Reprezentacija

hihmih
Reactions:

Re: Reprezentacija

Post by hihmih » Tue Nov 19, 2019 6:58 pm

lokal88 wrote:
Tue Nov 19, 2019 6:41 pm
A ako Dalic misli da mozemo s jednim golmanom na EP onda smo u banani jer ni kalinic ni sluga nisu dostojne zamjene...svi znamo tko zasluzuje to mjesto
Tko? Ivušić ili Malenica :D

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Tue Nov 19, 2019 7:10 pm

hihmih wrote:
Tue Nov 19, 2019 6:58 pm
lokal88 wrote:
Tue Nov 19, 2019 6:41 pm
A ako Dalic misli da mozemo s jednim golmanom na EP onda smo u banani jer ni kalinic ni sluga nisu dostojne zamjene...svi znamo tko zasluzuje to mjesto
Tko? Ivušić ili Malenica :D
Apsolutno Ivusic, a u ovom trenutku je i Malenica svemirski brod za ovu 2ojicu pozvanih.
Isto tako Mara bi bio dobra zamjena za Petkovica, valda ce dobit 1 sansu

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Tue Nov 19, 2019 7:54 pm

Pa neznam,meni je Mile odigrao baš dobro danas.
Kod gola on je svog igrača ispratio do 16 metara dok mu nije stigao drugi igrač u ispomoć a to što je Kalinić takva truba i jedan polušut nije uspio obraniti nije njegova krivica.
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

Suri
Reactions:

Post by Suri » Tue Nov 19, 2019 7:56 pm

Dobro je igrao cijelu utakmicu, osim te situacije u kojoj nije izblokirao udarac na gol. I ono malo što je u vezi odigrao, bio je dobar.

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Wed Nov 20, 2019 9:19 pm

https://www.24sata.hr/sport/tko-uz-liva ... aju-660465

Po novinarima 24 sata NK Osijek izgleda niti nema vratara.
Ili bar nema domaćeg.
Nakon što je bio grabež za mjesto stopera što su uspjeli vrhunski odraditi sada slijedi raspodjela plijena i ubacivanje svojih aduta na 2 otvorena mjesta na vratima repke.
Nekako imam blagi filing da će to biti Ivo Grbić,zato jer je buduća zamjena za Livakovića kada ga dinamo proda, i Posavec,da se dalmoši malo smire,da im zamažu oči.
A mi?
Tko nas jebe očito.
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Wed Nov 20, 2019 9:56 pm

bushwacker wrote:
Wed Nov 20, 2019 9:19 pm

Ili bar nema domaćeg.
Nakon što je bio grabež za mjesto stopera što su uspjeli vrhunski odraditi sada slijedi raspodjela plijena i ubacivanje svojih aduta na 2 otvorena mjesta na vratima repke.
Nekako imam blagi filing da će to biti Ivo Grbić,zato jer je buduća zamjena za Livakovića kada ga dinamo proda, i Posavec,da se dalmoši malo smire,da im zamažu oči.
A mi?
Tko nas jebe očito.
jel to reprezentacija Hrvatske ili Slavonije?
jesi ti ikada čuo termin "Hrvat iz Slavonije"
ne.
postoji samo SLAVONAC. kužiš?
ono oni simpatični likovi na kraju države za one koji vjeruju da Hrvatska ne završava u Sesvetama.
nema to veze samo s nogometom, već sa svime u ovoj državi.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Wed Nov 20, 2019 10:31 pm

bushwacker wrote:
Wed Nov 20, 2019 9:19 pm

Ili bar nema domaćeg.
A mi?
Tko nas jebe očito.
Sve mogu skontat, guranje ovog Posavca i uspukavanje onim nasmrkanim ribozderima itd.

Al Stipica i Letica EEEEEJJJJJJJJJJJJ!!!! Dante jebeni Stipica jebote krvvvvv i Karlo jebeni Letica koji je rezerva vise od godinu dana u jebenom SPALU !!!!!!!!

Ne da sam dobio crveni karton na 24 sata zbog komentara, nego su mi obrisali profil odmah zato sto sam ustvrdio da Stipica i Letica ne bi mogli braniti ni za reprezentaciju moje ulice, i da je Ivusic za sve navedene Isus i Bog u jednoj osobi.

