Nenad Bjelica - NOVI TRENER

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion

Kako ste zadovoljni dolaskom Nenada Bjelice?

Odličan potez Kluba
75
87%
Sve je bolje od Kuleta
10
12%
Mogli smo nać nešto bolje
1
1%

Total votes: 86

jopa332
Reactions:

Re: Nenad Bjelica - NOVI TRENER

Post by jopa332 » Sun Sep 20, 2020 11:47 pm

https://www.index.hr/sport/clanak/bjeli ... 15473.aspx
Hoce Bjelica posat jos jedan dres braci da ne moraju djelit ovaj jedan sto imaju? :tongue:
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Mon Sep 21, 2020 11:57 am

random navijac dinama

Sinoć sam sa sjetom gledao Varaždin-Osijek...i guštao u igri Osijeka koja već polako dobiva obrise onoga što je nas krasilo zadnjih godinu i pol prije korone.

Polako se vidi obrambeni sustav gdje cijela ekipa igra obranu...i onda Varaždin 2 (slovima - dva!!) puta pukne na gol - 1 iz slobodnjaka i jedan sa 25 metara.. I onda obrambena četvorka izgleda savršeno!!

Pa naravno da izgleda savršeno kad i onaj Argentinac iz špice 10-tak puta u sprintu završi pred svojim golom jer isprati igrača...a naš Petković danas?????

A naša obrana danas izgleda kao ovce na ispaši i zato izgledamo kako izgledamo.

čitam mišljenja drugih o nama i guštam

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Tue Sep 22, 2020 9:18 pm

Fantastičan "strip forma" dizajn na FB stranici Bijelo-plavi kolektiv. Stranicu koliko znam vode pripadnici Kohorte.

Slika je inače remake koreografije za 70. rođendan kluba. Tada je proročki najavljeno ono sto se sada lagano pretvara u stvarnost.

"Generacije ove i dalje žive za svoje snove". Kada pogledate sliku malo bolje, simbolika je jasna. Odnosno, jasno je tko je dječak sa slike koji na kraju podiže toliko željeni trofej.

:fan:
Naježio sam se, Osijek šampion, svi na stadion (na sve utakmice )... Ako mogu ljudi
iz Slatine, Našica, Baranje...Mogu i Osječani!
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Tue Sep 22, 2020 9:54 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Tue Sep 22, 2020 9:18 pm

"Generacije ove i dalje žive za svoje snove". Kada pogledate sliku malo bolje, simbolika je jasna. Odnosno, jasno je tko je dječak sa slike koji na kraju podiže toliko željeni trofej.
Image

Frnja? :dknow:
Last edited by Slobodna zona on Tue Sep 22, 2020 10:38 pm, edited 1 time in total.

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Tue Sep 22, 2020 10:02 pm

Slobodna zona wrote:
Tue Sep 22, 2020 9:54 pm
Harry_Mata_Harry wrote:

A na prvoj slici lijevo je Gunners :sm:
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Tue Sep 22, 2020 10:43 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Tue Sep 22, 2020 10:02 pm
Slobodna zona wrote:
Tue Sep 22, 2020 9:54 pm
Harry_Mata_Harry wrote:

A na prvoj slici lijevo je Gunners :sm:
Na prvoj slici je vidljivo kako Frnja gubi kosu pa ga je na drugoj zamijenio Maverick. :tongue:

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Tue Sep 22, 2020 10:44 pm

Oprosti, ali ja jedini imam dres sa brojem 10 i obrisanim prezimenom. 😂😂😂

Istok
Reactions:

Post by Istok » Wed Sep 23, 2020 1:59 pm

Pogledo predstavljanje Bohara,al za Bjelicu-kakav nastup i karizmu lik ima, na šta smo proćerdali godine....
Jebote, ličimo na profesionalni nogometni klub
:sal: U OVOM GRADU JEDNO IME JE

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Wed Sep 23, 2020 2:17 pm

Istok wrote:
Wed Sep 23, 2020 1:59 pm
Pogledo predstavljanje Bohara,al za Bjelicu-kakav nastup i karizmu lik ima, na šta smo proćerdali godine....
Jebote, ličimo na profesionalni nogometni klub

Covjek je rodjeni lider. Takav je bio kao igrac, takav je i sada kao trener i sportski direktor. Maksimalno posvecen svom poslu i ciljevima radi kojih je doveden. I onda kad jos povremeno na finjaka penetrira u anuse zlih ljudi HR nogometa - to samo bude slag na tortu. "Ja sam trener Osijeka, ne zanimaju me ostali, imamo svoje ciljeve, ne zanimaju me ciljevi ostalih, jebe mi se ko sta prica okolo ja gledam svoja posla, itd." i to sve lijepo na finjaka da ona stoka iz zgadije ima potrebu javno pljuvati po Bjelku, a on se samo smije jer zna da se boje smradovi onoga sta ih ceka.
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Wed Sep 23, 2020 2:51 pm

Bjelkov mentalitet je ono što je Osijeku trebalo. A naš je, ne možeš vjerovat. Osječanin. Definitivno odskače od svih drugih sugrađana koji su prodefilirali na klupi u zadnje vrijeme. A vjerujem i ikad. Bravo Nenade :bravo: :cool: :sal:
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Post Reply