1. kolo. Osijek - Rijeka

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
egoskop
Reactions:

Re: 1. kolo. Osijek - Rijeka

Post by egoskop » Sat Jul 23, 2011 2:57 pm

ej pa frnja, ne brani on njega, samo se začudio kad je vidio da je dobar centaršut bio od strane sinčića...a i realno, malog više uništava stari njegovim forsiranjem da igra, pa neće mali sam izaći iz igre jer ne smije. Ne igra dobro i to je očito, treba ga što prije maknuti iz prve ekipe i neka se igra još malo sa djecom iz kadeta i juniora. Bit će vremena za njega.

:sal: :beer:
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Sat Jul 23, 2011 3:11 pm

ne znam stvarno gdje se vidi da ga hvalim, kazem odigrao je odlicno prvo poluvrijeme, tj svoje najbolje poluvrijeme otkad igra za Osijek, a u drugom je bio uzasan, osim tog centaršuta...

A vidi se da se na njima radilo, ono što me najviše frustriralo prošle sezone bili su ti centaršutevi koji su završavali na glavi prvog igrača, sada lijepo lete unutra, i kada se to na utakmicama još malo bolje uigra, moglo bi tu biti dosta lijepoga...

zoki
Reactions:

Post by zoki » Sat Jul 23, 2011 3:14 pm

malog jednostavno treba vratit odakle je i doso, u juniore, sve ostalo po meni više nego solidno, još nas jebe ta završnica ali bar imamo neki temelj za naprijed, jucer su se bar borili i nadigrali rijeku iako nisu pobjedili...

frnja
Reactions:

Post by frnja » Sat Jul 23, 2011 3:57 pm

3vilP wrote:ne znam stvarno gdje se vidi da ga hvalim, kazem odigrao je odlicno prvo poluvrijeme, tj svoje najbolje poluvrijeme otkad igra za Osijek, a u drugom je bio uzasan, osim tog centaršuta...

A vidi se da se na njima radilo, ono što me najviše frustriralo prošle sezone bili su ti centaršutevi koji su završavali na glavi prvog igrača, sada lijepo lete unutra, i kada se to na utakmicama još malo bolje uigra, moglo bi tu biti dosta lijepoga...
Pa to ti i govorim... Di si ti vidio da je on ikad išta odlično odigrao ?!
Liga 10 četverokružno !! Amen !

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Sat Jul 23, 2011 4:05 pm

de najzanimljivije trece poluvrijeme s rijeckim ciganima

idite u dzamiju :sm:
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Sat Jul 23, 2011 5:43 pm

sta jebete malog, odigro je prvo poluvrijeme odlicno, drugo je cijela ekipa igrala OK, mali imao dvje greske, al greske koje drugi ne bi napravili jer im ne bi na pamet pao tako dobar potez, koji mali nije tono izveo

nisma bio na tekmi, sad sam gledao na TV-u i sasvim solidna igra...koliko su neki nasrali pomirio sam se s borbom za ostanak, a realno je bilo da ih glatko dobijemo

frnja
Reactions:

Post by frnja » Sat Jul 23, 2011 6:50 pm

LUDI-OS wrote:sta jebete malog, odigro je prvo poluvrijeme odlicno, drugo je cijela ekipa igrala OK, mali imao dvje greske, al greske koje drugi ne bi napravili jer im ne bi na pamet pao tako dobar potez, koji mali nije tono izveo

nisma bio na tekmi, sad sam gledao na TV-u i sasvim solidna igra...koliko su neki nasrali pomirio sam se s borbom za ostanak, a realno je bilo da ih glatko dobijemo
Ni ti nisi normalan prijatelju...
Liga 10 četverokružno !! Amen !

russell
Reactions:

Post by russell » Sat Jul 23, 2011 7:04 pm

nitko osim vas velikih stručnjaka nije normalan, nakon jedne tekme ste se nasrali ko nakon cijele prošle, a brat bratu - neutemeljeno

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Sat Jul 23, 2011 8:47 pm

LUDI-OS wrote:sta jebete malog, odigro je prvo poluvrijeme odlicno, drugo je cijela ekipa igrala OK, mali imao dvje greske, al greske koje drugi ne bi napravili jer im ne bi na pamet pao tako dobar potez, koji mali nije tono izveo

Mali je panj a losiju utakmicu Osijeka vec dugo nisam gledo. Kao guske u magli djeluju, obrana je ko švicarski sir, bez problema izbace 2,3 igrača u sekundi
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Sat Jul 23, 2011 9:12 pm

Meni je igra izgledala sasvim zadovoljavaujuce. Udarali smo po bokovima, gotovo sve lopte su bilo dobro ubacene. Prijetili smo i kroz sredinu.
Mozda sam ja spavao proslu sezonu jer ako je ovo bilo lose...kak smo onda igrali prosle sezone.... :dknow:
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Post Reply