BOMBA - Bjelica je prva i ozbiljna zelja novog predsjednika !

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
jopa332
Reactions:

Re: BOMBA - Bjelica je prva i ozbiljna zelja novog predsjednika !

Post by jopa332 » Mon Jul 27, 2020 8:31 pm

Rajnus wrote:
Mon Jul 27, 2020 8:27 pm
jopa332 wrote:
Mon Jul 27, 2020 8:25 pm
Rajnus wrote:
Mon Jul 27, 2020 8:24 pm
Nikom ja nisam ništa oprostio. Ako šutim, ne znači da sam ikom oprostio. Počeli smo ko na izborima svima sve opraštati samo da oni drugi ne dođu na vlast. Jos u politici i nemaš neki izbor no da mi ne možemo dovesti neko novo ime to ne mogu shvatiti. U konačnici njegov dolazak će samo unijeti razdor među navijače i kao takav uopće neće pridonijeti atmosferi.
Onda je tebe odma kontra pitanjem pitam, je li dolazak Borne ili Smoje unijelo razdor medju navijace?
Borna je daleko manja ličnost od Bjelice i oko njega je bilo natezanja. A Smoje je svoje rekao i ljudi su mu oprostili. To Bjelica neće napraviti.
A kako ti znas da on to nece napravit? Sto ako izadje s pricom da mu je bila egzistencija ugrozena i da je jednostavno moro posto poto prihvatit taj poso zbog bolesti nekog iz obitelji...
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

frnja
Reactions:

Post by frnja » Mon Jul 27, 2020 8:39 pm

Kempes wrote:
Mon Jul 27, 2020 8:31 pm
frnja wrote:
Mon Jul 27, 2020 8:25 pm
Kempes wrote:
Mon Jul 27, 2020 8:21 pm

ovo stoji. ali mi ni ne želimo da on bude nešto što je prije bio. nego trener, čisto funkcija u klubu koji će odraditi svoj posao, kao da bi doveli sada šta ja znam Pelegrinia, Pochetina ili Lucescua. Nisu nam ništa u smislu da ih gledamo kao neke ikone, već samo skupi treneri koji su plaćeni da obave taj posao.

Hoće li netko imati neke posebne osjećaje prema Bjelici, to će biti isti oni koji mu nisu ništa ni zamjerili.
Slažem se, trenersko ime samo takvo, za bolje nemamo nikakve šanse, i to sve stoji...
Ali zajebi ti taj klub koji jede govna, ne želim da moj klub to čini. Ne Bjelici, pa makar i garantirao naslov prvaka...
jebiga i to je točno. al dokad kurca ovi plasmani? pa jebeš mi sve da mi je netko rekao 1992 da neće klub osvojiti naslov 28 godina pa propucao bi se. koliko mi svi imamo godina, ima tu i ekipe koji su zagazili u 50te, koliki navijači nisu dočekali naslov? di su svi oni ljudi koji su krajem 70ih slavili ulazak u 1. ligu juge? gdje? tko je živ od njih? ja ne želim njihovu sudbinu i ne želim imati zakrpe timove i oke ti si stvarno jedan od rijetkih koliko sam skontao koji ne favorizira neki ekstra klub iz lige petice. ja ne želim kobojage navijati za neke čudne klubove iz nekih fensi liga da bi zakrpao tu neku žeđ za naslovima koje imam za Nk Osijek. pa kao eo juventus, liverpool vau ludnica.

meni se više ne čeka i osobno sam već napola pojeo govno ako bi on postao trener Osijeka.
ne želim umirijeti ne doživjevši to, a ovako kako ide valjda još jebenih 28 godina se moram nadati, a faking HNL je u pitanju jebeni HNL!
Slažem se. I ja želim doživiti trofeje kluba. Ali ne želim to na ovaj način. Nadam se da postoji neki 15 način na koji će se to postići.

