Nenad Bjelica

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion

Kako ste zadovoljni dolaskom Nenada Bjelice?

Odličan potez Kluba
86
88%
Sve je bolje od Kuleta
10
10%
Mogli smo nać nešto bolje
2
2%

Total votes: 98

mariox
Reactions:

Re: Nenad Bjelica

Post by mariox » Sun Feb 14, 2021 7:00 pm

malta wrote:
Sun Feb 14, 2021 6:46 pm
mariox wrote:
Sun Feb 14, 2021 6:38 pm
Tonik wrote:
Sun Feb 14, 2021 6:29 pm

A cuj, u dinamu su mu ipak iskakali Orsic i Petkovic svaku bitniju tekmu, kao i Hajrovic u nekim utakmicama na pocetku. Kod nas za sada samo Mierez nekad iskoci, sto je u nasoj ligi na malim tekmama sasvim dovoljno, ali protov dinama, pa rekao bi cak i rijeke i hajduka u gostima, pa mozda i gorice, jednostavno nije dovoljno
Pa zasada nije jer nismo nikog u gostima dobili od jačih .
Nismo, ali nitko iz kluba nije ni rekao da idemo na prvaka ove godine...
Opet smo poletili kao u prvoj sezoni Mađara kad nas je realno posrao rezultat kao i sad. Poslije te prve sezone očekivanja navijača su narasla, a to nije pratila ni igra ni financije.
Ove godine treba biti sretan, presretan što smo u prilici boriti se za prvo mjesto, a realno sljedeće sezone otvoreno moramo napasti prvo mjesto. Ove šta bude bude u ovoj tranzicijskoj godini kad smo imali dolazaka i odlazaka kao u zadnje tri sezone zajedno...
Ja svakako na ovu sezonu gledam kao na pripremu za sljedeću i taj napad na naslov ali realno ukazala se prilika sad ,strašna serija pobjeda ,načeli smo ih ,nisu nas očekivali ove sezone i naravno da navijači euforično zabriju, svi smo gladni nekog trofeja.

russell
Reactions:

Post by russell » Sun Feb 14, 2021 7:05 pm

Problem je što ne znamo kakav ce dinamo bit nagodinu, mi mozda budemo duze igrali na 2 fronta, realno imamo brutalnu priliku.

Lako za to sto to "nije" cilj.

malta
Reactions:

Post by malta » Sun Feb 14, 2021 7:07 pm

russell wrote:
Sun Feb 14, 2021 7:05 pm
Problem je što ne znamo kakav ce dinamo bit nagodinu, mi mozda budemo duze igrali na 2 fronta, realno imamo brutalnu priliku.

Lako nama, ali ekipi na terenu očito nije i to se jučer vidjelo

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Sun Feb 14, 2021 7:07 pm

russell wrote:
Sun Feb 14, 2021 7:05 pm

Ma ja sam siguran da će oni ganjati to prvo mjesto već ove sezone, imaju priliku...ali nitko to nije postavio kao imperativ u ovoj sezoni. Sad kad se već pruža prilika, grist će, uopće ne sumnjam.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Sun Feb 14, 2021 7:10 pm

Svašta još može biti ove sezone.
Mamić je jučer dobro rekao da njima dosta igrača ide u repku i mladu repku pa bi to trebala biti naša prednost. Zbog mlade repke bi na duže mogli ostati bez Žapera.

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Sun Feb 14, 2021 7:11 pm

Slobodna zona wrote:
Sun Feb 14, 2021 6:20 pm

Nekako sam dojma da smo se dobro zajebali što smo doveli Brleka a ne Mudroga. Za sada po meni Brlek nije apsolutno ništa pokazao. Kako se ono kaže, daj Bože da me demantira igrama. :dknow:
Zar zaista? :dknow:

Sahranite ga kao i Bohara, i vratite nam Grezdu i Kamenara umjesto ova dva panja.
Pampas je Retfala!

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Sun Feb 14, 2021 7:14 pm

Ljudi moji, oni nama još ovdje dolaze u zadnjem krugu. Ključno je dobivati ove "manje" utakmice, a onda kod nas ići na sve protiv Dinama. Daleko je sve to još od kraja, pa ljudi imaju samo tri boda više. Ne treba potonuti kao da zaostajemo 15, a ne 3 boda.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

MrLule
Reactions:

Post by MrLule » Sun Feb 14, 2021 7:21 pm

Svatko od nas ima još po 45 bodova za osvojit odnosno ne osvojit. Ajmo dalje!
:sal:

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Sun Feb 14, 2021 7:30 pm

Maverick wrote:
Sun Feb 14, 2021 7:11 pm
Slobodna zona wrote:
Sun Feb 14, 2021 6:20 pm

Nekako sam dojma da smo se dobro zajebali što smo doveli Brleka a ne Mudroga. Za sada po meni Brlek nije apsolutno ništa pokazao. Kako se ono kaže, daj Bože da me demantira igrama. :dknow:
Zar zaista? :dknow:

Sahranite ga kao i Bohara, i vratite nam Grezdu i Kamenara umjesto ova dva panja.
Ne znam zašto ih nazivaš panjevima? Čemu to? :dknow: Nitko nikoga nije sahranio niti može. A ako te slučajno može sahraniti obična kritika na forumu, onda se prijatelju ostavi ovog posla. Kritika je tu da ih probudi da budu bolji. Sahraniti jedino mogu sami sebe svojim igrama ali za to im nije nitko kriv osim njih samih.

mariox
Reactions:

Post by mariox » Sun Feb 14, 2021 7:30 pm

MrLule wrote:
Sun Feb 14, 2021 7:21 pm
Svatko od nas ima još po 45 bodova za osvojit odnosno ne osvojit. Ajmo dalje!
:sal:
Pa uzet svih 45 bodova i mir , jednostavana računica :sm:

Post Reply