Bijelo plavi podcast

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
bushwacker
Reactions:

Re: Bijelo plavi podcast

Post by bushwacker » Mon Sep 28, 2020 10:34 pm

Vrhunski, svaki put sve bolje i bolje teme i komentari.

I samo da ubacim dva komentara:

Ono pitanje od kolege forumaša o Kohorti i propadanju iste.Pogodili ste točno što je problem zbog čega su samo mlađi članovi bili u centru navijanja,represija od strane policije i ništa drugo.Ne treba se uopće brinuti,Kohorta ne propada niti se osipa ljudstvo nego su malo navijače Osijeka uzeli na zub ali neće ni to potrajati vječno.A dotada lijepo je gledati mladu generaciju kako navija,pa čak i za one koji zbog više sile nisu mogli biti tamo.

I drugo, kada ste odgovarali na pitanje za kojeg igrača nemamo zamjenu nitko da spomene Igora Silvu.A ja iskreno ne vidim tko bi njega u slučaju nemogućnosti igranja mogao zamijeniti.Lončar? Grgić? Nekako mi se čini da u rosteru za njega jedinog nemamo zamjenu. Dakako ako je istina da Todor odlazi na posudbu skupa sa Ćosićem,Marinom i Špoljom.
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Mon Sep 28, 2020 11:12 pm

Kempes wrote:
Mon Sep 28, 2020 9:37 pm
OBĐEKŠN!!

ja sam prvi koji je na ovom forumu rekao da je Ndockyt "nebrušeni dijamant" a drugi su samo to ponavljali!

A Maverick je prvi koji je za Ndockyta rekao "ima pračku jebačku!" sut--- :tongue:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Mon Sep 28, 2020 11:13 pm

ranije sam napisao da neznam je li u 80ima bilo gore suđenje ili komentiranje.
na ovom isječku nam moron svirao dva zaleđa koja nemaju veze s vezom, al to je tada tako bilo valjda, hajdukovi igrači dižu rukice, mora i linijski dići zastavicu zid--

a ova šansa Vlaovića kada je Pudar branio odlično... to se jedino moglo pucati i ništa više, a Mutić koji nije bio baš toliko star onda kaže kako je Vlaović imao i drugih rješenja i kako je bio sebičan... wtf?? :sm: :sm:

i svaka čast na isječku, pa koliko toga to još imaš na kazetama? :blush: :blush:
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Mon Sep 28, 2020 11:13 pm

Slobodna zona wrote:
Mon Sep 28, 2020 11:12 pm
Kempes wrote:
Mon Sep 28, 2020 9:37 pm
OBĐEKŠN!!

ja sam prvi koji je na ovom forumu rekao da je Ndockyt "nebrušeni dijamant" a drugi su samo to ponavljali!

A Maverick je prvi koji je za Ndockyta rekao "ima pračku jebačku!" sut--- :tongue:
e to je jeben komentar i malo mu zavidim moram priznati :mrgreen: :mrgreen:
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Tue Sep 29, 2020 8:25 am

bushwacker wrote:
Mon Sep 28, 2020 10:34 pm
Vrhunski, svaki put sve bolje i bolje teme i komentari.

I samo da ubacim dva komentara:

Ono pitanje od kolege forumaša o Kohorti i propadanju iste.Pogodili ste točno što je problem zbog čega su samo mlađi članovi bili u centru navijanja,represija od strane policije i ništa drugo.Ne treba se uopće brinuti,Kohorta ne propada niti se osipa ljudstvo nego su malo navijače Osijeka uzeli na zub ali neće ni to potrajati vječno.A dotada lijepo je gledati mladu generaciju kako navija,pa čak i za one koji zbog više sile nisu mogli biti tamo.

I drugo, kada ste odgovarali na pitanje za kojeg igrača nemamo zamjenu nitko da spomene Igora Silvu.A ja iskreno ne vidim tko bi njega u slučaju nemogućnosti igranja mogao zamijeniti.Lončar? Grgić? Nekako mi se čini da u rosteru za njega jedinog nemamo zamjenu. Dakako ako je istina da Todor odlazi na posudbu skupa sa Ćosićem,Marinom i Špoljom.
Mislim da Bjelica gleda na Grgica kao zamjenu za Silvu u slucaju nedaj boze nekakve ozljede... Na zadnjoj presici je rekao da ima jako dobro misljenje o njemu i da ga je cak htio dovesti u dinamo...

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Tue Sep 29, 2020 8:37 am

Da, Grgića ima kao backup desnog krila i desnog beka. Par puta protiv Gorice je čak on ostao bliže centru a Silva otišao gore.

I promjenite grafički prikaz momčadi u podcastu na 4 1 4 1 :mrgreen:

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Tue Sep 29, 2020 10:37 am

Jel možete maknuti onog vlajstera da vam išta komentira? Lik je naporan...

Valdo
Reactions:

Post by Valdo » Tue Sep 29, 2020 11:28 am

Sinoć u 23h ukućani pozaspali, mir Božji, slušalice u ušima i pogledam podcast, stvarno sa užitkom, odlični ste 😀.
Međutim, debelo prošla ponoć, a ustajem u 6 ujutro, ne vidim više. Kad netko stavi link Bjelice sa STV-a!! Pogledam i to, leti vrijeme kao Igor Silva, začas je 1.30h... a u kupus. Legnem brzo i ne mogu zaspat, slažem formaciju sa Ndockytom kao AM...
Jebite se!!

NK Osijek - Jarun
Reactions:

Post by NK Osijek - Jarun » Tue Sep 29, 2020 12:55 pm

Valdo wrote:
Tue Sep 29, 2020 11:28 am
Sinoć u 23h ukućani pozaspali, mir Božji, slušalice u ušima i pogledam podcast, stvarno sa užitkom, odlični ste 😀.
Međutim, debelo prošla ponoć, a ustajem u 6 ujutro, ne vidim više. Kad netko stavi link Bjelice sa STV-a!! Pogledam i to, leti vrijeme kao Igor Silva, začas je 1.30h... a u kupus. Legnem brzo i ne mogu zaspat, slažem formaciju sa Ndockytom kao AM...
Jebite se!!
A zašto bi tebi bilo bolje nego nama? :rotfl:

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Tue Sep 29, 2020 1:20 pm

Yep... ja prvo gledao stv pa podcast...zaspao u dnevnom oko 2h:) krasni smo...skroz

Post Reply