Vukovar 18.11.1991. nikada zaboraviti,nikada oprostiti

klokan
Reactions:

Re: Vukovar 18.11.1991. nikada zaboraviti,nikada oprostiti

Post by klokan » Fri Nov 16, 2012 6:50 pm

Kempes wrote:
klokan wrote:Jebote, plakao sam kao malo dijete od sreće. :fan: :fan: :fan:
jedino vi nemate nikakve naslove. :crash: :crash: :crash: :crash:

šalim se, šalim se! :tongue:
Nemamo naslove ali imamo zastavu u headeru, stavio sam je odmah ujutro. :)

Suri
Reactions:

Post by Suri » Fri Nov 16, 2012 7:01 pm

Harry_Mata_Harry wrote:Znate na šta sam mislio. Reći da su samo Srbi isprovocirali rat jako dobro znate da ne stoji, a da nije došlo do bolesne ideje i jednih i drugih političara ne bi se dogodio ni Vukovar, ni Škabrnja, ni mnogi drugi gradovi i mjesta koji su patili, već bi se mirnim putem riješila čitava stvar...da su NEKI DRUGI ljudi bili na položajima, da, i u Hrvatskoj...i to dobro znate.
OMFG!

nisam ranije pročitao, a sad u ovim trenucima, nemam živaca ovo komentirati

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Fri Nov 16, 2012 7:02 pm

jel mogao ko zamisliti,da će ANTE GOTOVINA biti slobodan u Vukovaru na obljetnici ove godine 18.11. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ..naravno ako dođe,u što ne sumljam :wave:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Suri
Reactions:

Post by Suri » Fri Nov 16, 2012 7:03 pm

nemesis wrote:jel mogao ko zamisliti,da će ANTE GOTOVINA biti slobodan u Vukovaru na obljetnici ove godine 18.11. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ..naravno ako dođe,u što ne sumljam :wave:
:ave:

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Sat Nov 17, 2012 1:02 am

Image

pozdrav iz gradića uz dunav. :papa:

http://www.youtube.com/watch?v=qKKOvdFO9k0

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Sun Nov 18, 2012 2:37 pm

"Nikada vukovarska Kolona sjećanja nije bila toliko dugačka, nikada se u Vukovar otkako se obilježava Dan sjećanja na žrtvu Vukovara nije slila tolika rijeka ljudi."

Zaista, prošle godine su neke službene informacije (od strane MUP-a) govorile o 50.000ljudi, bila je 20godišnja obljetnica stradanja i bilo je jasno da će biti jako puno.

Danas gospodo draga, ja ovo do sada nisam vidio, više od 30min su ljudi prolazili centrom grada (5min od bolnice) a da je kolona već ušla na centralno groblje. Nadam se da je i na Tv to prikazano. Ovoliko ljudi, trenutak kad se General Markač pojavio, strašne emocije. Meni je trebalo 45 min da se dovezem s autom do sajmišta gdje sam parkirao (inaće 5min max) , do bolnice nisam niti stigao nego ljepo u centru 1h gledao kolonu i onda joj se priključio. Na Hr.radiju su rekli da su Osijek-Vukovar doslovno spojeni kolonom... za VK-VU mi je isto kolega s posla potvrdio.

Teško je procjeniti broj ljudi i neznam tko to normalan i može, ali ovi ljudi danas koji su ovdje bili i svi vi koji ste Vukovar u mislima danas imali...od mene kao nekoga tko se ovdje rodio, živi i djecu u Vukovaru odgaja....HVALA VAM...

:papa:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sun Nov 18, 2012 8:53 pm

vu80 wrote:"Nikada vukovarska Kolona sjećanja nije bila toliko dugačka, nikada se u Vukovar otkako se obilježava Dan sjećanja na žrtvu Vukovara nije slila tolika rijeka ljudi."

Zaista, prošle godine su neke službene informacije (od strane MUP-a) govorile o 50.000ljudi, bila je 20godišnja obljetnica stradanja i bilo je jasno da će biti jako puno.

