Bijelo plavi podcast

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Maverick
Reactions:

Re: Bijelo plavi podcast

Post by Maverick » Tue Sep 22, 2020 10:31 am

nemesis wrote:
Tue Sep 22, 2020 10:22 am
Kempes wrote:
Tue Sep 22, 2020 10:13 am
dečki feeenomenalni ste. ovo vaše natezanje oko ocjena mi je preebrutalno i da, baš me briga ali stajem na Maverickovu stranu. 6 mi je ono, "samo je istrčao na teren, nije ništa zasro, ali nije ništa posebno ni doprinjeo", 6,5 je ipak "imao je donekle ulogu u zadovoljavajućem rezultatu".

sta ti pricas, maverick se pogubio,kaze kako od 6 ocjene krecete ,to je pre slaba ocjena,treba najmanja bit 6.5 u menađeru je 6.7 ,a kasnije napadne dedu i čovjeka worda frnju- sta ste dali mierezu 8 ocjenu to je prevelika :lol: ,kaze trebo je zabit gol za ocjenu 8,a oni kazu sta da je zabio 2 gola ,onda ocjena 9 ...onda ih je OPET napo,kakva ocjena 9 jel ste vi vidjeli da je netko ikad dobio ocjenu 9 (kaaao ogromna ocjena to nitko ne dobiva,al zato 6 je pre mala pocetna) :lol: :lol:
Izvini, ja sam rekao da 9 ide za dva gola :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Čovjek Word Frnja! :ave: :ave: :ave:

moa2
Reactions:

Post by moa2 » Tue Sep 22, 2020 4:18 pm

gunners, ili da napišem Julian Assange, priznaj svoj stvarni identitet :)
Image

frnja
Reactions:

Post by frnja » Tue Sep 22, 2020 5:32 pm

Nije bitno kako, bitno je da se napravi... :sm:

Image
Liga 10 četverokružno !! Amen !

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Tue Sep 22, 2020 5:34 pm

frnja wrote:
Tue Sep 22, 2020 5:32 pm

Image
Tako je i Kule govorio, nije bitno kako odigramo, samo da odigramo :lol: :lol: :lol: :lol:

frnja
Reactions:

Post by frnja » Tue Sep 22, 2020 5:37 pm

Maverick wrote:
Tue Sep 22, 2020 5:34 pm
frnja wrote:

Image
Tako je i Kule govorio, nije bitno kako odigramo, samo da odigramo :lol: :lol: :lol: :lol:
Zadovoljavam se prosječnošću... :tongue:

Ali niste vi svi još na tom levelu da radite tablice u wordu... Ja sam ispred svog vremena... :lol:
Liga 10 četverokružno !! Amen !

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Tue Sep 22, 2020 5:52 pm

frnja wrote:
Tue Sep 22, 2020 5:37 pm
Maverick wrote:
Tue Sep 22, 2020 5:34 pm
frnja wrote:

Image
Zadovoljavam se prosječnošću... :tongue:

Ali niste vi svi još na tom levelu da radite tablice u wordu... Ja sam ispred svog vremena... :lol:
tako je,to je apsolutno kompliciranije :sm:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

EUS
Reactions:

Post by EUS » Tue Sep 22, 2020 11:26 pm

Odlični ste, ujednačeno odlični i iskreno uživam, dijeleći sa vama skoro sva vaša viđenja kao da su moja vlastita.
Vidim da i među vama postoji prijepor oko ocjenjivanja, pa bih rekao koju o tome. Ocijene 5 i deset su ekstremne i odnose se na nevjerojatno loše izvedbe (u rangu jedinice u školi) ili desetka za neopisiv doseg u rangu vrhunske svjetske izvedbe.
Ostale ocjene preveo bih u školski format:
6 = dvojka
7 = trojka
8 = četvorka
9 = petica,
i sve međuocjene 5,5 ; 6,5 itd
Dakle, ako je tako (a ne vidim da bi moglo u ovakvoj skali biti drugačije), razmislite o izvedbama i dosezima naših igrača kako ih ne bi nepravično nisko ocjenjivali. Npr Ivušić ocijenjen sa 6 je ocijena dovoljan - kao da je on kriv što nije imao šta braniti. Na kraju će se raditi prosjeci i on će tu slabije proći, a to je nelogično itd.
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Wed Sep 23, 2020 6:52 pm

Ovo kad je Maverick rekao sinu "kaži Osijek" podsjetilo me na jednu anegdotu pokojnog lege kad je imao 5-6 godina tamo negdje početkom osamdesetih. Poveo ga njegov djed Mađar, veliki Dinamovac koji je bio nešto i u nogometnom savezu Osijeka, na neku utakmicu Elektre kraj Drave. I sad tu se skupila ekipa njegovog djeda, kaže stari Mađar sav ponosan mom legi " kaži čikama za koga navijaš" a lega ni pet ni šest lupi " za Zvezdu!" IJAAAAAAOOOOO,MILA MAJKO ŠALJI ME NA VODU..OTVORI SE ZEMLJO...znači stari Mađar se tako naljutio da ga je ostavio na igralištu i otišao kući a zapravo nije ni znao da mu se lega nekako uvukao u auto pa se ipak vratio.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Thu Sep 24, 2020 7:20 pm

Mozda jedna dobra tema za analizu u jednim od sljedecih podcasta...
Znaci, ako dodje Vukovic, Bjelica definitivno ne gleda neke mladje decke u klubu i dok ne stasaju, sigurno nece dobit sansu. E sad, ja se bojim da nase mladje kateogrije nisu dorasle nasim ambicijama u HNLu i Europi nakon dolaska Bjelice i da mi ne mozemo proizvest i dati Bjelici 2, 3 ili 4 juniora ili mlada igraca iz druge momcadi koji mogu odma parirati u prvoj momcadi. Kako to rjesiti? Dovesti "Bjelicu za mlade" u mladje kategorije? Jel Tolic taj koji moze u tome uspjet? Uvijek smo pricali kako je Osijek imao brdo mladih igraca iz svog pogona, bojim se da dolaskom Bjelice i rastom ambicija, nase mladje kategorije ce to teskoo ispratit, medjutim sta se tu moze napraviti, ako oni nisu kvaliteta za prvu momcad? Skender je uveo dosta tih mladih, na kraju jedino se Zaper isprofilirao...
Ok, bila je Korona, ali izmedju ove dvije sezone mi bas i nismo dobili mlade neke koji odma mogu pomoci, isto tako i te posudbe nam nisu pomogle..
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

VESP031
Reactions:

Post by VESP031 » Thu Sep 24, 2020 9:19 pm

Ako svake sezone ispliva 1-2 igraca za prvu momcad to je super!

Post Reply