Nenad Bjelica

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion

Kako ste zadovoljni dolaskom Nenada Bjelice?

Odličan potez Kluba
86
88%
Sve je bolje od Kuleta
10
10%
Mogli smo nać nešto bolje
2
2%

Total votes: 98

Snupix
Reactions:

Re: Nenad Bjelica

Post by Snupix » Sun Feb 14, 2021 6:04 pm

Milosu je prirodinije igrati desno , duplo bolji je bio kada je mjenjao Silvu ona dva kola.
Image

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Sun Feb 14, 2021 6:12 pm

Tonik wrote:
Sun Feb 14, 2021 5:17 pm
Cheberko nije prvenstveno lijevi bek iako s obzirom na visinu i na njegovu lijevu nogu i ja bi volio viditi sta on moze tamo. Ali mislim da je on vise za lijevog stopera u formaciji sa 3 iza.
Milos je meni uzas igrac, i nije kvaliteta za igrati ispred silve, a silva pod bjelicom je jako nazadovao, prvenstveno mislim zbog ogranicavanja njegovih ofenzivnih sklonosti.
Danasnji Silva nije igrac za prvu momcad u derbijima, ali i dalje je koristan protiv malih.
Lopa mi je jako drag igrac, ali vrijeme je za dovidjenja.
Zelim vidjeti nekog boljeg od Bohara na lijevom krilu kao prvotimca, Bohar moze ostati kao zamjena, najvece razocaranje do sada od svih igraca.
Vukovicu i Ercegu se isto zahvaliti na svemu, previse su ograničeni igraci koji ne doprinose nicemu.
Caro ako nece igrati, neka ide, ne trebaju nam i on i Guti i Cheberko za sjediti na klupi.
Ako mislimo napasti naslov, 7 novih igraca se moraju doveati i to sve redom kvalitetom vece od nabrojanih.
I mozda cu sad biti popljuvan, ali po mom sudu Bjelica kao trener, super ocjena, Bjelica kao SD nedovoljan 1
Bjeličin najjači forte je ono što nije baš lako vidljivo, a to je kohezija na terenu i taktička disciplina. Možeš dovest igrača koji će nama zbog poteza izgledat duplo bolji od Bohara ili Brleka, ali neće bit u stanju igrat za tim. Tako da reći da skoro svi igrači koji su došli su promašaj je potpuno preuranjeno i zaista ničim, osim osobnim dojmom, utemeljeno.
Pampas je Retfala!

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Sun Feb 14, 2021 6:13 pm

Tonik wrote:
Sun Feb 14, 2021 5:33 pm
Znam da vjerovatno pretjerujem, jos sam pod dojmom jucerasnjeg poraza, malo sam ogorcen sto 60 minuta nismo izasli u ozbiljan napad. Ali ovo je forum, i ovo je moje misljenje kao sto naglasim.u svakom postu, ja nisam nogometni strucnjak ni profesionalac, ja komentiram sta ja vidim i moje misljenje nije upisano u kamen, dao Bog da se posipam pepelom prvom prilikom i da je ustvari samo trebalo malo vremena da kockice sjednu. Ali za sada ne mogu pobjeci od dojma da osim Jurcevica za sada su svi promaseni dolazni transferi po onome sta smo dobili od njih.
Nekako se nadam i priželjkujem da Brlek bude najjači ulaz u eri Bjelice... za sada tu titulu definitivno nosi Jurčević dok Bohara još čekamo...

