Bijelo plavi podcast

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
bijelo-plavi1988
Reactions:

Re: Bijelo plavi podcast

Post by bijelo-plavi1988 » Tue Aug 11, 2020 11:29 pm

Malenica je i otisao zato sto je Lech Poznanu prvi golman van der Hart ozlijedjen i nece ga biti barem 5 mjeseci.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Tue Aug 11, 2020 11:35 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Tue Aug 11, 2020 11:29 pm
Malenica je i otisao zato sto je Lech Poznanu prvi golman van der Hart ozlijedjen i nece ga biti barem 5 mjeseci.
Onda odlično!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Wed Aug 12, 2020 7:32 am

Mene strašno ljuti za iz epizode u epizodu vi, a i mi ostali na forumu ukazujemo na te neke detalje, pa ne čak i detalje nego krupne propuste, u organizaciji, marketingu i slično. a u klubu sjede svi ti ljudi u srednjem menadžmentu koji sigurno imaju dosta dobre plaće. koliko god mi voljeli klub, malo je iritantno da mi imamo više entzuzijazma za sve te neke stvari, a koje ljudi koje sjede u klubu nemaju!

sjeti me jedne situacije kada je ovdje igrala Hrvatska protiv Welsa. meni na utakmicu nešto nije bilo napeto ići ali me jedan prijatelj koji ne živi u Osijeku, tj. kolega s jednog bivšeg posla kojeg inače nogomet ne zanima uopće, ali mali luduje, zamolio da kupim karte. ok, nije mi teško otvara se od 12 sati taj kiosk kod dvorane, došao u pola 12, već gužva, uglavnom čekamo već je 12 i 15, dakle ljudi čekaju 45 min, sat vremena, neki i duže, kako tko. dolazi ženska iz kluba i kaže karata nema, ok jbg. nema, prvo niste morali kasniti 15 minuta, drugo karata nije ni bilo ni u 11 garant, mgao je negko ostaviti obavijest da se ljudi ne skupljaju, ali najjača stvar, ljudi pitaju pazite sada pitanje "hoće li biti karata", gle čuda da je to netko pitao. i ja još reko ovim ljudima oko mene da će garant biti online ako se pusti još karata. ženska kaže, joooooj moram provjeriti, zove jedan broj... zove drugi broj... da, ahaa, da, provjerava... i nakon 5-10 minuta kaže, ako ih bude, biti će online...

ok, dolaziš ljudima reći da nema karata, ali što si očekivala da će te pitati? jesu li zlatne ribice alergične na maslac od kikirikija? naravno da nisi kriva ako nema karata, ali mogla si jebeno očekivati da ćete to pitati i imati spreman odgovor: ako ih bude, biti će online. na takvim sitnicama vidiš koliko neki ljudi u klubu nemaju entuzijazma ili osjećaja za situaciju, ono da imaš osjećaja za filing.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

EUS
Reactions:

Post by EUS » Wed Aug 12, 2020 8:10 am

Da, to je sve razina upravljanja sustavom, koja očigledno počinje zaostajati za potrebama. Stvar se uvijek prepoznaje po detaljima
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

Bruben
Reactions:

Post by Bruben » Wed Aug 12, 2020 1:32 pm

Odličnih skoro sat i pol, dobre teme, analizirano sve najvažnije, kao i u prethodnih 15. Kratko bi se samo osvrnuo na potencijalne nove dresove. Kako vidim, Hajduk je npr. predstavio samo novi domaći dres za ovu sezonu, drugi i treći su ostali nepromijenjeni, pa pošto smo mi lane imali nove gostujuće dresove, ne bi bilo loše napraviti sličnu stvar, ako se već ne bude išlo na potpunu promjenu garniture ili prelazak na 2Rule. Tri sezone u istom domaćem dresu je malo previše. No, gledao sam malo po susjednim zemljama i vidim kako Partizan koji je isto pod Nike-om treću godinu zaredom igra u istom domaćem dresu, tako da postoji i primjer toga, a uz to je klub koji igra europske utakmice i ostvaruje određenu količinu prodanih dresova.

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Mon Aug 17, 2020 9:58 pm

Bijelo plavi podcast #17: Impotencija

Teme:
1. nula sa Slavenom
2. Miletov crveni
3. naše ocjene igrača
4. pozivi i pretpozivi
5. promocija novih dresova
6. pojačanja?
7. samoodrživost?
8. novosti s Pampasa
9. iz tiska

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Tue Aug 18, 2020 9:09 am

hvala vam dečki :beer:

ja ću ovdje dodavati svoje komentare kako budem gledao...
pa prvo s Grezdom. ne bi ga krivio, realno nije u nikakvoj formi. otkada je doveden nije bio u formi jer u škotskoj nije igrao, nakon toga je bila koronastanka i protiv rijeke je odigrao jebački, pa sada ta operacija i opet je van forme. kasnije je više u utakmici glumio targetmena nego igrača kojem su bacali lotpu u for radi neke kontre, a nemože on bi targetman. Frnja, utakmice koje spominješ, tipična utakmica je protiv PSVa u Eindhovenu, gdje je imao takvu rolu, ali tamo su kontre bile izrađene.

