Reprezentacija

zoki
Reactions:

Re: Reprezentacija

Post by zoki » Sun Oct 11, 2009 11:49 am

eto ti ga na, jedna briga manje na ljeto :nono: :nono:

russell
Reactions:

Post by russell » Sun Oct 11, 2009 12:13 pm

zao mi je sto ne idemo,nije da bi bilo zasluzeno da smo prosli,ali sad imam samo jednu bojazan,a to je da jedan od 2 super vrhunska trenera ŠTIMAC ili IVANKOVIĆ ne postanu izbornici

malta
Reactions:

Post by malta » Sun Oct 11, 2009 1:16 pm

momci moja isprika.ja sam platio engleze da kiksaju da mi dodatne kvalifikacije ne zeznu svatove

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sun Oct 11, 2009 1:19 pm

ma trebalo je čistku napravit u savezu odavno ona 2 stogodišnjaka je odavno trebalo poslat u mirovinu,al jebiga kad narod nista ne poduzima ta gamad sama nece otic!
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

russell
Reactions:

Post by russell » Sun Oct 11, 2009 2:09 pm

ima jedna stvar koja mi nije jasna,a to je zasto HNS i reprezentacije konstantno izbjegavaju Osijek,seniorska repka za biliceva mandata ko sto svi znamo nije odigrala ni jednu prijateljsku ovdje,samo rijeka i split,a sad citam da mlada u utorak sa srbijom izrazito bitnu tekmu opet igra u varazdinu
pa osijek je i dalje veci grad od varazdina sa vecom nogometnom publikom i sigurno da bi atmosfera bila na razini,ali ne...osijek im je daleko,morali bi 2 sata putovat
:toilet:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sun Oct 11, 2009 2:25 pm

russell wrote:ima jedna stvar koja mi nije jasna,a to je zasto HNS i reprezentacije konstantno izbjegavaju Osijek,seniorska repka za biliceva mandata ko sto svi znamo nije odigrala ni jednu prijateljsku ovdje,samo rijeka i split,a sad citam da mlada u utorak sa srbijom izrazito bitnu tekmu opet igra u varazdinu
pa osijek je i dalje veci grad od varazdina sa vecom nogometnom publikom i sigurno da bi atmosfera bila na razini,ali ne...osijek im je daleko,morali bi 2 sata putovat
:toilet:
da cigani su i sto se toga tice...u Osijeku je daleko bolja atmosfera nego u RI i VŽ...jedino sto nas sad jebe taj naš teren,al to nema veze i prije su izbjegavali Osijek dok smo imali najbolji teren u državi!
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

wlatz
Reactions:

Post by wlatz » Sun Oct 11, 2009 8:29 pm

Odlično. Konačno da se malo odmorimo od srca vatrenih, vatrenih ludila i sličnih forsiranih izdrkavanja.

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Sun Oct 11, 2009 8:38 pm

wlatz wrote:Odlično. Konačno da se malo odmorimo od srca vatrenih, vatrenih ludila i sličnih forsiranih izdrkavanja.
Uf, potpuno se slažem!

russell
Reactions:

Post by russell » Mon Oct 12, 2009 11:00 pm

nelosa tema otvorenog,iako po meni dosta praznih prica

Marko
Reactions:

Post by Marko » Fri Oct 16, 2009 2:29 pm

Bilić ostaje izbornik reprezentacije:

http://www.net.hr/sport/page/2009/10/16 ... tml?pos=n0

Ne znam šta bih rekao, ove kvalifikacije su bile loše, dosta loših partija. Najveći poraz u povijesti smo doživjeli od Engleske i najveći poraz kod kuće. Još veli da će 95 % stvari ostati isto, hm ako će tako biti, onda ne znam baš da će to ići na dobro. Valjda se varam :)

Post Reply