Bjelko is coming to town

Delmat
Reactions:

Re: Bjelko is coming to town

Post by Delmat » Fri Nov 02, 2018 9:08 am

U glasu na dvije strane bjelica. 90% teksta o dinamu i njegovim planovima tamo... :roll:

Šta ga gurate da iskace iz paštete...

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Fri Nov 02, 2018 9:14 am

A evo malo i realno o Bjelici:

NK Osijek 1947

U nedjelju na Gradski vrt kročiti će i nekadašnja legenda kluba, Nenad Bjelica. Nažalost, ne u obliku nekog funkcionera NK Osijek kako smo svi godinama sanjali, već kao trener Dinama. Velik broj navijača Osijeka Bjelicu je prekrižio onog dana kad je potpisao za Dinamo i prekršio sve što je dotad govorio. "Neću se vraćat u HNL močvaru dok je ovako stanje". "U Hrvatskoj za mene postoji samo Osijek", govorio je Nenad. I onda, na poziv najgoreg čovjeka u HR nogometu, postane trener njegovog mafijaškog kluba... Iako će se sigurno i ovdje naći dosta ljudi koji će ga braniti ("otišao je za pare", "ganja karijeru"...), oni zbog kojih je i postao legenda NK Osijek, oni koji su mu 2000. pjevali serenade pod prozorom, oni koji su crtali murale na zdiovima, pjevali njegovo ime na utakmicama dugo nakon što je otišao iz kluba, oni ga sigurno neće dobro dočekati na ovoj utakmici. Svaki čovjek iam pravo na svoj izbor, pa tako i Nenad, ali može on i dalje pričati po novinama o nekakvoj ljubavi prema Osijeku, ali čovjeka čine djela, ne riječi. On je svoje mjesto u srcima većine navijača Osijeka izgubio, baš kao i na muralu s klupskim legendama u Wilsonovoj ulici...
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Fri Nov 02, 2018 6:20 pm

Nadam se da ste gledali Teme dana na STV-u. Bjelica je bio gost putem telefona....ljiga.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

MrLule
Reactions:

Post by MrLule » Fri Nov 02, 2018 6:29 pm

egoskop wrote:
Fri Nov 02, 2018 6:20 pm
Nadam se da ste gledali Teme dana na STV-u. Bjelica je bio gost putem telefona....ljiga.
Al si se lega nabrijao na njega. Mislim da ces ga najglasnije vrijeđat sa istoka :D

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Fri Nov 02, 2018 6:32 pm

MrLule wrote:
Fri Nov 02, 2018 6:29 pm
egoskop wrote:
Fri Nov 02, 2018 6:20 pm
Al si se lega nabrijao na njega. Mislim da ces ga najglasnije vrijeđat sa istoka :D
Dobit će svoju minutu....ali prije svega navijanje za Osijek. :k:

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Fri Nov 02, 2018 7:36 pm

Opet je imao finih prosera na STV-u.

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Fri Nov 02, 2018 8:16 pm

I još kad kaže da je profesionalac i da ganja kao nekakvu karijeru a zapravo je otišao u taj dinamo samo zbog linije lakšeg otpora budući da je pri dolasku i sam izjavio da je imao ponude iz klubova lige petice.
Zna ako maminjo i mafijaška ekipa oko tog istog dinama da blagoslov da može očekivati da bude sljedeći na listi podobnih izbornika repke.
Ta linija lakšeg otpora je kao da mi koji smo tu počnemo odjednom navijati za taj isti dinamo samo zato što je vječiti prvak u ovoj bijedi od lige.
Pogazio je sve principe,pogazio je svoje vlastite riječi a mogao je biti Bog u ovom gradu.
Ja sam jedan od onih koji mu je pjevao dvijetisućitih pod prozorom, ja sam na Istoku pjevao "Jedan je Bjelica Nenad" nakon što je izbacio dinamo iz Lige prvaka sa Austrijom i ja ću biti jedan od onih koji će mu najviše vikati u nedjelju na Istoku.
Mi Slavonci i navijači Osijeka nismo beskičmenjaci da nas može jebati kako tko hoće a mi da samo šutimo.
Samo Osijek.

:k: :k:
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Sat Nov 03, 2018 8:42 pm

Ako ima i malo neke pravde, skinut ćemo ih sutra, zbog svega... bilo bi mi toliko drago čak i zbog ZZ ... jer eto svi pričaju o nekom čarobnjaku koji je preporodio dinamo... bla bla... i onda šamar, jedno 2-0 da bude.. i to pred nas jedno 12.000... ma i ne mora.. pred nas 3000 na istoku, bit će dovoljno da grmi... :sal:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sun Nov 04, 2018 1:04 am

Seltik wrote:
Sat Nov 03, 2018 8:42 pm
Ako ima i malo neke pravde, skinut ćemo ih sutra, zbog svega... bilo bi mi toliko drago čak i zbog ZZ ... jer eto svi pričaju o nekom čarobnjaku koji je preporodio dinamo... bla bla... i onda šamar, jedno 2-0 da bude.. i to pred nas jedno 12.000... ma i ne mora.. pred nas 3000 na istoku, bit će dovoljno da grmi... :sal:
Ovih dana mi opet postaju odvratniji od tovara, a to sam mislio da ce biti nemoguce. Sva ta euforija oko Europe, prepotencija, kao da Mamic vise nije tamo, a njihov sportski direktor ovo izjavljuje: Tu je i gospodin Mamić, bez obzira što njega ovdje nema. On je tvorac svega ovoga i njemu pripadaju velike, velike zasluge za ovo sadašnje stanje i za ovo što Dinamo danas ima", istaknuo je Marijan Vlak, pa Bjelica spominje kako se cuje sa ovim redovito, kako ga je on zvao u Dinamo.... i onda sva sudacka mafija je i dalje uz njih, svi oni koji su im omogucili sve te trofeje, cijeli HNS, Suker, Vrbanovic i ostala gamad.

Odvratni su svi skupa, ODVRATNI!!!
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sun Nov 04, 2018 9:37 am

bijelo-plavi1988 wrote:
Sun Nov 04, 2018 1:04 am
Seltik wrote:
Sat Nov 03, 2018 8:42 pm
Ovih dana mi opet postaju odvratniji od tovara, a to sam mislio da ce biti nemoguce. Sva ta euforija oko Europe, prepotencija, kao da Mamic vise nije tamo, a njihov sportski direktor ovo izjavljuje: Tu je i gospodin Mamić, bez obzira što njega ovdje nema. On je tvorac svega ovoga i njemu pripadaju velike, velike zasluge za ovo sadašnje stanje i za ovo što Dinamo danas ima", istaknuo je Marijan Vlak, pa Bjelica spominje kako se cuje sa ovim redovito, kako ga je on zvao u Dinamo.... i onda sva sudacka mafija je i dalje uz njih, svi oni koji su im omogucili sve te trofeje, cijeli HNS, Suker, Vrbanovic i ostala gamad.

Odvratni su svi skupa, ODVRATNI!!!
od njih je francek napravio režimski klub, i oni su nastavili na tom zamahu, mamić se samo ukopčao dio je canjuga stao i svi transferi koji su ugovoreni za vrijeme canjuge, rate su kapale u vrijeme mamića. bojsi,a li i purgeri, ako ste ih imali prilike upoznati su dosta cinični ljudi i licemjerni. uredno će brojati i franjine i mamićeve titule, a sad je kao, kobojage, mamić izvan kluba i sad je to kao taj njihov idealni dinamo. moš mislit.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Post Reply