Bijelo plavi podcast

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
LUDI-OS
Reactions:

Re: Bijelo plavi podcast

Post by LUDI-OS » Mon Apr 13, 2020 3:48 pm

golman--

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Mon Apr 13, 2020 6:08 pm

SamoOsijek wrote:
Mon Apr 13, 2020 2:18 pm
Upravo sam pogledao Podcast i samo mogu reći - SVAKA ČAST I SVE POHVALE!

Bili ste odlični! Sva trojica ste odlični. Posebno mi se sviđa što sva trojica znate uputiti i kritiku na neke stvari vezane za klub. Niste bezvezni "pljuvači" svega i svačega, ali isto tako niste neki "mladenački navijači" koji sve gledaju kroz ružičaste naočale jer se eto radi o klubu za koji navijaju. Posebne pohvale i gunnersu za, po meni, odlično vođenje i moderiranje samog podcasta.

Idealno bi bilo kad bi za vrijeme ove korone mogli ići jednom tjedno i to vrijeme da iskoristite za obraditi određene teme. Moja sugestija bi bila u svakom podcastu temeljito uđete u samo jednu temu, eventualno dvije ako ćete malo produžiti trajanje podcasta. Sve ove teme koje ste obradili mogu biti teme za jedan cijeli podcast. Naravno, tada bi trebali u svaku temu ući puno temeljitije i detaljnije.
Npr. tema:
1. Gradski Vrt - Pampas. Malo da svatko ispriča nekakve najdraže doživljaje sa Gradskog Vrta, najdražu utakmicu, prvu utakmicu... Onda o Pampasu, sviđa li vam se, što bi moglo bolje, neke sugestije što bi trebalo biti na Pampasu...
2. Igrači NK Osijeka. Osvrt na svakog od sadašnjih igrača, najdraži bivši igrači, najmrži bivši igrači, igrači koji su trebali, a nisu dobili priliku, igrači za koje ste mislili da će napraviti puno bolju karijeru,...
3. Uprava kluba i Meštrović. Dobri i loši potezi
4. Marketing kluba
5. Klub i liga nakon nakon korone
6. Treneri u klubu - Osvrt na Skendera, Zekića, Kuleševića, neke bivše trenere,neke koje želimo da budu budući...
7. Rasprava oko taktike
8. Kako proširiti bazu navijača
9. Jedan podcast može biti posvećen bivšim igračima, gdje su nakon Osijeka, kako im se razvijala karijera,...

Uglavnom, mislim da svaku od tih tema (a većinu ste načeli u ovom prvom podcastu) možete obraditi temeljitije u cijelom podcastu. A onda kad počne prvenstvo možete raditi podacast dan nakon utakmice sa komentiranjem iste. Sad sam ja tu svašta nabacao ne uzimajući u obzir vaše slobodno vrijeme i mogućnosti da to odrađujete na tjednoj bazi, ali eto samo male sugestije i želje.

I za kraj, jako mi se svidjelo što niste išli isfuravati nekakvu "mi-smo-si-cool-spiku" sa nekakvim cerekanjem, cuganjem piva, forsiranjem neke zajebancije,... Gledao sam puno podasta gdje ne znaju povući granicu između te nekakve opuštenosti koju format podcasta omogućava i onoga da ipak svi žele nešto i čuti u podcastu. Zato, svaka čast!

Sve pohvale za podcast i nadam se da će te potrajati.

:sal:
Hvala! :wave:
Sve prijedloge prihvaćam od 1-9, neke smo već dotakli, ali svakako ćemo im se temeljitije vratiti. Trenutno imam fokus na ovo pod brojem 6. To ćemo probati obraditi slijedeći put.

ataM
Reactions:

Post by ataM » Tue Apr 14, 2020 9:28 am

:bravo:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Tue Apr 14, 2020 9:54 am

ataM wrote:
Tue Apr 14, 2020 9:28 am
:bravo:
dobro došao :lol:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue Apr 14, 2020 12:00 pm

Dobri ste! Sviđa mi se format i dobro je da imamo i ovakav oblik podcasta. Slični smo u stavovima i drago mi je čuti ljude koji misle i razmišljaju kao i ja. Jako mi se sviđa zadnja rubrika i reakcija na tisak, mene je to uvijek smetalo i sviđa mi se što ste se toga dotaknuli. Samo naprijed dalje! :sal:
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Rocky031
Reactions:

Post by Rocky031 » Tue Apr 14, 2020 11:02 pm

Super je :sal:

Već vidim da će nekako najzanimljiviji podcast biti o marketingu i privlačenju navijača. To je baš tema o kojoj se može jako puno razglabati.

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Wed Apr 15, 2020 4:05 am

Ajd nek netko kaže kad ovo prođe da će rađe a tvu gledati tekme. :sm:

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Thu Apr 16, 2020 10:08 pm

Image

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Fri Apr 17, 2020 12:07 am

za ovu temu da bude što smislenija, što vise činjenica i manje osobnog dojma.

pogotovo za zekica od kojeg je proslo dosta vremena pa se loše stvari zaboravljaju a pamte samo dobre, ko starci kad pricaju o jugi.

u prvom podcastu ste dosta hvalili zekica, malo i pretjerano

kad se malo bolje prisjetimo, zna se da je zekic imao depresivnije presice nego kulesevic, bio je mister x, razno razne nelogicne taktike, njegovim tjeranjem se spasila europa, nekoliko puta i sam htio dat otkaz, pogubio svlacionicu itd itd...

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Fri Apr 17, 2020 5:30 am

ramzes3 wrote:
Fri Apr 17, 2020 12:07 am
za ovu temu da bude što smislenija, što vise činjenica i manje osobnog dojma.

pogotovo za zekica od kojeg je proslo dosta vremena pa se loše stvari zaboravljaju a pamte samo dobre, ko starci kad pricaju o jugi.

u prvom podcastu ste dosta hvalili zekica, malo i pretjerano

kad se malo bolje prisjetimo, zna se da je zekic imao depresivnije presice nego kulesevic, bio je mister x, razno razne nelogicne taktike, njegovim tjeranjem se spasila europa, nekoliko puta i sam htio dat otkaz, pogubio svlacionicu itd itd...
Ja bih se tu dotakao kompletne trenerske struke, nije samo problem prvi trener koji je samo najvise istaknut. Postoji po mome problem pomocnih(pocettnici), zatim omladinska skola koja je obezglavljena. Druga ekipa isto, i po tom pitanju bi trebali se pojacati. Dokazanih stručnjaka nikad dosta.

Post Reply