Covid19

EUS
Reactions:

Re: Covid19

Post by EUS » Sat Jan 09, 2021 12:37 am

egoskop wrote:
Fri Jan 08, 2021 9:21 pm
Maverick wrote:
Fri Jan 08, 2021 12:06 pm
LegaLega031 wrote:
Fri Jan 08, 2021 11:33 am
Evo produžuju mjere do 31.1. zid--
Što mislite ako se nastavi pad, bi li nas mogli pustit na tribine od 2. mjeseca? :dknow:
Potpisao bih odmah da tek od 3.3. možemo na tribinu
Mislim da je nekako realnije očekivati tribinu negdje od travnja....
Najverojatnie od 2. travnja. Pred Uskrs. Kako bi išli turistički aranžmani za sezonu od Uskrsa nadalje... Turizam nam je prevažan i tako će biti. U tom popuštanju i mi bi mogli na tribine...
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

LegaLega031
Reactions:

Post by LegaLega031 » Sat Jan 09, 2021 7:24 am

EUS wrote:
Sat Jan 09, 2021 12:37 am
egoskop wrote:
Fri Jan 08, 2021 9:21 pm
Maverick wrote:
Fri Jan 08, 2021 12:06 pm

Potpisao bih odmah da tek od 3.3. možemo na tribinu
Mislim da je nekako realnije očekivati tribinu negdje od travnja....
Najverojatnie od 2. travnja. Pred Uskrs. Kako bi išli turistički aranžmani za sezonu od Uskrsa nadalje... Turizam nam je prevažan i tako će biti. U tom popuštanju i mi bi mogli na tribine...
Ha ništa, onda opet Wilsonova 3.3. :drum:

drvoznanja
Reactions:

Post by drvoznanja » Sat Jan 09, 2021 9:02 am

Zaboravljate naše stručnjake iz Saveza koji su znali donositi svoje nelogične odluke. Mogu šta hoće, ovisno o njihovom interesu.
Samo NK Osijek i Bijelo-plavi forum

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Thu Jan 14, 2021 10:51 am

Polako ali sigurno počinjem osječati posljedice po svoj živčani sustav oko ovih mjera…
Masku evo skoro godinu dana od uvođenja, uredno svaki dan se vraćam po nju u auto jer ju zaboravim pred Sparom itd…

Pun mi je k više da ne mogu sjest na kavu, otić na tribinu, otić u restoran, bilo šta, pun mi je kurac kave iz aparata na gepeku auta na autopraonici...

Da ljudima ne daju da rade, da se u portanovi u Feriviju ili Mass-u može šetati hrpa ljudi, ali da nas 8 ne može u dvorani odigrat nogomet, da su bazeni otvoreni, a da netko sa štandom na sajmu više nema prihoda…. :black:

Da ne pričam da su crkve otvorene za 25 ljudi a nitko ih ne broji… jer eto to je kao bitno…. bitan je i meni NK Osijek … pa da nam daju 25 ljudi na svakih 100 kvadrata bilo bi nas 1000 :black:

Nisam za neku anarhiju, ali da imamo jedne od najnelogičnijih mjera u europi, imamo…. :punch:

LegaLega031
Reactions:

Post by LegaLega031 » Thu Jan 14, 2021 10:57 am

Seltik wrote:
Thu Jan 14, 2021 10:51 am
Polako ali sigurno počinjem osječati posljedice po svoj živčani sustav oko ovih mjera…
Masku evo skoro godinu dana od uvođenja, uredno svaki dan se vraćam po nju u auto jer ju zaboravim pred Sparom itd…

Pun mi je k više da ne mogu sjest na kavu, otić na tribinu, otić u restoran, bilo šta, pun mi je kurac kave iz aparata na gepeku auta na autopraonici...

Da ljudima ne daju da rade, da se u portanovi u Feriviju ili Mass-u može šetati hrpa ljudi, ali da nas 8 ne može u dvorani odigrat nogomet, da su bazeni otvoreni, a da netko sa štandom na sajmu više nema prihoda…. :black:

Da ne pričam da su crkve otvorene za 25 ljudi a nitko ih ne broji… jer eto to je kao bitno…. bitan je i meni NK Osijek … pa da nam daju 25 ljudi na svakih 100 kvadrata bilo bi nas 1000 :black:

Nisam za neku anarhiju, ali da imamo jedne od najnelogičnijih mjera u europi, imamo…. :punch:
Dok se narod ne digne, ne samo kod nas, nego u cijelom svijetu, neće bit nikakvih promjena. Žalosno, ali je tako. Pa jbt, razmišljam malo, u svijetu zaraženo 100 milijuna ljudi, a umrlo milijun i oni su zbog toga život zaustavili anger--

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Thu Jan 14, 2021 11:26 am

I smrt tih milijun je poprilicno upitna s obzirom na sve okolnosti te na koji nacin se nekoga proglasava preminulim od korone. Sad vec znam za nekoliko meni bliskih primjera da sviraju kurcu prema suncu sa tim etiketama "preminuo od korone".

