Bijelo plavi podcast

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Luka1995
Reactions:

Re: Bijelo plavi podcast

Post by Luka1995 » Mon Sep 21, 2020 4:22 pm

Kako se nosite sa titulom influencera? Prilaze li vam ljudi u gradu i slikaju se s vama (osim Slobodne zone)? Koliko je teško influencersko breme i pitanje za gunnersa kako mu je bilo na SP-u 1930. u Urugvaju? :)
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Erdinger
Reactions:

Post by Erdinger » Mon Sep 21, 2020 4:23 pm

Pitanje: imajuci u vidu dolazak Cara kao alternativnog stopera kao zamjenu za eventualni odlazak Majstora ili Mileta, u slucaju da oba ostanu, bi li mozda bilo bolje Mileta prebaciti na mjesto zadnjeg veznog, buduci da je vec igrao na toj poziciji?

NK Osijek - Jarun
Reactions:

Post by NK Osijek - Jarun » Mon Sep 21, 2020 4:42 pm

Pitanje: Da li ste zvali Bjelka da bude gost u potkastu i ako niste da li planirate?

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Mon Sep 21, 2020 5:10 pm

Kojih je po vama trenutno najboljih prvih 11 po pozicijama u Bjelkovoj viziji igre prema do sada viđenom u 3 utakmice? Bohar se ne računa jer ga nismo imali priliku vidjeti uzivo.

Mozemo li zajednickim snagama napokon pokrenuti istok u pravom smislu, potaknuti zajedništvo i svi biti kao jedan? Možemo li povećati brojnost na svim utakmicama i glasnim navijanjem voditi Osijek prema tituli /kupu? Koliko smatrate da ce taj segment ljudima u klubu biti bitan i sto svatko od nas moze napraviti da imamo atmosferu kao recimo kada je cijela tribina protiv Rijeke prosle sezone pjevala "grad na Dravi"?
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Mon Sep 21, 2020 6:18 pm

Luka1995 wrote:
Mon Sep 21, 2020 4:22 pm
Kako se nosite sa titulom influencera? Prilaze li vam ljudi u gradu i slikaju se s vama (osim Slobodne zone)? Koliko je teško influencersko breme i pitanje za gunnersa kako mu je bilo na SP-u 1930. u Urugvaju? :)
I da li je već onda bio influencer u nogometnim krugovima? :dknow:

klokan
Reactions:

Post by klokan » Mon Sep 21, 2020 6:37 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Mon Sep 21, 2020 5:10 pm
Mozemo li zajednickim snagama napokon pokrenuti istok u pravom smislu, potaknuti zajedništvo i svi biti kao jedan? Možemo li povećati brojnost na svim utakmicama i glasnim navijanjem voditi Osijek prema tituli /kupu? Koliko smatrate da ce taj segment ljudima u klubu biti bitan i sto svatko od nas moze napraviti da imamo atmosferu kao recimo kada je cijela tribina protiv Rijeke prosle sezone pjevala "grad na Dravi"?
Ovo je nešto što bih i ja htio pitati i mislim da se ovdje može puno toga napraviti.

Ne moraju svi biti Kohorta. Ali da se omasovi to navijanje, da što više ljudi ima šalove, da se vrate zastave, transparenti, da istok postane navijačkiji.

Valdo
Reactions:

Post by Valdo » Mon Sep 21, 2020 7:30 pm

Vecer!
Mišljenja sam da nas je proljetos, nosila u svim utakmicama desna strana momčadi: Silva-Ndockyt. Oduševljavali su tehnikom, brzinom, vicom u igri. Ostali smo i bez Marićevih golova poslije korone, ali ovi su ubijali! Smatrate li i vi da je Ndockyt najjači igrač Osijeka, uz naravno Silvu?

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Mon Sep 21, 2020 7:39 pm

Kontam da će te možda i sami postaviti pitanje, a neki na forumu su već i spomenuli: otkup Miereza, može li se već sada, ako ne, je li izvedivo najranije na zimu? Koliko mislite da bi ga morali platiti s obzirom da mu je trenutna cijena 950k, s obzirom da do zime može još narasti bude li dobro igrao i s obzirom da ga je Alaves platio 2,2 mil € i da vjerovatno ne planiraju na njemu ostvariti (veći) gubitak.

možda je rano postaviti pitanje ako se gleda s golgeterskog aspekta, ali nije rano ako se vidi kakvu važnost ima njegova igra u napadačkim akcijama, ali i da rado sudjeluje i u defanzivnim zadaćama.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Mon Sep 21, 2020 7:40 pm

Valdo wrote:
Mon Sep 21, 2020 7:30 pm
Vecer!
Mišljenja sam da nas je proljetos, nosila u svim utakmicama desna strana momčadi: Silva-Ndockyt. Oduševljavali su tehnikom, brzinom, vicom u igri. Ostali smo i bez Marićevih golova poslije korone, ali ovi su ubijali! Smatrate li i vi da je Ndockyt najjači igrač Osijeka, uz naravno Silvu?
Maric je po meni igrac koji je Osijeku donosio 40ak golova po sezoni, s obzirom da je uz 20 zabijenih za isto toliko zasluzan igrom između linija.

Sto se tice Ndockyta, slazem se da je izvrstan, po meni najpotencijalniji igrac, pogotovo od corone na ovamo.
Mierez vidimo da ce vrlo brzo preuzeti Mirkovu ulogu, cak djeluje jos puno potentnije i brze a jako je kratko ovdje...A za Ndockyta ocekujem da ce se s Perom nametati za mjesto u prvoj ekipi. Ne bih se iznenadio da Pero postane jocker s klupe koji uvijek moze rijesiti utakmicu jednim potezom, a Doky starter i mašina!
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Mon Sep 21, 2020 7:58 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Mon Sep 21, 2020 7:40 pm
Valdo wrote:
Mon Sep 21, 2020 7:30 pm
Vecer!
Maric je po meni igrac koji je Osijeku donosio 40ak golova po sezoni, s obzirom da je uz 20 zabijenih za isto toliko zasluzan igrom između linija.

Sto se tice Ndockyta, slazem se da je izvrstan, po meni najpotencijalniji igrac, pogotovo od corone na ovamo.
Mierez vidimo da ce vrlo brzo preuzeti Mirkovu ulogu, cak djeluje jos puno potentnije i brze a jako je kratko ovdje...A za Ndockyta ocekujem da ce se s Perom nametati za mjesto u prvoj ekipi. Ne bih se iznenadio da Pero postane jocker s klupe koji uvijek moze rijesiti utakmicu jednim potezom, a Doky starter i mašina!
Mi imamo mnogi zanimljivih igrača, intrigantnih, imaju ono nešto zbog čega mislimo da mogu puno. Međutim, mnogi od njih imaju hrpu svojih mana i nedostataka, a među njima Ndockyt. Za jednog krilnog igrača ima vrlo lošu, neki bi čak rekli mizaran učinak. Golova nigdje, asistencija nigdje,... realizacija vrlo slaba... Što želim reći? On je zasad zanimljiv igrač, ali bez konkretnog učinka. On će puno trčati, "zujati", biti oko lopte,... ali ako ga gledamo kao krilnog napadača, morao bi biti puno konkretniji. Nadam se da Bjelica to može izvući iz njega.

Post Reply