Ivica Kulešević

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion

Treba li Kule ostati trener NK Osijeka?

Da
7
9%
Ne
72
91%

Total votes: 79

SectorF
Reactions:

Re: Ivica Kulešević

Post by SectorF » Mon Dec 09, 2019 1:42 pm

Smatram i dalje da Kule nije dorastao vođenju ove ekipe koja po meni ima veliku sirinu i kvalitetu za velike stvari tj. da puse Dinamu za vratom na dva, tri boda zaostatka.
Vecinu tekmi je imao itekako srece (crveni kartoni, penali i sl.) Naravno ne osporavam nase pobjede al nije mi to to i kraj, ne mogu si pomoci i moju podrsku nema i dalje!
Mislim da smo spremni za velike stvari al pod vodstvom jakog trenerskog imena.
Ako ga ne mozemo dovesti onda ok, pomirit cu se s 4.mjestom i polufinalom kupa
Ti si ljubav najveća... :k:

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Mon Dec 09, 2019 11:15 pm

nemesis wrote:
Mon Dec 09, 2019 10:25 am
Mislim da nikad nismo toliko golova zabijali,i igrali tako atraktivno.
Samo jos popravit defanzivu i rjesit se luzerskog mentaliteta u gostima i skidanja gaca prije ulaska na poljud i maksimir .
uvijek mi padne jedna te ista polusezona... štaco, jesen 2008.
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Mon Dec 09, 2019 11:22 pm

Mladjo wrote:
Mon Dec 09, 2019 11:15 pm
nemesis wrote:
Mon Dec 09, 2019 10:25 am
Mislim da nikad nismo toliko golova zabijali,i igrali tako atraktivno.
Samo jos popravit defanzivu i rjesit se luzerskog mentaliteta u gostima i skidanja gaca prije ulaska na poljud i maksimir .
uvijek mi padne jedna te ista polusezona... štaco, jesen 2008.
Noup, morat cu te ispravit. Jesen 2009.! Igrali smo strasan nogos pod Stacom, s Jokom, Niksom, Dozlom, Jugasom, Miletom, Kvrzicem, Vidakovicem. Strasna ekipa. Ona tekma sa Zagrebom 5-3 i golcina Joke...Pa Inter 4-2, Lokomotiva 3-0, Sibenik 3-1, Medjimurje 3-1...Nitki ne zna kako mi te godine nismo isli u Europu, bili 4., godinu prije 3. pa nismo isli!
Godinu dana ranije smo imali probleme nakon ispadanja iz kupa od Zagore i Ilija je dobio pedalu (naslijedio ga Staco)...
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Mon Dec 16, 2019 10:34 am

Uoči susreta za najopasniji segment igre Slaven Belupa označeni su prekidi, a Osijek je upravo na taj način primio oba pogotka.

- To je jedna od stvari kojoj ćemo tijekom zimskih priprema morati pokloniti daleko više pozornosti, jer to je postalo ozbiljan problem. Stalno si kažem radit ćemo na tome, ali uvijek me treninzi odvuku na druge stvari.

anger-- :crash: :crash: :crash:

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Mon Dec 16, 2019 10:38 am

igraci belupa su divovi za nase. tesko je da nasi narastu 10 15 cm kroz tjedan dana

vise ide na krivicu starog trenera koji je napravio roster "patuljaka"

klokan
Reactions:

Post by klokan » Mon Dec 16, 2019 11:11 am

gunners wrote:
Mon Dec 16, 2019 10:34 am
Uoči susreta za najopasniji segment igre Slaven Belupa označeni su prekidi, a Osijek je upravo na taj način primio oba pogotka.

- To je jedna od stvari kojoj ćemo tijekom zimskih priprema morati pokloniti daleko više pozornosti, jer to je postalo ozbiljan problem. Stalno si kažem radit ćemo na tome, ali uvijek me treninzi odvuku na druge stvari.

anger-- :crash: :crash: :crash:
Vidim još je netko primijetio. Slušam to i ne vjerujem.

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Mon Dec 16, 2019 11:37 am

ramzes3 wrote:
Mon Dec 16, 2019 10:38 am
igraci belupa su divovi za nase. tesko je da nasi narastu 10 15 cm kroz tjedan dana

vise ide na krivicu starog trenera koji je napravio roster "patuljaka"
Cekaj, u igri imas tri stopera i primis dva gola iz prekida? Patuljci kao sto su Mile, Majstorovic i Sutalo, plus Ivusic??? Pa sta treba, selektirat igrace u Vrijednosnicama Osijek ili kako se vec taj klub zove? Nekad smo imali samo bandere i u veznom redu pa smo pusili golove iz prekida isto tako. To traje godinama. Ocito da se na tom segmentu ne radi ozbiljno u klubu vec dugo.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Mon Dec 16, 2019 11:44 am

JohnnyCash82 wrote:
Mon Dec 16, 2019 11:37 am
Cekaj, u igri imas tri stopera i primis dva gola iz prekida? Patuljci kao sto su Mile, Majstorovic i Sutalo, plus Ivusic??? Pa sta treba, selektirat igrace u Vrijednosnicama Osijek ili kako se vec taj klub zove? Pa nekad smo imali samo bandere i u veznom redu pa smo pusili golove iz prekida isto tako. To traje godinama. Ocito da se na tom segmentu ne radi ozbiljno u klubu vec dugo.
pa pogledaj nam 6 igraca koji su u sredini terena. bockaj najvislji sa 179. prosjek 173.

od kakve su oni koristi u nasim ili njihovim prekidima

ne kazem da nemamo problema s prekidima, ali u ovoj utakmici protiv belupa nasi nisu imali nikakve sanse kod prekida

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Mon Dec 16, 2019 11:48 am

ramzes3 wrote:
Mon Dec 16, 2019 11:44 am
JohnnyCash82 wrote:
Cekaj, u igri imas tri stopera i primis dva gola iz prekida? Patuljci kao sto su Mile, Majstorovic i Sutalo, plus Ivusic??? Pa sta treba, selektirat igrace u Vrijednosnicama Osijek ili kako se vec taj klub zove? Pa nekad smo imali samo bandere i u veznom redu pa smo pusili golove iz prekida isto tako. To traje godinama. Ocito da se na tom segmentu ne radi ozbiljno u klubu vec dugo.
pa pogledaj nam 6 igraca koji su u sredini terena. bockaj najvislji sa 179. prosjek 173.

ne kazem da nemamo problema s prekidima, ali u ovoj utakmici protiv belupa nasi nisu imali nikakve sanse kod prekida
Nisu, jer ne znaju branit prekide. Pa Cile je pretproslo svjetsko prvenstvo igrao sa stoperskim parom od 170 cm pa nisu pusili golove iz prekida na taj nacin. Opet ponavljam, tri visoka stopera imas u igri, imas Ivusica, imas Marica pa sto vise trebas za branit prekide?
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Mon Dec 16, 2019 2:09 pm

JohnnyCash82 wrote:
Mon Dec 16, 2019 11:48 am
ramzes3 wrote:
Mon Dec 16, 2019 11:44 am
JohnnyCash82 wrote:

Nisu, jer ne znaju branit prekide. Pa Cile je pretproslo svjetsko prvenstvo igrao sa stoperskim parom od 170 cm pa nisu pusili golove iz prekida na taj nacin. Opet ponavljam, tri visoka stopera imas u igri, imas Ivusica, imas Marica pa sto vise trebas za branit prekide?
i žaper je bandera isto,kontam da on ima najmanje 1.85m
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Post Reply