Bijelo plavi podcast

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
klokan
Reactions:

Re: Bijelo plavi podcast

Post by klokan » Wed May 06, 2020 10:32 am

SectorF wrote:
Wed May 06, 2020 10:16 am
Da bi i ta prica a Kohortom bila bolja mora se starija ekipa ponovo ukljuciti, jer bez njih tesko to ide. (ekipa od 30tak godina).
Je li to realno moguće? Vjerujem da netko ima kontakt s tim ljudima?

Ne znam u čemu je stvar - zasićenju, egu, nečem trećem?

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Wed May 06, 2020 10:34 am

Sad se sjetih, ajmo tko zna Kandžiju neka mu zada radni zadatak "ulazna pjesma nk Osijek" :mrgreen:

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Wed May 06, 2020 1:46 pm

klokan wrote:
Wed May 06, 2020 10:32 am
SectorF wrote:
Da bi i ta prica a Kohortom bila bolja mora se starija ekipa ponovo ukljuciti, jer bez njih tesko to ide. (ekipa od 30tak godina).

Nije problem stara ekipa, nego klinci. Starije ekipe danas vise nego ikad....izgubili smo bazu... No to je generalni problem i BBB imaju sa tim problem.
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Wed May 06, 2020 3:01 pm

Pa kad nema više uličara, djeca ne odrastaju više na cesti i igralištima nego kod kuće uz kompove i mobitele i onda normalno da nemaš neke opake tipove. Jednostavno ti ljudi ne postoje i taj neki ultras đir je jednostavno prošlo vrijeme. Nije to samo tako kod nas nego u cijeloj novoj europi. Ono što je potrebno je napraviti transformaciju iz te neke ultras spike u to da se cijelu tekmu pjeva i gleda utakmica da tipa imaš kop u kojem su ti i stari i mladi i cijelu tekmu se pjeva.
Pod veliki naglasak treba staviti da se gleda utakmica. Smišljati kratke slogane i poruke kojima bi pjevali igračima ili protivnicima ili sucima ili čelikoviću. Ti kad ne gledaš tekmu ne možeš osjetiti kad treba vikati "glupane,glupane" i slično .
To je moja vizija kako bi trebalo u buduće izgledati organizirano navijanje. Gledam te dokumentarce o navijačima u engleskoj,na gostovanjima sjeda se u vlak, bus, ode se na tekmu, sjedne nazad i to je to. Pije se, zajebava i sve. Kod nas imaš 86 kontrola i svega da bi došao na utakmicu i bio u kavezu. Ima tu mržnje i rivalstva, ali nema toga da ću ja tebi odgrist glavu jer navijaš za drugi klub. Ne znam. Po meni je vrijeme green street hooligansa i tih filmova i šema davno završilo.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Wed May 06, 2020 5:11 pm

Rajnus wrote:
Wed May 06, 2020 1:46 pm
klokan wrote:
Wed May 06, 2020 10:32 am
SectorF wrote:

Nije problem stara ekipa, nego klinci. Starije ekipe danas vise nego ikad....izgubili smo bazu... No to je generalni problem i BBB imaju sa tim problem.
E ja bi bas rekao obrnuto...stariji koče mlađe, koda su digli ruke od svega sto je do sada napravljeno a novi klinci koji bi trebali doc nece doc jer nemaju nista sto ce ih privuc u taj kop. Klincima treba autoritet na tribini, a oni koji su mogli i trebali bit neka vrsta autoriteta, uzora, vode ili sta vec hocete, su otisli...a zasto, pitanje od milion dolara
Sjetite se na kojim prostorima zivite, ako ste ultra grupa onda ste ultra ili ne postojite. Navijanje je samo jedan dio toga kako se grupa predstavlja...
Uglavnom da ne idem u extreme, dovoljno sam rekao. Nadam se da sam do nekih od vas na djelic dopro i da se zapitate ako ista mozete ucinit, svaki covjek je bitan, svako misljenje je uvazeno. VI sa podcastom mozete gro pomoc da se neke stvari stabiliziraju, ljudi moraju bit svjesni da smo mi svi jedno, da smo tu zbog istog kluba, iz istih interesa, iz iste ljubavi, iz istog osjecaja. Pare nisu problem, barem danas, posla ima, pa cak i onaj koji nema nije problem ima nas koji bi platili za jos jedan pun bus simpatizera, samo nek se ide na gostovanje, ali opet se vracam na ono, problem je u ljudima. Nitko nema volje za time, pre cudni smo mi osjecani, sve bi a nebi...moramo se hitno trgnut inace nam djabe sve, i taj stadion i trofeji i igraci od 10mil. kad nemamo onu dusu i srce koje sve pokrece

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Wed May 06, 2020 5:58 pm

Ajde dobro je 100 pametnih, a kad treba na gostovanje nema nikog...

Poldrugač
Reactions:

Post by Poldrugač » Wed May 06, 2020 9:13 pm

Rajnus wrote:
Wed May 06, 2020 5:58 pm
Ajde dobro je 100 pametnih, a kad treba na gostovanje...
Ide Zrile

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Thu May 07, 2020 8:59 am

Poldrugač wrote:
Wed May 06, 2020 9:13 pm
Rajnus wrote:
Wed May 06, 2020 5:58 pm
Ajde dobro je 100 pametnih, a kad treba na gostovanje...
Ide Zrile
Provokatoru, bolje plati pivo...

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Thu May 07, 2020 8:46 pm

U sljedećem podcastu Maverick objašnjava priču oko T i L profila 😀

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Thu May 07, 2020 9:33 pm

Image
Bijelo plavi podcast #5:
- formati natjecanja (10,12,16 klubova, playoff)
- statistika NK Osijeka u HNL-u ove sezone
- Antonio Mance
- novosti s Pampasa (L i T profili)
- iz tiska
- preporuka

petak 20h :sal:

Post Reply