1.k. Cibalia - Osijek

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Dalaj
Reactions:

Re: 1.k. Cibalia - Osijek

Post by Dalaj » Sun Jul 25, 2010 11:31 pm

ne znam.
stvarno ne znam.
svašta sam očekivao ali ovo ne...
ne znam kako će to dalje izgledati.

mariox
Reactions:

Post by mariox » Sun Jul 25, 2010 11:43 pm

jebote ljudi pa šta se sad dešava? opet isto svaka sezona u kurcu .....pa cibalija nije dala gol 180 min "amaterima " iz irske... ljut sam za popizdit koji je kurac tim našim igračima ima li se pobjednički mentalitet ako ga nema sve tjeraj u p.m. jer če još jedna sezona otić u kurac...sve više mislim da je problem u školi nogometa i klime u klubu jer nema se ono mi smo osijek i najači smo svima čemo se nabit 5 komada sve neka kamilica ali to nije poroblem od jučer nego nekih 20 godina hoču fajtere igrače i trenera pogotovo upravu koji igraju za prvo mjesto a ne šupke koji če izjavit ima još 29 kola ....sorry dečki popizdio sam ovo nisam očekivao... :anger:

Nozh
Reactions:

Post by Nozh » Sun Jul 25, 2010 11:55 pm

i sada će lagano biti bacanje grbe od svih ljudi u klubu :toilet:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Mon Jul 26, 2010 12:01 am

Moralno bi bilo da Štajnbrikner nakon ovoga da ostavku. Cibalia nikad bolje i atraktivnije golove nije zabijala. A Osijekova kola su krenula nizbrdo još od 2009. i prodaje Kneževića, pa pa zatim odlaskom Vide... Uprava :bravo: :bravo: sjajan posao ste obavili. Bit će to jedna teška, neivjesna, bolna i prema svemu sudeći na kraju i nesretna borba za opstanak...
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

zoki
Reactions:

Post by zoki » Mon Jul 26, 2010 12:03 am

e sad redom:

1. nabijem ih na k*rac!

2. kako ih nije sramota? kako im nije neugodno toliko bit bahat, tako podcijenit protivnika, toliko nepreciznih pasova, toliko ne-borbe, toliko njonjavosti, i sad na kraju krajeva njih vjerojatno sve do jednog boli kita i za nas i za osijek, pare će sjest...

3. štaco marš u pi*ku materinu, i ti i pristup i mentalitet!

4. jebale ga izmjene da ga jebale, on ivana faking pluma ilitiga kroejšn vejn runija ubacuje u trenucima kad cibalia vodi 1:0 i lomi se utakmica, ko da nam nije dovoljno loša ta strana :anger:

5. kako ih nije sramota nakon svega toga doć i tražit pozdrav, neko pljeskanje, ovo ono?!?! ja kad sam vidio bio sam u šoku :shock:

6. jel oni to nas namjerno žele naviknut na poraze da otupimo? e pa dragi moji fudbaleri to ne postoji, samo razočaranje za razočaranjem, i očito ni ove sezone neće biti bolje ako se nešto drastično ne promjeni

7. DUMBA UHLJEBE I MAJMUNE FUTAVI, MAMIĆEV PODANIK I CIPELOLIZAC, ODLAZI !!!

8. jesam spomenio da ih nabijem na k*rac? ako nisam, nabijem ih na k*rac!

9. jedva čekam, ali JEDVA čekam čuti izlike i objašnjenja, eto umirem od želje da i to čujem :black:

:blow:

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Mon Jul 26, 2010 12:09 am

I mene živo zanima što mr Izgovor ima za reći ako još nije dao ostavku :approve:

Dalaj
Reactions:

Post by Dalaj » Mon Jul 26, 2010 12:10 am

problem je u pristupu valjda bio, oni su uvjereni bili da će dobit tu smiješnu cibaliju koja nije mogla gol zabiti zubarima iz cliftonvillea koji se nogometom bave iz hobija.

smoje ne izgleda uopće dobro na terenu, nemojte se ljutiti, al da netko ni u jednom trenutku ne čeka igrača da dođe, nego trči kao muha bez glave...meni to nema smisla.
nije mu godila ova godina dana odmora.
a ni ponašanje poslije utakmice mu nije baš trebalo.i pokazalo se točnim ono što sam rekao: vratio se šerif....o da. a to nam je baš falilo.

pričalo se da će se poraditi na sebičnosti, da će se truditi ne komplicirati: svaki izgubljena lopta je bila zbog nekog freestyle drkanja u stilu nikšić youtubea. i toliki strah od šuta na gol...pa čemu to?

od svih tih pomaka u igri, od tih silnih "pojačanja", ja nisam večeras vidio ništa.

i bio sam pesimist, ali reko ajde, nek ih voda nosi, idem po ne znam koji put sanjati...ali tu su naši dečki da me šamarčinom probude i spuste na zemlju.
ovakav start je blizu onih mojih najcrnjih predviđanja.
i sve mi se čini da ova "pojačanja" nisu ni za kurac i samo su više štete nego koristi donijela.

čekam samo da dobijemo informaciju da će doći i balatinac zaigrati nogomet, jer je u nk osijeku izgleda in dovoditi igrače koji su loptu vidjeli na tvu u zadnjih godinu dana najviše.

samo me zanima opravdanje.
ja da sam na njihovom mjestu bi se ispričao.
ali vidi se po kapetančini da to neće biti tako.

i ako pobijede hajduk, ako budu ginuli na terenu, treba ih izudarati ko majmune.
jer isti takav pristup treba biti protiv svakog kluba.
a ne birati utakmice...jel će na tu utakmicu doć skaut.
štajnbrikner je premekan. davno sam to rekao, opet ponavljam i naglašavam da smoje samo ruši i taj mali autoritet što ga ovaj ima.

Nozh
Reactions:

Post by Nozh » Mon Jul 26, 2010 12:13 am

neka svi odjebu od kluba, krenuvši od onog iz drinovaca pa do štace :anger:

zoki
Reactions:

Post by zoki » Mon Jul 26, 2010 12:13 am

samo da pitam, tko je ono imao plavu majicu s logom ove stranice?

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Mon Jul 26, 2010 12:14 am

Predlažem da se organizira neki javni prosvjed na ulicama i pred stadionom. Pa ako neće milom, onda će se silom borit za ovaj grad i klub! Za ovaj šamar, točnije knock-out već u prvom kolu NE POSTOJI, NE EGZISTIRA, NEMA opravdanja. Nisu oni svjesni činjenice da je ova sezona varljiva kao već napola trula šljiva koja vuče svojom slatkošću. Znači ushit i euforija se pretvaraju u strah i nevjericu. Za mene sigurno nema tekme s Hajdukom? Jer, za koga da navijam! Za domaće izdajnike i sličnu gamad nemam namjeru! Pa nek si misle. Neka se zamisle. Kada pomislim da u ovom trenutku Vinkovci slave, a s njima vjerojatno i stanoviti Đ.I. mrak mi pada na oči. Molim vas, recite mi da sanjam. Hvala
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Post Reply