Vox populi BP foruma: Trenersko pitanje

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion

Kako treba riješiti pitanje trenera u slučaju Kulešević - Prosinečki?

Poll ended at Wed Dec 04, 2019 8:21 am

Ostavka Kuleševiću odmah i angažiranje Prosinečkog uz veće novčane izdatke.
4
13%
Ostavljanje Kuleševića do kraja zimske polusezone, rebalans proračuna te angažiranje Prosinečkog prije priprema.
19
59%
Ostavljanje Kuleševića do daljnjega i nakon priprema, i ostanak dok ga rezultati ne "pojedu".
9
28%

Total votes: 32

LUDI-OS
Reactions:

Re: Vox populi BP foruma: Trenersko pitanje

Post by LUDI-OS » Fri Nov 29, 2019 1:22 pm

de nek netko briše ovu smiješnu anketu :rotfl:

na šta ovo lice života ti

EUS
Reactions:

Post by EUS » Fri Nov 29, 2019 2:33 pm

Anketa je koncipirana tako da apsolutno ruši dignitet i ozbiljnost ovog foruma. Zato neću glasati, a to preporučam i drugim članovima. Mi ne znamo (želio od nas to netko ili ne) da Prosinečki ima u vidu doći ovamo, pa je anketa sama po sebi neozbiljna i bez veze. Uostalom, takva licitacija bez prethodnih kriterija je vrlo plitka. Trebalo bi otvoriti raspravu o kriterijima za novog trenera, a ne o imenima. Npr.:
A.) Čime se ogledavaju rezultati i iskustvo trenera - osvojenim trofejima... rezultatskim postignućima... odličnim radom sa igračima i kombinatorikom momčadi... "otkrivanjem" igrača i njihovim vidnim napretkom u vrijeme njegovog mandata... pogođenim automatizmima igre i sl.
B.) Čime se ogledava njegov odnos prema klubu - prilagodljivost ciljevima kluba... poštovanje lokalne zajednice... zna graditi odnos sa navijačima... izaziva poštovanje igrača... zna sa medijima... magnet je za nove kvalitetne igrače... zna se postaviti u kriznim situacijama... kuži svlačionicu i barata igračima... vrhunski motivator...dugovječnost na svojoj poziciji i sl.
C.) Čime se ogledava njegova dodana vrijednost - porast vrijednosti igrača... porast respekta prema nama u HNLu i Europi... znatno veća zastupljenost u medijima... nije sam po sebi konfliktna osoba... ne vuku se iza njega neki repovi koji bi se kasnije mogli prišiti klubu...i još toga što se nisam sada sjetio.

Kada bi sve ove parametre bodovali, došli bi do neke zbirne vrijednosti i to bi bio pravi pokazatelj tko je ozbiljan kandidat. A ne ovako, ja sam za ovoga, ti si za onoga... to je razina osnovne škole, zar ne?
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Mon Dec 02, 2019 12:05 pm

Ostavljanje Kuleševića do kraja zimske polusezone, rebalans proračuna te angažiranje ZAPADNOG TRENERA S ISKUSTVOM AKO NE LIGA PETICA ONDA ISKUSTVOM PORTUGALA, BELGIJE, NIZOZEMSKE I IGRANJA EUROPSKIH UTAKMICA prije priprema. (NIKAKVA POLJSKA ČEŠKA I SL..., DI JE NJIHOV NOGOMET OD NAŠEG????)

i da... OČITO JE DA SU OVI IGRALI U 12TOJ BRZINI PROTIV BELUPA U GOSTIMA JER SU SE LOŽILI DA ĆE DOBITI TRENERA ČIJU SU PANINI SLIČICU LIJEPILI SEBI NA JAJA U SVOJIM FORMATIVNIM GODINAMA!!!
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Mon Dec 02, 2019 12:30 pm

Kempes wrote:
Mon Dec 02, 2019 12:05 pm
i da... OČITO JE DA SU OVI IGRALI U 12TOJ BRZINI PROTIV BELUPA U GOSTIMA JER SU SE LOŽILI DA ĆE DOBITI TRENERA ČIJU SU PANINI SLIČICU LIJEPILI SEBI NA JAJA U SVOJIM FORMATIVNIM GODINAMA!!!
Ako je to istina, treba ih onda sve otjerat iz kluba. Sto ce nam takvi igraci? Nemaju ni zeru postovanja prema dresu koji nose.

