Nenad Bjelica - NOVI TRENER

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Post Reply

Kako ste zadovoljni dolaskom Nenada Bjelice?

Odličan potez Kluba
75
87%
Sve je bolje od Kuleta
10
12%
Mogli smo nać nešto bolje
1
1%

Total votes: 86

jopa332
Reactions:

Nenad Bjelica - NOVI TRENER

Post by jopa332 » Fri Sep 04, 2020 3:07 pm

Kako ste zadovoljni dolaskom Nenada Bjelice? Odlican potez Ferike i uprave? Sve je bolje od Kuleta? Ili ste nezadovoljni?
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

zos
Reactions:

Re: Nenad Bjelica - NOVI TRENER

Post by zos » Fri Sep 04, 2020 3:15 pm

Neki dan sam napisao na nekoj drugoj temi pa evo i ovdje:
Dolazak Bjelice u ovom trenutku bi bio odličan potez na nekoliko nivoa:
- resetira psihozu kod navijača
- resetira letargiju kod igrača
- dobivamo trenera s najboljom reputacijom u povijesti nkos
- dobivamo izuzetno ambicioznog trenera
- da nije besmislene epizode s dinamom, bio bi legenda kluba na klupi
- s obzirom na tu epizodu s dinamom i način razlaza, očekujem da će tražiti prilike za revanširanje
- najava rezultatskog iskoraka, jer sigurno neće pristati na kadar bez pojačanja i borbu za europske kvale
- potencijalno bi Majstor mogao lakše podnijeti ostanak uz ambicioznije okruženje
Dodao bih još da je ovo korak u pravom smjeru za klub. Od Bjelice (i njegovog tima) očekujem da profesionalizam uvede u sve sportske razine našeg kluba. A onda se nadam da će se to preliti i u ostatak klupskih struktura...

EUS
Reactions:

Post by EUS » Fri Sep 04, 2020 3:30 pm

"- da nije besmislene epizode s dinamom, bio bi legenda kluba na klupi"

Čuj, baš zato što je bio u Dinamu, zna kako to iznutra djeluje, i zato ćemo se potući sa Dinamom za prvaka. Da nije bio trener hobotnice ne bi nam ni bio zanimljiv, zar ne?
Unijeti će to zdravije standarde u HNL...
Zanima me kakvo će nam biti suđenje?
Kakav će biti odnos HNSa prema nama?
Odnos Dinama i Rijeke prema nama?
Odnos medija prema nama itd
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

zos
Reactions:

Post by zos » Fri Sep 04, 2020 3:35 pm

Vidiš, suđenje je zanimljiva tema koje se nismo doticali. Očekujem žešće maltretiranje kroz cijelu sezonu (ako budemo pri vrhu).

moa2
Reactions:

Post by moa2 » Fri Sep 04, 2020 3:37 pm

zos wrote:
Fri Sep 04, 2020 3:35 pm
Vidiš, suđenje je zanimljiva tema koje se nismo doticali. Očekujem žešće maltretiranje kroz cijelu sezonu (ako budemo pri vrhu).
Suđenje treba srediti župan Anušić s vrhom HDZ-a, koji i vodi HNS. Šta ste mislili da je ono Šukerovo maslo?... hahaha
Mislim da je glavni problem naslikavanje čelnika kluba s Vrkićem i ostalim luzerima iz grada

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Fri Sep 04, 2020 3:58 pm

@moa2 Srami se, jebo te Šuker "legenda"! Tvoja legenda nam je prvo zabranila dolazak na tribine da nam po najnovijem ne bi ni pozeljela uspjeh u Europi! Ljudsko dno dna!
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

moa2
Reactions:

Post by moa2 » Fri Sep 04, 2020 4:03 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Fri Sep 04, 2020 3:58 pm
@moa2 Srami se, jebo te Šuker "legenda"! Tvoja legenda nam je prvo zabranila dolazak na tribine da nam po najnovijem ne bi ni pozeljela uspjeh u Europi! Ljudsko dno dna!
Slažem se s tobom da je Šuker ljudsko dno dna, ali i dalje nisam siguran da je on taj koji je donio odluku/odluke na štetu Osijeka!

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Fri Sep 04, 2020 4:05 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Meni je iskreno još više zasmetao onaj dio s Bakirom! Znači ja ne vjerujem da netko tko je navijač Osijeka na bilo koji način omalovažava Bakira!

Bakir je najveća legenda NK Osijeka od samostalnosti RH! I uz bok Luksu i Ljupku Petroviću (koliko god ga neki ovdje osporavali zbog četnika, ustaša, Arkana itd ... - taj čovjek je LEGENDA NK Osijeka bez ikakvog osporavanja!) za mene osobno jedna od 3 najveće legnde našeg kluba svih vremena!
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

laskedemaki
Reactions:

Post by laskedemaki » Fri Sep 04, 2020 4:08 pm

Centarhalf wrote:
Fri Sep 04, 2020 4:05 pm
Harry_Mata_Harry wrote:
Meni je iskreno još više zasmetao onaj dio s Bakirom! Znači ja ne vjerujem da netko tko je navijač Osijeka na bilo koji način omalovažava Bakira!

Bakir je najveća legenda NK Osijeka od samostalnosti RH! I uz bok Luksu i Ljupku Petroviću (koliko god ga neki ovdje osporavali zbog četnika, ustaša, Arkana itd ... - taj čovjek je LEGENDA NK Osijeka bez ikakvog osporavanja!) za mene osobno jedna od 3 najveće legnde našeg kluba svih vremena!
Opustite se, vidite da je tu da samo potpaljuje i namjerno lupa gluposti samo da bi izazvo neke reakcije. Ignorirat pa će mu dosadit s vremenom
Svuda ćemo pšenicu posijat! :k:

moa2
Reactions:

Post by moa2 » Fri Sep 04, 2020 4:09 pm

Centarhalf wrote:
Fri Sep 04, 2020 4:05 pm
Harry_Mata_Harry wrote:

Nemam ništa protiv Bakira, da pače. Drag mi je bio oduvijek, samo ne mislim da je ta nogometna veličina kao neki drugi, recimo Nenad Bjelica ili Špehar. Ali pustimo to, druga je tema!

Post Reply