Bijelo-plavi snovi

Post Reply
Harry_Mata_Harry
Reactions:

Re: Bijelo-plavi snovi

Post by Harry_Mata_Harry » Mon Sep 27, 2010 10:39 pm

Ne tako davan san:
Idem ujutro u trgovinu i sretnem na ulici Kvržića. Nije mi jasno, mora da će biti nešto od tog igrača, čim mi ne izlazi iz snova. Prvi puta sam ga sanjao ono vezano uz tekmu s Dinamom. I sad, pitam ja njega: Hoćemo dobiti Šibenika? "Nećemo."-kaže mi. Ja onako sav u čudu reko koji k***c vamo tamo, kak nećete a on meni: kladili smo se protiv osijeka, i tarzan je uplatio 2k kuna i moramo igubit. Ja uto nazivam sve žive i nežive da se klade protiv osijeka, a njega sam istuko i reko pa koji kreteni pa zas se nisu na osijek kladili....On onako sa zemlje jedva bunca: pa zato što Mamić nije dao, pa on je nazvo Dumbu i Dumba zaprijetio smrću Špeharu :rotfl: :rotfl: I na kraju Osijek izgubi 1-0 pogotkom A.Vitaića (ne znam zas je on igro za sibenik) onako u 95.minuti...
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Tue Sep 28, 2010 9:51 am

Harry_Mata_Harry wrote:Ne tako davan san:
Idem ujutro u trgovinu i sretnem na ulici Kvržića. Nije mi jasno, mora da će biti nešto od tog igrača, čim mi ne izlazi iz snova. Prvi puta sam ga sanjao ono vezano uz tekmu s Dinamom. I sad, pitam ja njega: Hoćemo dobiti Šibenika? "Nećemo."-kaže mi. Ja onako sav u čudu reko koji k***c vamo tamo, kak nećete a on meni: kladili smo se protiv osijeka, i tarzan je uplatio 2k kuna i moramo igubit. Ja uto nazivam sve žive i nežive da se klade protiv osijeka, a njega sam istuko i reko pa koji kreteni pa zas se nisu na osijek kladili....On onako sa zemlje jedva bunca: pa zato što Mamić nije dao, pa on je nazvo Dumbu i Dumba zaprijetio smrću Špeharu :rotfl: :rotfl: I na kraju Osijek izgubi 1-0 pogotkom A.Vitaića (ne znam zas je on igro za sibenik) onako u 95.minuti...
nemoj više sanjati hehe :sm: :rotfl:
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

malta
Reactions:

Post by malta » Tue Sep 28, 2010 1:47 pm

zole :lol:

baš danas bio na stadionu i mjenjaju dio trave na glavnom terenu :sm:

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Tue Sep 28, 2010 4:14 pm

Noćas sam sanjao da smo pobjedili dinamo... uglavnom i vodili smo na poluvremenu. a s obzirom da sam dosad sanjao bih latvia X i bilo je tak pa birmingham chelsea 0-0 bilo je tak pa barca real X2 ( bio je X ) i zadar osijek X bio je X mozda bude nesto od ovoga.. stavicu na kladi 1 na poluvremenu.. kad god imam takve snove o rezultatima uvijek pogodim.. al dosad nisam jos uplatio nista... no uvijek prije tekme sam rekao legama sta sam sanjao pa su me izvriježali pogtovo što je na X ćelzija bio 13.00 koef

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Sat Oct 09, 2010 10:32 am

Noćas u snu idem posjetiti prijatelja s Vijenca. Ulazim autom u naselje i skontam masu u bijelo-plavim dresovima, vijore se barjaci, gore baklje naokolo. Stajem pred zgradu i pitam nekog lkosa na klupi: Čika, šta se ovdje događa? Stari meni kaže: Ma ko će vraga znati, valjda neki predizborni skup. I onda vidim Matkovića kako pijan u dresu Osijeka se penje ko na neku pozornicu, a to je onaj neki brežuljak na drvljaniku koji gleda na Vukovarsku i počne govorit: evo danas kada naš klub ima novi semafor, svi građani ga imaju priliku vidjet! to je najmoderniji stadion u Europi, na njemu osim sastava igraca i grafike grbova ce se emitirati i spotovi navijačkih pjesama u poluvremenu, a i reklame nasih sponzora... također će gledatelji moći pustiti neku pjesmu po želji koju izaberu! i isto tako imamo novi travnjak, jučer dovezen iz liverpoola, pogledajte, mi smo sada cool...........koji glupi san ja nevjerujem :dknow: :rotfl:
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sat Oct 09, 2010 12:34 pm

:mrgreen:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Fri Oct 15, 2010 10:33 pm

Sanjao sam sinoć da smo dobili Dinamo 2:0, problem je jedino što je prvi gol dao moj kolega s posla koji nema veze o nogometu :sm:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Sat Oct 16, 2010 9:14 am

jbt ovaj semafor će stvarno spotove imat... :dknow: :rotfl:
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

malih234
Reactions:

Post by malih234 » Sun Oct 17, 2010 8:09 pm

Koji su bijelo-plavi snovi???
Uci u EUROPU!!!
Bijelo plav
Sve vijesti o NK Osijeku na blogu http://www.nk-os.bloger.hr i forumu http://www.nkosijek.freeforums.org!

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Sun Oct 17, 2010 9:55 pm

Noćas sanjao da smo dobili dinama 2:0, dinamo imao hrpu mrtvih i mi iz dvije kontre zabili :nono:

Post Reply