Vox populi BP foruma: Trenersko pitanje

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion

Kako treba riješiti pitanje trenera u slučaju Kulešević - Prosinečki?

Poll ended at Wed Dec 04, 2019 8:21 am

Ostavka Kuleševiću odmah i angažiranje Prosinečkog uz veće novčane izdatke.
4
13%
Ostavljanje Kuleševića do kraja zimske polusezone, rebalans proračuna te angažiranje Prosinečkog prije priprema.
19
59%
Ostavljanje Kuleševića do daljnjega i nakon priprema, i ostanak dok ga rezultati ne "pojedu".
9
28%

Total votes: 32

egoskop
Reactions:

Re: Vox populi BP foruma: Trenersko pitanje

Post by egoskop » Tue Jan 21, 2020 11:11 am

Iskreno, ne da mi se sve ovo sada čitati. Ali kao što ti ne shvaćaš većinu koja želi novog trenera, tako dopusti i nama da ti kažemo da mi vidimo da ovo ne ide na dobro. To što rade nakon Zekića prvo sa Skenderom, a sada i s Kuletom (između toga one nebuloze oko stranog trenera) nije nikakvo pokazivanje vizije i pravca u kojem ljudi u klubu žele ići. To je drloženje. Trener je jedna od najvažnijih stavki (primjer Rijeke je najbolji primjer). Zašto uzimamo Keka i Rijeku, pa njegova igra bila je puna automatizama, unaprijed se znalo rješenje, znao si što možeš očekivati od igrača, a na kraju se to vidjelo i po rezultatima. Ozbiljan, iskusan i trener s autoritetom. To je ono što nama treba. I to da stvarno želimo, možemo pronaći. Ovo navlačenje i traženje neke tu i tamo dobre stvari kod Kuleta nije dugoročno nikako dobro jer ode nama i sljedeća sezona u onu stvar ako on ostane. Scenarij će se dogoditi identično kao i sa Skenderom. To je neminovno, a mi ćemo zbog nedostatka prave sportske vizije ostati na još jednoj izgubljenoj sezoni. Ne govorim ovo bez veze, jer ovo je već viđen scenarij u Osijeku. Više puta.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Tue Jan 21, 2020 12:07 pm

Ma nije ni Kuletu lako. Zbog visih sila i igrackog kadroviranja mora izmisljat toplu vodu i izmisljat igracima pozicije jer su ili preskupo placeni da budu na klupi ili su obiteljsko srebro ili su zaduzili klub. Ja sam uvijek za to da trener ima apsolutno odrijesene ruke kod slaganja ekipe, a ne da postoje oni koji iz ovog ili onog razloga MORAJU bit u udarnoj postavi. Na kraju krajeva, trener je uvijek najvise pod povecalom i najodgovorniji za izgled ekipe na terenu i rezultat.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

mariox
Reactions:

Post by mariox » Tue Jan 21, 2020 12:15 pm

Kule i je tu što radi kako mu se kaze da ga se pusti vjerovatno bi po svome sa četvoricom iza nekih 4-4-2 Skender je otišao sa klupe ali tu je u klubu je povezan sa Meštrom sad če vam kompletna škola igrat sve 3-5-2 taj neki njegov nizozemski sistem ili trener otamo te neke skripte i te fantazije ma nema tu vizije igraju se kao djeca
Last edited by mariox on Tue Jan 21, 2020 12:18 pm, edited 1 time in total.

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Tue Jan 21, 2020 12:18 pm

mariox wrote:
Tue Jan 21, 2020 12:15 pm
Kule i je tu što radi kako mu se kaze da ga se pusti vjerovatno bi po svome sa četvoricom iza nekih 4-4-2 Skender je otišao sa klupe ali tu je u klubu je povezan sa Meštrom sad če vam kompletna škola igrat sve 3-5-2 taj neki njegov nizozemski sistem i te fantazije ma nema tu vizije igraju se kao djeca
Mislim da bi prije igrao neki 433, ali slazem se. Prije ce Kule radit po nekim direktivama, nego trener sa strane. Zapravo, to je na neki nacin i poceo forsirat kad je sjeo na klupu i izgledalo je dobro, ali se naglo vratio na igru s tri iza :?
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

mariox
Reactions:

Post by mariox » Tue Jan 21, 2020 12:24 pm

JohnnyCash82 wrote:
Tue Jan 21, 2020 12:18 pm
mariox wrote:
Kule i je tu što radi kako mu se kaze da ga se pusti vjerovatno bi po svome sa četvoricom iza nekih 4-4-2 Skender je otišao sa klupe ali tu je u klubu je povezan sa Meštrom sad če vam kompletna škola igrat sve 3-5-2 taj neki njegov nizozemski sistem i te fantazije ma nema tu vizije igraju se kao djeca
Mislim da bi prije igrao neki 433, ali slazem se. Prije ce Kule radit pi nekim direktivama, nego trener sa strane.
Neozbiljno i nenormalno dati nekome tko uživotu nije nikog trenirao da kreira neku klupsku politiku oko načina,stil igre ,laptop fore meni je to ono sprdačina isto kao i natječaj za trenere u školi pa ono neki od uvjeta iskustvo HNL-a pa kondicijski da im domovnicu pa kontam šta da se javi kondicijski iz Italije a nema domovnicu ili netko tko nema iskustvo HNL a ima serije A takve gluposti otvoreno ču reći da tu ima pun kurac mlatimudana.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue Jan 21, 2020 12:30 pm

Na kraju ispada da bolje da Zekić nije otišao i da je dobio pare za pojačanja koja je dobio Dino. Al Zekiću se fino uvalio kurac prije početka proljetnog dijela prodajom Mudražije i Hajradinovića...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

EUS
Reactions:

Post by EUS » Tue Jan 21, 2020 8:52 pm

mariox wrote:
Tue Jan 21, 2020 12:24 pm
JohnnyCash82 wrote:
Tue Jan 21, 2020 12:18 pm
mariox wrote:
Mislim da bi prije igrao neki 433, ali slazem se. Prije ce Kule radit pi nekim direktivama, nego trener sa strane.
Neozbiljno i nenormalno dati nekome tko uživotu nije nikog trenirao da kreira neku klupsku politiku oko načina,stil igre ,laptop fore meni je to ono sprdačina isto kao i natječaj za trenere u školi pa ono neki od uvjeta iskustvo HNL-a pa kondicijski da im domovnicu pa kontam šta da se javi kondicijski iz Italije a nema domovnicu ili netko tko nema iskustvo HNL a ima serije A takve gluposti otvoreno ču reći da tu ima pun kurac mlatimudana.
Ne znam. Možda natječaj nije ni loša opcija. Barem je transparentnije od dosadašnje prakse. A to sa domovnicama je neujednačeno. Dakle, nisu uvjet za sve pozicije. Dakle negdje moraju biti državljani RH, a negdje ne. Hm. Ima li objašnjenja ili je to klasični šlamperaj??
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

Post Reply