Jebu nas sve zbog svoje vlastite nesposobnosti. Sport i rekreaciju su totalno zatvorili, a sto ne pricaju od tome da je preko 60% tih njihovih umrlih od korone pretilo do te mjere da ljude ne mogu spakirati u te famozne metalne sanduke?(informacija iz osjeckog KBC-a) Sad ce kao ugostiteljima dozvolit rad na terasama u jebenog drugom mjesecu!!! Pa nije li to genijalno? Dajte povoda ljudima da se jos vise razbole...

Svi mi polako pucamo i pizdimo, dok sa druge strane gledas hrpu primjera u drzavi gdje se te iste mjere ne postuju pa se onda na kraju dana pitas tko je tu lud? Ocigledno mi koji glasamo ili uopce ne glasamo za iste te debile na vlasti...

LegaLega031
Reactions:

Post by LegaLega031 » Thu Jan 14, 2021 11:40 am

DiskoVrucica wrote:
Thu Jan 14, 2021 11:26 am
I smrt tih milijun je poprilicno upitna s obzirom na sve okolnosti te na koji nacin se nekoga proglasava preminulim od korone. Sad vec znam za nekoliko meni bliskih primjera da sviraju kurcu prema suncu sa tim etiketama "preminuo od korone".

Jebu nas sve zbog svoje vlastite nesposobnosti. Sport i rekreaciju su totalno zatvorili, a sto ne pricaju od tome da je preko 60% tih njihovih umrlih od korone pretilo do te mjere da ljude ne mogu spakirati u te famozne metalne sanduke?(informacija iz osjeckog KBC-a) Sad ce kao ugostiteljima dozvolit rad na terasama u jebenog drugom mjesecu!!! Pa nije li to genijalno? Dajte povoda ljudima da se jos vise razbole...

Svi mi polako pucamo i pizdimo, dok sa druge strane gledas hrpu primjera u drzavi gdje se te iste mjere ne postuju pa se onda na kraju dana pitas tko je tu lud? Ocigledno mi koji glasamo ili uopce ne glasamo za iste te debile na vlasti...
I ja sam čuo za nekoliko primjera, konkretno iz KBC Osijek, da se obiteljima preminulih plaća da kažu da su umrli od korone, jer tada bolnica dobiva naknadu za svakog umrlog zid--

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Thu Jan 14, 2021 12:14 pm

To ne znam... za sve ovo sto sam napisao znam jer poznajem osobu koja radi u respiratornom centru u Osijeku....

mariox
Reactions:

Post by mariox » Thu Jan 14, 2021 12:38 pm

Bezeni puni ,toplice pune ,Platak,Sljeme,prostori ispred tiska,restorana i sl.puno ali baviti se sportom i ići na utakmice zbog sada opet novog soja a tko zna koliko sojeva još moguće a u Bosni rade birtije ,restorani opada broj oboljelih kao kod nas , ljudi od drugih bolesti umiru zbog corone jer nemaju normalno liječenje ,prosvjedi u Pragu i dalje a u našim medijima blokada ovo sad već postaje prcanje u mozak .

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Thu Jan 14, 2021 12:44 pm

Samo se nemojmo uspoređivati s Bosnom. Ta zemlja je u žešćem kurcu i kod njih je naočigled sve ok, a kurac je ok. Nemaju love za testove pa ih zato i ne rade. Boga pitaj koliko ih je bolesno tamo i koliko ih ima koronu. Tamo je sve samo ne bajno.
I meni su neke od ovih mjera stvarno bezveze, ali da me to prevari kako bi pomislio da je priča oko virusa lažna i slično, ne. Imam u obitelji medicinskih djelatnika i znam kako je ljudima koji su popušili tu koronu, na kraju krajeva i stari ju je dobio pa je bilo grdo skoro 2 mjeseca. Srećom, dobro se završilo. Ne znate kako će vaše tijelo reagirati na taj virus, tako da....
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Post Reply