Miletu ne treba zamjerati jednom u 200 utakmica napraviti tavku glupost, ok, jebiga, idemo dalje. Međutim, kontam da Kule ne zna a niti ima igrače s kojima može napadati pobjedu s igračem manje, pa nije ni napadao ni s jednakim brojem igrača. uglavnom, da je to ekipa šibenika, istre, inkera, varažidna i taj profil i pogotovo da je sredina prvenstva, bilo bi jebeno iritantno. međutim tješi što će belupo sigurno oteti svima bodove (kao što i je prošle sezone) tako da ajd da se probaviti. ja stvarno mislim da bi puuno lošeije bilo ući u prvenstvo porazom zbog prevelikog rizika... ok, bod na domaćem terenu ne donosi puno, međutim, radi psihologije bolje ući s remijem nego porazom. uglavnom, nisam stvarno bio šokiran da Kule čuva bod, bilo bi začuđujuće da je suprotno.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Yey
Reactions:

Post by Yey » Tue Aug 18, 2020 9:26 am

Bojim se da Grezda neće više biti onaj od prije. Brzi vlak koji jede travu 90 minuta.
Malo se opario i to ga je udarilo u glavu i sad on laganini.
Da sam bar u krivu.

A i karakterno je ono, selo veselo. Koka kola marlboro suzuki. zid--

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Thu Aug 20, 2020 9:43 am

Pitanje za sljedeci Podcast:

Na kraju sljedece sezone, kada bi eventualno doslo vrijeme da postane nas igrac u slucaju da ispuni ocekivanja kod nas, Erceg ce imati debelo preko 31 godinu. To znaci da ako bi ga mi sljedece ljeto potpisali, on jos pred sobom ima jos vjerovatno samo jednu ozbiljnu sezonu nakon cega ce uslijediti neminovni pad. Ja sad razmisljam moze li klub uopce imati bilo kakve koristi od ove posube, osim sto smo u kadar dobili popunu za ovu sezonu. Daj Boze da me razuvjeri, ali sumnjam da ce nakon 2 trule sezone u Danskoj Erceg kod nas biti plug-in pojacanje. Meni ova posudba izgleda kao cisto vatrogasno rijesenje, posljednja od svih opcija koje smo imali, i tu opciju smo iskoristili samo zato jer smo morali zbog trenutnog kadrovskog stanja. Kakvo je misljenje vas trojice o svemu ovome?
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

ejakulator88
Reactions:

Post by ejakulator88 » Thu Aug 20, 2020 11:38 am

Osvrt na temu "samoodrživosti" kluba. Pa nije samoodrživost život od transfera. To je kao da svaki mjesec iz svog stana moraš prodati po jedan komad namještaja da bi plaćao račune i onda svoju egzistenciju nazivao samoodrživom.

Život od transfera je glupost jer i je glupost svake godine prodati 2-3 stožerna igrača. Najbolji primjer vam je Dinamo iz zadnje 2 sezone. Više su zaradili igrom nego od transfera. Prodali smo igrače tipa Barišić, Hajradinović za kikiriki. Kakvo postepeno dizanje cijena?! Kakve su to gluposti? To kao da ja uvezem 5 auta iz Njemačke i prvog ću prodati za 40% cijene jer eto to je prvi koji prodajem. Kakav je to idiotizam?! Ako netko vrijedi 5 mil onda vrijedi toliko, +/- milion i AMEN. Počeli smo dovoditi igrače čije ime moram učiti prvih 12 kola. I onda kad ga naučim gle on ode u 3 pm.

Dolaze novi dresovi, aj čiji dres uzeti? Jel itko od nas može kupiti dres od igrača koji će se tu zadržati neko vrijeme pa ga nositi? Može K. Ko na kolodvoru, postaje žalosno. Aj si pronađi nekog miljenika publike u tom svemu? (ne Škorić) Samo dolaze i odlaze i gledaju na ovaj klub kao usputnu stanicu, nema emocija, dres ništa ne znači i zato smo na terenu kao babe. Jer uprava je prva koja ovom klubu ne daje na važnosti. Dođi u Osijek, igraju dve sezone pa ideš van. Je**m vam mater.
Je li vaš partner preuranjeni ejakulator?

Post Reply