Nenad Bjelica trener Osijeka - Anketa

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Locked

Jeste li za Nenada Bjelicu na klupi NK Osijeka, odmah sada?

DA, s njim bi krenuli u nove visine
60
67%
NE, ne može mu se oprostiti
30
33%

Total votes: 90

JohnnyCash82
Reactions:

Re: Nenad Bjelica trener Osijeka - Anketa

Post by JohnnyCash82 » Mon Jul 27, 2020 8:21 pm

jopa332 wrote:
Mon Jul 27, 2020 8:12 pm
Smijesno je kako bi mi odredjivali kriterije kada je netko pregazio preko NK Osijeka, a kada ne... Smoje i Borna su nam prihvatljivi, a Bjelica ne... :tongue:
Ne postoji bolji trener za NK Osijek (kojeg mozemo platit) u ovom trenutku od Bjelice! Covjek koji poznaje sredinu (HNL i Europu), poznaje market, napravio je rezultat prije s Dinamom koji nije napravio nitko prije njega u Europi, dominacija u HNLu, kada je otiso sve se raspalo (necu ulaziti u to da su osvojili sve pa nisu imali motiva).
Isto tako da dodje Bjelica, i napravi neki rezultat, svi koji su protiv bi mu oprostili odma! Tako da tu svaka prica staje...
I dalje mislim da Bjelica nema sanse da dodje, ali cisto da razrjesimo vase serendanje o nekakvom inatu...
Bjelica je nas. A svoje kosti ne jedes. Inat je bitan, ali prema van. Prema metropoli, Kvarneru, Dalmaciji. Sta ces se inatit sam sebi, na svoju stetu? Kakva korist?

Oprostilo se Borni i Smoji, ciji je krimen bio puno veci sto se mene tice. I neka je. Kako god, nasi su. Kako onda ne prihvatit Bjelka?
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

frnja
Reactions:

Post by frnja » Mon Jul 27, 2020 8:22 pm

JohnnyCash82 wrote:
Mon Jul 27, 2020 8:21 pm
jopa332 wrote:
Smijesno je kako bi mi odredjivali kriterije kada je netko pregazio preko NK Osijeka, a kada ne... Smoje i Borna su nam prihvatljivi, a Bjelica ne... :tongue:
Ne postoji bolji trener za NK Osijek (kojeg mozemo platit) u ovom trenutku od Bjelice! Covjek koji poznaje sredinu (HNL i Europu), poznaje market, napravio je rezultat prije s Dinamom koji nije napravio nitko prije njega u Europi, dominacija u HNLu, kada je otiso sve se raspalo (necu ulaziti u to da su osvojili sve pa nisu imali motiva).
Isto tako da dodje Bjelica, i napravi neki rezultat, svi koji su protiv bi mu oprostili odma! Tako da tu svaka prica staje...
I dalje mislim da Bjelica nema sanse da dodje, ali cisto da razrjesimo vase serendanje o nekakvom inatu...
Bjelica je nas. A svoje kosti ne jedes. Inat je bitan, ali prema van. Prema metropoli, Kvarneru, Dalmaciji. Sta ces se inatit sam sebi, na svoju stetu? Kakva korist?

Oprostilo se Borni i Smoji, ciji je krimen bio puno veci sto se mene tice. I neka je. Kako god, nasi su. Kako onda ne prihvatit Bjelka?
Boldani dio ne kontam.
Na koji način se oprostilo Borni i Smoji ? Ja znam da ja nisam, pa tako nisam ni Bjelici...
Liga 10 četverokružno !! Amen !

jug2
Reactions:

Post by jug2 » Mon Jul 27, 2020 8:23 pm

Na nacin da je Borna vodio navijanje na istoku,a Smoji se nakon svakog klizeceg vikalo ivo,ivo...
A nekadašnji Armadini prijatelji i saveznici, osječka Kohorta,istresla je standardan pogrdni repertoar na račun Rijeke. Ni jedan nije zabolio kao pjesmica „TRPAJ SIROTINJU!“

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Mon Jul 27, 2020 8:26 pm

frnja wrote:
Mon Jul 27, 2020 8:22 pm
JohnnyCash82 wrote:
jopa332 wrote:

Boldani dio ne kontam.
Na koji način se oprostilo Borni i Smoji ? Ja znam da ja nisam, pa tako nisam ni Bjelici...
Mislim da im se jeste oprostilo, ali nije zaboravilo. Barem ja imam takav dojam.

