Sjeverna Koreja 2

gunners
Site Admin
Reactions:

Re: Sjeverna Koreja 2

Post by gunners » Fri Jul 21, 2017 5:27 pm

Opet Sjeverna Koreja :rotfl:

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Fri Jul 21, 2017 5:30 pm

Jedva docekao:)

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Fri Jul 21, 2017 5:53 pm

Zivio nas Veliki i Dobri vodja! :wave:
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Fri Jul 21, 2017 7:55 pm

Sta će nama S koreja kad mi imamo plenkija....

http://www.index.hr/black/clanak/svi-se ... 83444.aspx

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Fri Jul 21, 2017 10:22 pm

Kempes wrote:
Fri Jul 21, 2017 7:27 pm
Osjecanin wrote:
Fri Jul 21, 2017 5:19 pm
Dakle moram otvoriti opet ovu temu. Skoro svaki tjedan pojavi se neki članak o Sjevernoj Koreji u našim medijima koji naravno temu pokupe od svjetskih medijskih hohštaplera. Upravo je dnevnik.hr objavio tko zna čiji članak svjetskih medijskih hohštaplera kako je otkriveno odakle S. Koreji novac za financiranje nuklearnog programa. Ni manje ni više nego od nekoliko trgovina koje u Pjongjangu prodaju "vrhunska alkoholna pića, nakit,brendirane parfeme, posljednja verzija bubnjeva ili saksofona"..To su samo neki od artikala koje prodaju u trgovinama u Pjongjangu i tako financiraju nuklearni program.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sve ispočetka :D

oni ti imaju zatvoreni grad, unutar pyongyanga gdje živi kasta bogatih. oni ti uopće ne žive komunizam, to sam ti pisao. sjevernokoreja nije komunistička država, nego čak prije nacionalistička. više funkcioniraju kao srednjovjekovna carevina gdje su tobože partijski činovnici zapravo kasta povlaštenih, što bi u srednjem vjeku bili plemići, oni žive u zatvorenom gradu unutar grada di imaju i moderne kuće s modenrim autima i uživaju sve blagodati dobrostojećih zapadnih i američkih obitelji. tamo se nalaze i te trgovine. jednako tako imaju i moderna zimovališta i ljetovališta samo za njih. to nije ništa novo. kao i to da se tamo može plaćati samo devizama. njihovu valutu stranci ne smiju posjedovati. zabranjeno je. osim toga ogoromni kapitalni priljev dobivaju prodajom svojih ogromnih zaliha oružja afričkim vukojebinama, jedni su od većih proizvođača opijata u svijetu koji švercaju na sve strane azije. čak šta više heroin je tamo jako pristupačna, a trava uopće ni nije zabranjena.
i da, financiraju se tako da izvoze svoje radnike u rusiju i kinu gdje rade za đaba, praktički robovlasništvo, nesmiju se kretati, ne smiju pobjeći, a novac za najam te radne snage uzima direktno vlast na čelu s dinastijom.

prije nego što nasjedneš na spike šund portala da se korejski nuklearni pogon financira od trgovina luksuznom robom koje se nalaze unutar s. koreje, što nema logike, jer to je novac koji je već u koreji, ako se govori o deviznim priljevima onda izvor tih deviza mora biti strani, a ne ono što već kola unutar granica države.
Uredjenje Sjeverne Koreje ima veze s Marxom kao palace od oniksa s Bogom. Svejedno, simpaticni su mi oni njihovi tv programi i prijetnje SAD-u :D
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Suri
Reactions:

Post by Suri » Sat Jul 29, 2017 8:34 am

Kempes wrote:
Sat Jul 29, 2017 6:55 am
evo za sve ljubitelje sjeverne koreje... zrinjski doveo na probu igrača od tamo, pogledajte sliku lika i obratite pozornost na komentare dolje kojih stvarno ima urnebesnih :tongue: :tongue: :tongue:

https://www.klix.ba/sport/nogomet/sjeve ... /170728110
Ahahaha, pročitao sam tek desetak komentara i umirem od smijeha. Bolji su od Pervana

:tongue: :ave: :lol:

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Wed Aug 02, 2017 7:53 am

jebem vas u Sjevernu Koreju...u zadnja dva dana sam pogledao nekoliko dokumentaraca o životu u Sj.Koreji. :tongue:
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

navijac_osijeka
Reactions:

Post by navijac_osijeka » Wed Aug 02, 2017 1:38 pm

Ja sam jučer sanjao da sam u turističkom posjetu Sjevernoj Koreji i da me cijelo vrijeme muči pitanje koji jurac sam tu došao, što ako te zatvore kao onog američkog studenta.
ZORAN ZEKIĆ - HEROJ, A NE ZLOČINAC!!

Terminator
Reactions:

Post by Terminator » Mon Aug 14, 2017 10:30 pm

Osjecanin wrote:
Thu Aug 03, 2017 12:19 am
Image
To ti je ono, kad se vođa smije moraš i ti pa makar na prisilu da nebi dobio raketu u dupe.

A što se ove druge slike tiče, tramp izgleda ko Louis van Gaal.

Suri
Reactions:

Post by Suri » Tue Aug 15, 2017 6:36 am

Jbt koji ljigavac je taj tranp

Post Reply