

Tominho wrote:
Wed Nov 25, 2020 12:27 pm
Ajde šta se pjenite, ne bježe od toga da su navijači svojih klubova i tako su se postavili. Pa mi rugamo 10x gore sve ostale klubove.
Istina je da smo ih više razbili na onoj tekmi gdje smo legli 4:1 nego sad i sam je to rekao a udario je i po zajedničkom neprijatelju, Sportskim novostima koji jedu govna. Kad smo ih ubili igrom u maximiru bio je moćni dinamo dobii sa 4 1 a sad traže neke penale i forsiraju glupe teze zbog Mamića.
A navijački je opet logično popizdit na dinamove simpatizere koji zbog trenera navijaju za nas
Sta se pjenimo 😂😂😂

Sta bi trebali im pusit k... i ne ih kritizirat. pogotovo poslije takovog konstantnog komentiranja svega oko naseg kluba.navikli metiljavci da ih se tetoši u komentarima,cim ih malo iskritiziras odma si uobrazen.

:approve:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Wed Nov 25, 2020 1:06 pm

Tominho wrote:
Wed Nov 25, 2020 12:27 pm
Meni je to simpatično gledat a ujedno i satisfakcija. Promjenio sam dosta misljenne o tom podcastu, na bolje... Svoji su!
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Wed Nov 25, 2020 3:28 pm

Pa meni je bolje gledat njih neg one mamlaze na tv-u

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Thu Nov 26, 2020 1:09 pm

Kempes wrote:
Tue Nov 24, 2020 4:26 pm
https://sportnet.rtl.hr/vijesti/545190/ ... -travnjak/

"Jakobušić: 'Ako će Poljud u sljedećih nekoliko godina biti primarni dom reprezentacije, logično je da HNS uloži u travnjak'"

aahahahaha... koji jazavci... kad je HNS nudio ovi odbili iz dišpeta! sada traže da HNS plati...
a to su bili novci od uefe hahaha
Suker kupuje travu Hajdukovcima :lol:
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

moa2
Reactions:

Post by moa2 » Thu Nov 26, 2020 3:46 pm

Koliko sam shvatio iz donesenih mjera i sa sportnetovog foruma, suspendirano je natjecanje u 2. HNL i nižim ligama do 21.12.

Lualua
Reactions:

Post by Lualua » Thu Nov 26, 2020 3:54 pm

Briga me za nogomet, sportska natjecanja,rekreacije,kafiće , teretane, restorane, okupljanja, trgovine...bitno mi je da se može ići na misu.

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Thu Nov 26, 2020 4:01 pm

Lualua wrote:
Thu Nov 26, 2020 3:54 pm
Briga me za nogomet, sportska natjecanja,rekreacije,kafiće , teretane, restorane, okupljanja, trgovine...bitno mi je da se može ići na misu.
Tko zeli jahati tetu Vlastu, prvo mora dobro nahraniti i izmanipulirati krupnu telad. E onda kad pocnu jahati tetu Vlastu, onda imaju podrsku krupne teladi koja rastera sitnu stoku. A dobro je znano da je najkrupniju telad najlakse izmanipulirati.
Last edited by Centarhalf on Thu Nov 26, 2020 6:51 pm, edited 1 time in total.
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Post Reply