Danas gospodo draga, ja ovo do sada nisam vidio, više od 30min su ljudi prolazili centrom grada (5min od bolnice) a da je kolona već ušla na centralno groblje. Nadam se da je i na Tv to prikazano. Ovoliko ljudi, trenutak kad se General Markač pojavio, strašne emocije. Meni je trebalo 45 min da se dovezem s autom do sajmišta gdje sam parkirao (inaće 5min max) , do bolnice nisam niti stigao nego ljepo u centru 1h gledao kolonu i onda joj se priključio. Na Hr.radiju su rekli da su Osijek-Vukovar doslovno spojeni kolonom... za VK-VU mi je isto kolega s posla potvrdio.

Teško je procjeniti broj ljudi i neznam tko to normalan i može, ali ovi ljudi danas koji su ovdje bili i svi vi koji ste Vukovar u mislima danas imali...od mene kao nekoga tko se ovdje rodio, živi i djecu u Vukovaru odgaja....HVALA VAM...

:papa:
bio sam i ja ,ipak sam radio prvu pa sam stigao ,eo sad se vratio,gužve su sada još i na groblju i na ovčari i kod Blage Zadre (gdje sam bacio pikčr jedan sa Rojsom)..bio sam i u bolnici,naježio sam se (svake godine smo isli kasnije da izbjegnemo gužvu ,al ove godine je gužva i trenutno u VU !!)

mariox
Reactions:

Post by mariox » Fri Aug 16, 2013 5:57 pm

Dokle više ??? Već drugu utakmicu se nastavljaju provokacije murija blago reagira ,hrvatski mediji sve nekako preko kurca izvještavaju u informativnim emisijama ni riječi o tome informavije cure na kapaljku od murije i medija Pupovac,Sabo,HHO ,Pravednik,Milanče,Pusić svi šute p.... im materina petokolonaška :crash:
http://www.vecernji.hr/sport/kosarka/po ... nak-599350

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Fri Aug 16, 2013 6:29 pm

mariox wrote:Dokle više ??? Već drugu utakmicu se nastavljaju provokacije murija blago reagira ,hrvatski mediji sve nekako preko kurca izvještavaju u informativnim emisijama ni riječi o tome informavije cure na kapaljku od murije i medija Pupovac,Sabo,HHO ,Pravednik,Milanče,Pusić svi šute p.... im materina petokolonaška :crash:
http://www.vecernji.hr/sport/kosarka/po ... nak-599350
da je neko nas tako provociro,odma bi bila udarna vijest u dnevniku,pozatvarali bi ljude,digle bi se svakojake gay fare i dr. organizacije !! :punch:

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Fri Aug 16, 2013 8:07 pm

pozz ekipa, nakon 2tjedna prašume i ne-interenta evo me za početak na ovome topicu...

Dvorana je od mog stana 100m, danas je bilo nešto naših dečki koji su više manje organizirano bili oko dvorane i čekali ove majmune ali većih incidenata nije bilo.... največi problem što je ljudima pun kurac svega i jednostavno im se neda zamarati da diletantima kao što su ovi a što možete i vidjeti na slikama da su to sve osobe do ranih 20 godina...90% njih nije iz Vukovara nego iz borova sela, trpinje, bobote...nažalost ovo je naša svakodnevnica i tko nevjeruje neka dođe vamo drugim danima osim 18.11.... iz svake 2 birtije trešte cajke....meni je ispod zgrade birtija gdje se redovito trese naveliko razne muzičke produkcije da ti bude muka...

Tužno je što je to naš vukovarski problem kojem nitko ovdje nije "dorastao"...vjerujte da ovdje nije moguće skupiti 100njak dečkiju oko 20g koji bi napravili dernek u dvorani...i nije im za zamjeriti, bitnija im je škola i posao od ovih idiota koji su svi rođeni poslje rata...koje roditelji toliko pune ideološkim informacijama da bi i danas opet ustali protiv Hrvatske i opet bi sranja raditili...nažalost.....

i da mi je samo znati koji idiot je stavio repku Srbije da igra u Vukovaru???? što ih nisu stavili u Vinkovce pa me baš zanima tko bi tamo srpske zastave širio??? I danas u Vukovaru, oko dvorane, barem 50% su bili ultrasi...

Post Reply