Osijek 2 - Sezona 2018/19

Službene, prijateljske, utakmice mlađih kategorija..
Šime
Reactions:

Re: Osijek 2 - Sezona 2018/19

Post by Šime » Sun Apr 14, 2019 5:16 pm

Kempes wrote:
Sat Apr 13, 2019 10:17 pm
russell wrote:
Sat Apr 13, 2019 8:13 pm
Šime wrote:
Sat Apr 13, 2019 6:26 pm
Meni ovaj MPinda izgleda dobar igrač...
Stvarno ili? Nisam ga nikad gledao, ali do sada ga nisu baš nešto ljudi hvalili
lik izgleda kao da igra taman koliko treba. čudna biljka, imam filing kao da igra čisto da se nebi reklo ono da igra zakurac, imam filing da mu netko kaže da igra ko pičkica da bi poderao tamo sve na terenu. gledam ga ove zadnje tri utakmice i rijetko izgubi koji duel, kad ima prostor poždera ga u tri koraka, dobro štopa loptu, ali kao da mu se neda tražiti neka ludicna rješenja već samo doda loptu prvome i to uglavnom nazad. nemem filing da neki briljantan tehničar.

kako god. on nije igrač za baciti, ali definitivno nije igrač za kojeg bi trebali plaćati odštetu.

Dago mi je i dalje super otkriće (iako sam ga spomenuo još i kada je Sesvete igralo ovdje s njim!), tako da neznam zašto danas nije igrao, dečko živa vatra, izgleda mi kao kobra koja u svakom trenutku može ugristi. neznam kako i kada, ali tog dečka treba čvrsto vezati za ovaj klub! na njemu ne smiju kiksati!!!
Nisam ga i ja puno gledao, dvije prijateljske i ovu sad na tv, ali mi se na svakoj činilo baš to da je siguran s loptom, ne baca lopte u bunar, imao je 1 krivo dodavanje koje ni nije smio slabije odigrati(da ne bi netko presijekao), vjerovatno još najbolje nije s jezikom, pa je teža komunikacija, ali meni se on čini dobar zadnji vezni... Kad bi netko izgubio loptu uvjek je bio dobro ispratio i bio na pravom mjestu... Kad se sjetim koliko puta netko od naših zadnjih veznih tako nije ispratio igraca do kraja i dobijemo gol... Ja mislim da bi ga trebalo otkupiti ako nije velika odšteta(ono 200-300k €)...
Treba imati na umu da on nije odigrao utakmicu cijelu jesen osim prijateljskih, dok nije sad prebačen u Osijek 2...

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sun Apr 14, 2019 5:35 pm

Šime wrote:
Sun Apr 14, 2019 5:16 pm
Nisam ga i ja puno gledao, dvije prijateljske i ovu sad na tv, ali mi se na svakoj činilo baš to da je siguran s loptom, ne baca lopte u bunar, imao je 1 krivo dodavanje koje ni nije smio slabije odigrati(da ne bi netko presijekao), vjerovatno još najbolje nije s jezikom, pa je teža komunikacija, ali meni se on čini dobar zadnji vezni... Kad bi netko izgubio loptu uvjek je bio dobro ispratio i bio na pravom mjestu...
točno, lik kada izgubi loptu grabi za tim igračem ko zvijer...
Šime wrote:
Sun Apr 14, 2019 5:16 pm
Kad se sjetim koliko puta netko od naših zadnjih veznih tako nije ispratio igraca do kraja i dobijemo gol... Ja mislim da bi ga trebalo otkupiti ako nije velika odšteta(ono 200-300k €)...
Treba imati na umu da on nije odigrao utakmicu cijelu jesen osim prijateljskih, dok nije sad prebačen u Osijek 2...
da, taj novac nije velik, moja je je ideja da svu lovu stave na stol i dovedu jebačka 2-3 pojačanja, al ako ne misle tako, već kupiti više igrača po 200-300k, onda ok, neka i njega kupe.

i slažem se, dečko nije ni imao previše prilike...
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Tue Apr 16, 2019 9:23 am

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Tue Apr 16, 2019 9:30 am

Moram reći, kakva gluparija. Pod time mislim da eventualno brisanje drugih ekipa, pa i ovo zasebna tablica (pa ispadnu prijateljske tekme). Koji je smisao drugih ekipa i razvoja ako nema natjecateljskog naboja? Taj koji je to smislio je malo žešći debil.