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Sun Feb 14, 2021 6:20 pm

zrile29 wrote:
Sun Feb 14, 2021 6:13 pm
Tonik wrote:
Sun Feb 14, 2021 5:33 pm
Znam da vjerovatno pretjerujem, jos sam pod dojmom jucerasnjeg poraza, malo sam ogorcen sto 60 minuta nismo izasli u ozbiljan napad. Ali ovo je forum, i ovo je moje misljenje kao sto naglasim.u svakom postu, ja nisam nogometni strucnjak ni profesionalac, ja komentiram sta ja vidim i moje misljenje nije upisano u kamen, dao Bog da se posipam pepelom prvom prilikom i da je ustvari samo trebalo malo vremena da kockice sjednu. Ali za sada ne mogu pobjeci od dojma da osim Jurcevica za sada su svi promaseni dolazni transferi po onome sta smo dobili od njih.
Nekako se nadam i priželjkujem da Brlek bude najjači ulaz u eri Bjelice... za sada tu titulu definitivno nosi Jurčević dok Bohara još čekamo...
Nekako sam dojma da smo se dobro zajebali što smo doveli Brleka a ne Mudroga. Za sada po meni Brlek nije apsolutno ništa pokazao. Kako se ono kaže, daj Bože da me demantira igrama. :dknow:

malta
Reactions:

Post by malta » Sun Feb 14, 2021 6:23 pm

Bjelica igra igru gdje nikad ni jedan pojedinac neće iskakati jer on to ne želi.

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Sun Feb 14, 2021 6:28 pm

Bjelica forsira igru s kontra krilima od koje nema ništa. Dobro je Scoria rekao. Imaš dva dešnjaka na lijevoj strani i igraš protiv Dinama. Nema tu kruha od proboja krila i centaršuteva.

Tonik
Reactions:

Post by Tonik » Sun Feb 14, 2021 6:29 pm

malta wrote:
Sun Feb 14, 2021 6:23 pm
Bjelica igra igru gdje nikad ni jedan pojedinac neće iskakati jer on to ne želi.
A cuj, u dinamu su mu ipak iskakali Orsic i Petkovic svaku bitniju tekmu, kao i Hajrovic u nekim utakmicama na pocetku. Kod nas za sada samo Mierez nekad iskoci, sto je u nasoj ligi na malim tekmama sasvim dovoljno, ali protov dinama, pa rekao bi cak i rijeke i hajduka u gostima, pa mozda i gorice, jednostavno nije dovoljno
Dao bih 100 Pampasa za jednu titulu prvaka Hrvatske!

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Sun Feb 14, 2021 6:34 pm

Jebote malo citam komentare i ispada da u ekipi imamo 50% panjeva... :roll:

mariox
Reactions:

Post by mariox » Sun Feb 14, 2021 6:38 pm

Tonik wrote:
Sun Feb 14, 2021 6:29 pm
malta wrote:
A cuj, u dinamu su mu ipak iskakali Orsic i Petkovic svaku bitniju tekmu, kao i Hajrovic u nekim utakmicama na pocetku. Kod nas za sada samo Mierez nekad iskoci, sto je u nasoj ligi na malim tekmama sasvim dovoljno, ali protov dinama, pa rekao bi cak i rijeke i hajduka u gostima, pa mozda i gorice, jednostavno nije dovoljno
Pa zasada nije jer nismo nikog u gostima dobili od jačih .

malta
Reactions:

Post by malta » Sun Feb 14, 2021 6:46 pm

mariox wrote:
Sun Feb 14, 2021 6:38 pm
Tonik wrote:
Sun Feb 14, 2021 6:29 pm
malta wrote:
Pa zasada nije jer nismo nikog u gostima dobili od jačih .
Nismo, ali nitko iz kluba nije ni rekao da idemo na prvaka ove godine...
Opet smo poletili kao u prvoj sezoni Mađara kad nas je realno posrao rezultat kao i sad. Poslije te prve sezone očekivanja navijača su narasla, a to nije pratila ni igra ni financije.
Ove godine treba biti sretan, presretan što smo u prilici boriti se za prvo mjesto, a realno sljedeće sezone otvoreno moramo napasti prvo mjesto. Ove šta bude bude u ovoj tranzicijskoj godini kad smo imali dolazaka i odlazaka kao u zadnje tri sezone zajedno...

Post Reply