Kurcevi placeni oglasi jebog im pas mater u usta nespricana! Dante Stipica EEEEEEEJJJJJ !!!!!!!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Wed Nov 20, 2019 11:25 pm

što je najjače sluga je stvarno dobar golman i ako ću ja biti otvoreno iskren, nije ni čaleta car loš stoper, nije ni on ni perić kriv što se pljuju drugi igrači da bi oni dobili prednost iako je taj perić malo bolja verzija baraća.

realno ja neznam koji je kurac ta slovačka i ti neki njihovi igrači iz serije a moš mislit, protiv slovačke bi utakmicu dobro odigrali i Lončar i Radeljić, bez zajebancije, kamoli ne Mile. hoću reći daj sluga je stvarno dobar golman, ali ovi nemogu oplakati kalinića koji nije nikada ni dosegao neke glomanske visine, a već je na zalasku karijere.

znači ivušić, sluga, livaković koji je stvarno postao dobar golman, ali je postao prvi golman na kredit, prije nego što je dinamo napravio išta u europi, nakon jedne sezone u dinamu i u hnlu u kojem nije imao šta braniti. prije toga je bio vreća za napucavanje u zagrebu.

letica je nakon tri utakmice na golu prvog sastava dobivao naslovnice da se za njega otimaju barca i real. posavec kada je bio standardan golman serie A nije bio ni na mapi... sve čekam da stave na popis ljubića i duku.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Ivan23HR
Reactions:

Post by Ivan23HR » Thu Nov 21, 2019 2:51 am

Pročitao sam članak u 24sata i ostavili su me bez teksta.
Neću se spuštat na njihov nivo jer oni pavijani na 24sata nisu novinari.

Zanima me nešto drugo. Da li netko ima sve utakmice (ili barem većinu) Osijeka od ove sezone i da je voljan uploadat na neku stranicu za šeranje sadržaja?

Uskoro je kraj polusezone i spreman sam se bacit u jedan projekt vezan za Ivušića. Ovo je šikaniranje (i neindirektno pljuvanje po klubu) od strane medija i neću dopustit to

Ili evo plan ako nije moguće stavit tekme na net:
- ponovno gledanje svih naših utakmica i vađenje svih značajnijih obrana Ivušića
- napravit kompilaciju svih njegovih obrana
- postaviti na You Tube i FB
- ako se po još nečem istakao u utakmici (npr. sigurno hvatanje lopte nakon kornera, boksanje...) to svakako staviti u video
3.8. 2017. - Osijek 1:0 PSV

Grad na Dravi danas slavi, naprijed naši Bijelo - plavi

Prestali smo sanjati, počeli smo živjeti PAMPAS 2020

marioart
Reactions:

Post by marioart » Thu Nov 21, 2019 9:30 am

Kempes wrote:
Wed Nov 20, 2019 11:25 pm
što je najjače sluga je stvarno dobar golman i ako ću ja biti otvoreno iskren, nije ni čaleta car loš stoper, nije ni on ni perić kriv što se pljuju drugi igrači da bi oni dobili prednost iako je taj perić malo bolja verzija baraća.

realno ja neznam koji je kurac ta slovačka i ti neki njihovi igrači iz serije a moš mislit, protiv slovačke bi utakmicu dobro odigrali i Lončar i Radeljić, bez zajebancije, kamoli ne Mile. hoću reći daj sluga je stvarno dobar golman, ali ovi nemogu oplakati kalinića koji nije nikada ni dosegao neke glomanske visine, a već je na zalasku karijere.

znači ivušić, sluga, livaković koji je stvarno postao dobar golman, ali je postao prvi golman na kredit, prije nego što je dinamo napravio išta u europi, nakon jedne sezone u dinamu i u hnlu u kojem nije imao šta braniti. prije toga je bio vreća za napucavanje u zagrebu.

letica je nakon tri utakmice na golu prvog sastava dobivao naslovnice da se za njega otimaju barca i real. posavec kada je bio standardan golman serie A nije bio ni na mapi... sve čekam da stave na popis ljubića i duku.
Duka je otpusten pa ne kandidira za reprezentaciju. :nono:

Post Reply