FM 2011

Post Reply
egoskop
Reactions:

Re: FM 2011

Post by egoskop » Tue Jun 04, 2013 10:38 am

Haha, ja sam si sinoć instalirao FM 2013 i naravno odmah krenuo s Osijekom. Znači, imamo minus koji neću pokrit sigurno idućih 10 godina, igrači ne žele produžiti ugovor (čak ni Kurta :sm: ), ali u sezonu nisam krenuo loše. Prva tekma s Cibalijom i odmah ju klepim 6:3 :fan: i onda dva remija i poraz, ALI zato u Europi gazim sve redom haha, JJK, Maccabi i Hereenveen su pali :party: sad me u playoffu čeka Inter. Sam izgled novog managera mi nikako ne odgovara i to mi se ne sviđa, ali još se navikavam, bit će svega :drum: :sm: (btw. Benedikt Mioč rastura)
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Tue Jun 04, 2013 11:29 am

Ja igram Handheld verziju i tamo nema HNL-a, pa se mučim s AFC Wimbledonom. Prvo opstanak u 4. ligi, pa promocija u treću, sada tavorim u sredini treće lige :dknow:

navijac_osijeka
Reactions:

Post by navijac_osijeka » Tue Jun 04, 2013 5:35 pm

Šteta što nismo komentirali FM 2012 jer tamo Osijek stvarno ima PREE PREEE JEBENU MOMČAD.

A i menadžer je bio odličan.

Babić ima odlične slobodnjaka i kornere, Vidaković je dobar, Miličević je dobar, Jugović je dobar, Maglica se dobro razvije, Lukačević je PREJEBEN. :ave:

Iako Dinamo je na tom manageru bio nevjerojatno dobar. :shock:
ZORAN ZEKIĆ - HEROJ, A NE ZLOČINAC!!

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Wed Jun 05, 2013 9:59 am

Ja sam isto na handy verziji bio ali i odustao. sa QPR sam prvu sezonu otišao u UEFA i osvojio FA-cup, drugu osvojio ligu, treću bio 3 i osvojio LP, da bi nakon toga bio u ligi 6 nakon 20tak kola i svaki put kad bi pao na 7mj dobio bih otkaz...raspizdilo me i obrisao. Malo sam "varao" jer sam vidio na netu koji su najbolji mladi igrači i talenti tako da sam u jednoj sezoni za sitne pare napravio odličnu ekipu...

i da, nema HNL ali budu vijesti iz raznih klubova...tako je mene u 2016 mislim, dočekala vijest da se Samir posvađao sa upravom jer mu ne žele omogućiti transfer:):):) ...reko moj damire pa ti si i dalje tamo:)..

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Wed Jun 05, 2013 10:50 pm

prošli manager mi je bio puno lakši, s osijekom sam već u drugoj sezoni znao osvojiti naslov. na ovom je taj minus brutalan, ali izađe se iz njega već nakon 2 sezone negdje jer se da prodati igrače za lijepe novce. prvu sezonu sam uspio prodati vrgoča za 500.000 funti i to u zimskom prijelaznom.

problem je što cigani (u mom slučaju šole je kao preuzeo ponovno klub od josića i uletio s nekim smiješnim parama) i kad dođeš u 6,5 milijuna funti u plus ko što sam ja došao daju za jebene transfere na početku sezone nekih smiješnih 300.000 funti, a wage budget je još smješniji, pa si jednostavno osuđen ići na adjust budget, sve staviti na wage budget i onda dovoditi igrače za džabe. dobrih trenera se još i može naći. da ne pričam da su mi tek u šestoj sezoni odlučili napraviti novi training i youth grounds.

u prvoj sezoni vam treba neki transfer od kojih 750.000 funti da obnovite ugovore sa svim igračima. ja sam uspio uhvatiti tih 500.000 od vrgoča pa su mi nažalost otišli šorša i ibriks za džabe. šema kod ugovora je da negdje prije zimske stanke, ukoliko imate dobar odnos s igračima i dobro stojite na ljestvici prije nuđenja novog ugovora odete na talk to player i tamo u rubricu new contract imate opciju reduce wage demands. ja sam sa svojima bio dobar, stajao dobro na ljestvici i mislim da su mi čak svi pristali smanjiti zahtjeve. ali to morate napraviti PRIJE nego idete na offer new contract. eto to je nova opcija u novom manageru, pa čisto ako netko ne zna.

uglavnom, odigrao 6 sezona, prvih pet ajmo reć solidno ali ništa više od toga, pisao sam već na prethodnoj stranici o rezultatima. igram šestu sezonu s valjda najboljom momčadi otkada sam upalio i završim faking šesti. upao u neku crnu rupu i nemoš se iščupat. nisam dobio valjda ni jednu od zadnjih 10 utakmica. a imao likove tipa simon vukčević u ekipi i očekivao bolesna pojačanja u ljetnom prijelaznom. tu je došao do izražaja moj problem kada se nanerviram, izašao sam iz igre i obrisao save. toliko mi je sad žao da bi popizdio najrađe. ne da mi se s nikim drugim igrat, a opet kad se sjetim ponovnog izlaženja iz dubioza s osijekom opet mi dođe muka. al čini mi se da ću na kraju ponovno krenuti, ne mogu ja bez najvećeg izvora nerviranja u svom životu :sm:

a sad bi stvarno bilo vrijeme da zaključim ovaj post. :punch:
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Fri Jul 05, 2013 11:46 pm

ja kad se naživciram odem se igrat tajkuna, stavim si oko 30. mil funti u klub i igram :D

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Sat Jul 06, 2013 9:20 am

s rangersima?

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Fri Nov 15, 2013 5:36 pm

Izašla nova Handheld verzija, najveći plus je što se može snimati na Cloud, pa se može igrati na više uređaja.
I dalje imaju samo 15 država za odrabrati lige.

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Mon Nov 14, 2016 1:43 pm

Novi FM 2017 je tu! Moram priznati da sam zaronio s Osijekom i dobio otkaz nakon 15.kola i zadnjeg mjesta na tablici :rotfl:
Sada igram ponovno ispočetka i držim solidno 9.mjesto :cheer:
Igrači su solidno skinuti, Petrovikj je malo preslab, Aljoša želi otići iz kluba :dknow: , Lukić i Đolan cure na sve strane, a Ejupi zabija ko na traci...

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Mon Nov 14, 2016 3:16 pm

sad vidim svoje postove iz 2013. to je ujedno i zadnji put da sam igrao managera. nikako mi se nije sviđalo novo sučelje, opcije i promjene radi promjena... svemu jednom dođe kraj...

btw kakav je taj novi?

Post Reply