Ja u to ne vjerujem. Ta se utakmica poklopila slucajno.Mi jednostavno imamo nesposobni strucni stozer i limitiran igracki kadar koji nije sposoban pobjedjivat u serijama.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Mon Dec 02, 2019 12:57 pm

Nismo mi tu utakmicu protiv Belupa odigrali nesto specijalno, cak ni nesto bolje nego utakmicu prije protiv Lokomotive samo sto nam je sve uslo sto smo otpucali, a na kraju vecina gleda samo rezultat.
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Mon Dec 02, 2019 1:44 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Mon Dec 02, 2019 12:57 pm
Nismo mi tu utakmicu protiv Belupa odigrali nesto specijalno, cak ni nesto bolje nego utakmicu prije protiv Lokomotive samo sto nam je sve uslo sto smo otpucali, a na kraju vecina gleda samo rezultat.
ja sam bio zadovoljan utakmicom protiv lokomotive, izgledalo je dosta dobro. presudila je naša glupost i očito drugi žuti koji nije sivran drožđeku.

Suri
Reactions:

Post by Suri » Mon Dec 02, 2019 5:46 pm

Kempes wrote:
Mon Dec 02, 2019 12:05 pm
Ostavljanje Kuleševića do kraja zimske polusezone, rebalans proračuna te angažiranje ZAPADNOG TRENERA S ISKUSTVOM AKO NE LIGA PETICA ONDA ISKUSTVOM PORTUGALA, BELGIJE, NIZOZEMSKE I IGRANJA EUROPSKIH UTAKMICA prije priprema. (NIKAKVA POLJSKA ČEŠKA I SL..., DI JE NJIHOV NOGOMET OD NAŠEG????)

I oni smiješni Slovenci ne dokaze u obzir. Tko je još čuo za nekog trenera iz Slovenije? 'Di je naš nogomet od njihovog.

Sad ozbiljno: previše si "narrow-minded". Nemamo baš previše strucnjaka po Europi da bi imali argumente za takvo arogantno razmisljanje. Nisam istrazivao, ali cisto sumnjam da imamo vise trenera po ligama petlce i ostalim jacim ligama, od Poljaka ili Čeha. Ako imas argumente da je tako, uvazit cu ih, ali nisam uvjeren da ce biti tako.

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Mon Dec 02, 2019 6:11 pm

Mislim da je predsjednik bio jasan i rekao da je Kuletova pozicija sigurna. Mozemo mi tu naklapat koliko hocemo, od toga koristi nema. Dok Mestrovic ne promijeni nacin razmisljanja oko trenera i njihove vaznosti, dok ne shvati da se ekipa i sportski kolektiv gradi od temelja, pomaka nece bit. Vidilo se na koji on nacin razmislja kad je spominjao Panuccia, Seedorfa itd.

Nek malo uci od kolege Miskovica. Rijeka od Keka, preko Biscana do Rozmana ciljano dovodi trenere i zna sto zeli.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Mon Dec 02, 2019 6:21 pm

na neki način osobno mi je svejedno. moj je dojam da našim balerinama treba neko ime iz neke zvučnije lige.
neznam tko je prvi iznio tezu da su igrali dobro protiv SB jer su očekivali fensi trenera pa su se željeli odmah svi pokazati u boljem svjetlu, nakon utakmice protiv istre i sada vž nemam uopće dvojbi da je stvarno tako!
ne kažem da ne postoji kvalitetnih trenera i manje zvučnijih... nama treba ima koje će reći napravi još jednom sranje ovo što si danas napravi ili odigraj ovakvu utakmicu još jednom... stjerat ću te da nekažem gdje... bio to igrač s 2 ili 202 nastupa za klub, ili bio igrač otkupljen za 50 000€ ili 1 000 000€.

nego digresija... sjećate se one sprdnje, kada sam izvukao članak sa sneta kako smo pobjedili šahtar na pripremama u turskoj? to je podjelio nkosijekfans na FB, i ispod je komentirao Ivica Vranješ: "Gospodin Lucescu razbio svlačionicu na Merdanu." nama treba takav, koji će u krajnjoj mjeri moći, tj. iamti takvu težinu da to neće biti prdež u prazno ako napravi. a to može samo trenersko ime. ne Kule, Skender, Orešćanin ili Kopić ili sl.

meni je svejedno koje je nacionalnosti, može bilo tko tko je vodio važne eliminacijske utakmice u kvalifikacijama EL ili LP, a ako je vodio kojim slučajem neki klub i u skupinama... još bolje. briga me ako je kinez, uzbekistanac, čileanac.

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Tue Dec 03, 2019 1:56 pm

Čovjek sa emocijama premq klubu i ne libi ih se pokazati https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2137352

Post Reply