Osobito se slažem sa boldanim dijelom, ali to je ono na što ja utjecati ne mogu. Ja mogu samo izraziti svoje želje i iznjeti svoje mišljenje, a na klubu je da odluči i učini što ih je volja.
Ako Bjelica i dodje, a da pritom sam ne pojede govno i javno se ispriča što je otišao u najgori dio močvare HNL-a (Dinamo) i time prikaže iskreno žaljenje, meni će biti krivo i neće mi biti pravo. No opet, s time ću se pomiriti, jer na to nemam nikakav utjecaj.
Liga 10 četverokružno !! Amen !

russell
Reactions:

Post by russell » Mon Jul 27, 2020 9:06 pm

Imao sam 12, 13 godina kad mi je tata rekao, ja neću vjerojatno, ali ti ces doživit naslov osijeka. Skoro 20g kasnije nismo puno blize nego taj dan, hocu trofeje, tko ce nas vodit, jebe mi se. Da mi je lik pao u očima - je, da mi ide na jaja - ide, ali ako je to cijena da se dignemo iz ranga "jedan ukradeni trofej i nikad drugi" placam ju s kamatama

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Mon Jul 27, 2020 9:09 pm

Ne znam kako vi ali da sam navijao za trofeje navijao bih a dinamo
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

russell
Reactions:

Post by russell » Mon Jul 27, 2020 9:15 pm

Usrat cu se od patetike, pa navijamo da navijemo klub do pobijede, jebemumater kakav si ti navijac ili sportas ako ne zelis pobjedu, pa kad budem dijete imao uklizat cu mu u dvoristu kad budemo igrali nogoš.

A i mogu zavrnit retoriku, ako ti je do romantike, mani se mađarskih tajkuna i gledaj livanu

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Mon Jul 27, 2020 9:20 pm

Rajnus wrote:
Mon Jul 27, 2020 9:09 pm
Zar ne mislis da je to banaliziranje?

Meni cak trofej nije bitan. Meni je bitno zacepit gubice pljuvacima ovog kluba jednom za svagda. Odakle god da dolaze. I da, barem jednom u zivotu osjetit kako je to kad klub kojeg volis osvoji prvenstvo. Eto, samo jednom. Ne dvadeset puta.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Mon Jul 27, 2020 9:20 pm

KULE OSTANI! OVI OVDJE POPIZDILI!

jug2
Reactions:

Post by jug2 » Mon Jul 27, 2020 9:21 pm

vu80 wrote:
Mon Jul 27, 2020 9:20 pm
KULE OSTANI! OVI OVDJE POPIZDILI!
Ma bolje i Kempes
A nekadašnji Armadini prijatelji i saveznici, osječka Kohorta,istresla je standardan pogrdni repertoar na račun Rijeke. Ni jedan nije zabolio kao pjesmica „TRPAJ SIROTINJU!“

russell
Reactions:

Post by russell » Mon Jul 27, 2020 9:22 pm

JohnnyCash82 wrote:
Mon Jul 27, 2020 9:20 pm
Rajnus wrote:
Mon Jul 27, 2020 9:09 pm
Zar ne mislis da je to banaliziranje?

Meni cak trofej nije bitan. Meni je bitno zacepit gubice pljuvacima ovog kluba jednom za svagda. Odakle god da dolaze. I da, barem jednom u zivotu osjetit kako je to kad klub kojeg volis osvoji prvenstvo. Eto, samo jednom. Ne dvadeset puta.
Naravno da je banaliziranje, ako ne glasas za xyz ne volis hrvatsku i rasprava je gotova

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Mon Jul 27, 2020 9:25 pm

russell wrote:
Mon Jul 27, 2020 9:15 pm
Usrat cu se od patetike, pa navijamo da navijemo klub do pobijede, jebemumater kakav si ti navijac ili sportas ako ne zelis pobjedu, pa kad budem dijete imao uklizat cu mu u dvoristu kad budemo igrali nogoš.

A i mogu zavrnit retoriku, ako ti je do romantike, mani se mađarskih tajkuna i gledaj livanu
Pa dobro onda nas može i Cetnik mihajlovic trenirat ako će to zadovoljiti glad za pobjedom. Ne kužim i dalje čemu dvostruka mjerila. Ili su ti bitne neke stvari ili nisu. Onda poljubimo Mamica u šupak ko i Rijeka i bit će kupova i prvenstvo tu i tamo. Što glumatamo onda.
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Post Reply