Ideali su ideali, napredak je napredak. Iz tog razloga najvise zelim da se isto primjeni i na Bjelicu, ukoliko se vrati. Nek mu se oprosti,zaboravit ne treba. I to je to. A ne radit neke proteste, bojkote i slicno.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0

frnja
Reactions:

Post by frnja » Mon Jul 27, 2020 8:30 pm

jug2 wrote:
Mon Jul 27, 2020 8:23 pm
Na nacin da je Borna vodio navijanje na istoku,a Smoji se nakon svakog klizeceg vikalo ivo,ivo...
Jesam li se ja slagao s time da Borna vodi navijanje ? Jesam li ja uzvikivao Ivino ime ? Nisam... Vjerujem da ima još takvih...
A što sam ja i slični meni tada trebao napraviti ? Pomarati se s ostatkom tribine ?
JohnnyCash82 wrote:

Mislim da im se jeste oprostilo, ali nije zaboravilo. Barem ja imam takav dojam.

Ideali su ideali, napredak je napredak. Iz tog razloga najvise zelim da se isto primjeni i na Bjelicu, ukoliko se vrati. Nek mu se oprosti,zaboravit ne treba. I to je to. A ne radit neke proteste, bojkote i slicno.
Ne slažem se.
Ali ako Bjelica i dodje, pa nemam ja šta poduzimat u tom slučaju. Klub je tako odlučio i to je to, ali da će mi se to sviđati, pa i neće... Neću čak ni derati se protiv njega ili nešto slično, osim Bjelica odlazi u slučaju loših rezultata...
Liga 10 četverokružno !! Amen !

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Mon Jul 27, 2020 8:32 pm

Ma tko je Borni oprostio šta pišete gluposti! Sta smo trebali lajati na nekog balavca.
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Mon Jul 27, 2020 8:32 pm

frnja wrote:
Mon Jul 27, 2020 8:30 pm
jug2 wrote:
Mon Jul 27, 2020 8:23 pm
Jesam li se ja slagao s time da Borna vodi navijanje ? Jesam li ja uzvikivao Ivino ime ? Nisam... Vjerujem da ima još takvih...
A što sam ja i slični meni tada trebao napraviti ? Pomarati se s ostatkom tribine ?
JohnnyCash82 wrote:

Ne slažem se.
Ali ako Bjelica i dodje, pa nemam ja šta poduzimat u tom slučaju. Klub je tako odlučio i to je to, ali da će mi se to sviđati, pa i neće... Neću čak ni derati se protiv njega ili nešto slično, osim Bjelica odlazi u slučaju loših rezultata...
Posteno.

klokan
Reactions:

Post by klokan » Mon Jul 27, 2020 8:37 pm

Da ponovim: meni je dosta legendi i velikih navijača kluba.

Eno nam legendi u loži. Nisu nam baš sve drage...

Imali smo legende i na transparentima, ne u pozitivnom smislu.

Imali smo legende i na zidovima pa smo ih brisali.

Ne zanima me više tko je legenda tko ne. Zanima me tko će mi donijet naslov prvaka. Pa ne bi došao Bjelica da bi nama koji smo tu zadnjih 20-30-40 godina bio idol. Došao bi odraditi posao. I što se mene tiče neka dođe, neka digne vrijednost igračima, napravi rezultat, donese koji trofej i postavi bolje temelje za dalje. Ako bude dobar neka bude tu do mirovine. Pa neću ga kući voditi niti ću ići piti s njime niti će mi biti prijatelj. Bjelica je sa svim tim glupostima u zadnje 2 god izgubio status legende i to je OK. Ali ne vidim zašto bi to bila prepreka da bude trener. Pa ne bi se time automatski vratio na onaj zid.

Ajmo malo razgraničiti stvari.
Last edited by klokan on Mon Jul 27, 2020 8:38 pm, edited 1 time in total.

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Mon Jul 27, 2020 8:37 pm

Rajnus wrote:
Mon Jul 27, 2020 8:32 pm
Ma tko je Borni oprostio šta pišete gluposti! Sta smo trebali lajati na nekog balavca.
Ali taj balavac je bio po povratku instant kapetan Osijeka. I presli smo preko toga. Na kraju je Osijek s njim kao kapetanom izbacio PSV. Ako kojim slucajem Bjelica preuzme Osijek i s njim osvojimo u dogledno vrijeme naslov, smijat cemo se ovim raspravama.

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Mon Jul 27, 2020 8:39 pm

JohnnyCash82 wrote:
Mon Jul 27, 2020 8:37 pm
Rajnus wrote:
Mon Jul 27, 2020 8:32 pm
Ali taj balavac je bio po povratku instant kapetan Osijeka. I presli smo preko toga. Na kraju je Osijek s njim kao kapetanom izbacio PSV. Ako kojim slucajem Bjelica preuzme Osijek i s njim osvojimo u dogledno vrijeme naslov, smijat cemo se ovim raspravama.
Tko to mi?? Zekiću se sralo iz utakmice u utakmicu zbog toga. Koje ste vi ribice?
Uvijek će za mene biti govno kao i Kule i Petrović i da ne nabrajam dalje
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Locked