Ok, isto tako, ovo što je Dinamo napravio, u neku ruku nije fer prema tim klubovima, ali to ne znači odmah da treba mijenjati sustav. Dodaš par pravila, kao npr. prije početka lige prijaviš tipa do 3 igrača iz prve ekipe koji mogu igrati u drugoj i doviđenja. Kad bude prijelazni rok, taj popis revidiraš i doviđenja.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue Apr 16, 2019 9:38 am

Pazi ovo dvije tablice. Pa za koji kurac bi onda i igrali? Onda bi ti svi odmarali igrače protiv tebe kad im ionako ništa ne znači. Treba samo smanjit broj starijih od 21 na 3 i to je to.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Tue Apr 16, 2019 9:47 am

Maverick wrote:
Tue Apr 16, 2019 9:30 am
Moram reći, kakva gluparija. Pod time mislim da eventualno brisanje drugih ekipa, pa i ovo zasebna tablica (pa ispadnu prijateljske tekme). Koji je smisao drugih ekipa i razvoja ako nema natjecateljskog naboja? Taj koji je to smislio je malo žešći debil.

Ok, isto tako, ovo što je Dinamo napravio, u neku ruku nije fer prema tim klubovima, ali to ne znači odmah da treba mijenjati sustav. Dodaš par pravila, kao npr. prije početka lige prijaviš tipa do 3 igrača iz prve ekipe koji mogu igrati u drugoj i doviđenja. Kad bude prijelazni rok, taj popis revidiraš i doviđenja.
Slazem se da to treba regulirati jer zamisli sad da si trener drugoligasa koji se bori za neki kurac, i onda ti se odjednom na drugoj strani pojavi B-momcad s pola prve momcadi unutra. Nazalost zbog cinjenice da samo nekoliko prvoligasa imaju B-momcad, ne postoji opcija da se oformi jos jedna liga za B-momcadi (po uzoru na Premiership 2), ali onda se jasno trebaju definirati uvjeti za nastup igraca u tim drugim momcadima. Mozda ograniciti broj igraca koji nakon nastupa za 1. momcad imaju pravo igre za drugu, ili tipa da nakon nastupa za 1. momcad igrac najmanje mjesec dana ne smije nastupiti za drugu, itd ...

Ovo trenutno je objektivno gledano sprdnja od propozicija. Nisu tu krivi klubovi koji koriste te rupe u propozicijama. Zasto netko ne bi drzao igrace u stalnoj formi na taj nacin, ako to pravilnik dopusta.

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Tue Apr 16, 2019 10:02 am

Glupi su jer nisu mislili unaprijed, ako su već išli kopirati nečiji sustav šta ga nisu iskopirali do kraja.

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Thu Apr 25, 2019 11:27 am

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Sun Apr 28, 2019 4:37 pm

Početnih XI protiv Dinama2
Ivušić, Hudećek, Bliznac, Šutalo, Almeida, Špoljarić, Dugandžić, Marin, Gačić, Todorov, Soldić. ⚪️🔵

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sun Apr 28, 2019 4:46 pm

Tominho wrote:
Sun Apr 28, 2019 4:37 pm
Početnih XI protiv Dinama2
Ivušić, Hudećek, Bliznac, Šutalo, Almeida, Špoljarić, Dugandžić, Marin, Gačić, Todorov, Soldić. ⚪️🔵
Prijenos:

Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

Post Reply