Nenad Bjelica

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion

Kako ste zadovoljni dolaskom Nenada Bjelice?

Odličan potez Kluba
85
88%
Sve je bolje od Kuleta
10
10%
Mogli smo nać nešto bolje
2
2%

Total votes: 97

ramzes3
Reactions:

Re: Nenad Bjelica

Post by ramzes3 » Sun Feb 14, 2021 9:16 pm

imamo skor

pobjeda bilijun
neriješenih 2
izgubljene 2

i vi bi prekrojili komplet taj bjeličin uspjeh i stavili svoje metode

kolko je bjelica bolji od kuleta, tolko je kule bolji od vas :D

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sun Feb 14, 2021 9:44 pm

ramzes3 wrote:
Sun Feb 14, 2021 9:16 pm
imamo skor

pobjeda bilijun
neriješenih 2
izgubljene 2

i vi bi prekrojili komplet taj bjeličin uspjeh i stavili svoje metode

kolko je bjelica bolji od kuleta, tolko je kule bolji od vas :D
prvo Kule, ako stavimo na papir njegovo nogometno znanje, nije loš trener. druga stvar što on ne zna niti motivirati niti voditi ljude. drugo, Bjelica bi se sigurno složio s većinom napisanog zašto je dobro ovo što smo mi napisali, no međutim, on sigurno vidi još neke stvari koje mi ne vidimo. to ne znači da je ono što mi pišemo loše, to samo znači da je on 24/7 u tome i zna igrače i mogućnosti u dušu, pa i bolje snimi protovnike nego mi. ako on ne bi koristio 3-5-2, to nije zato jer je ovo što mi pišemo neko veliko sranje, već zato što on ima argument više zašto da ostane pri svome. i to je normano i razumljivo.

treće, nismo svi isti. neki žive za nogomet kao igru maštamo kako na zelenom terenu to može izgledati bolje, drugi možda više za navijanje i doživljaj tribine, treći možda samo gledaju da nešto zapišaju. u redu je tvoj komentar, i sigurno je još 15 ljudi pomislilo isto što i ti, ali tih drugih 15 imaju respekt jer znaju da ima nas koji moraju iznjeti svoju viziju igre, jer to volimo i želimo, pa su se čisto zato suzdržali da nešto ne zapišaju i posole svojim komentarima.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Sun Feb 14, 2021 9:44 pm

Znao sam da će se ovo dogodit nakon nekog poraza. Mijenjali bi taktiku koja nas je dovela do dijeljenja prvog mjesta. Sahranjujete Brleka nakon 3 utakmice, a Čeberko vam je top igrač, a nitko od nas ga nije gledao niti jednu jedinu utakmicu. Ne kažem da ne treba probati i eksperimentirati, ali nekad ne treba mijenjati samo da bi se mijenjalo...

I još jedna stvar, u ekipi imamo analitičara, koji bi da ovo pročita mogao potvrditi, veća je vjerojatnost za postizanje gola u perina dva izbačaja na lijevu nogu s desnog krila nego od 10 centaršutova s lijeve strane. Malo razmislite o tome.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Sun Feb 14, 2021 9:54 pm

Tominho wrote:
Sun Feb 14, 2021 8:57 pm

A očito i da naša krila nisu ono što je on htio a rekao je na početku da od krila očekuje po 10-15 golova od svakog a to će teško biti od Bohara i Bočkaja
10-15 golova s krila, ne svakog krila. Pa to ni City nema.

Sad samo izračunajte, na pola sezone+3 utakmice - imamo 5 golova Bohara i 2 Bočkaja. 7. To je na dobrom putu da bude 10-15 u sezoni.
Pampas je Retfala!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sun Feb 14, 2021 9:57 pm

Luka1995 wrote:
Sun Feb 14, 2021 9:44 pm
Znao sam da će se ovo dogodit nakon nekog poraza. Mijenjali bi taktiku koja nas je dovela do dijeljenja prvog mjesta. Sahranjujete Brleka nakon 3 utakmice, a Čeberko vam je top igrač, a nitko od nas ga nije gledao niti jednu jedinu utakmicu. Ne kažem da ne treba probati i eksperimentirati, ali nekad ne treba mijenjati samo da bi se mijenjalo...

I još jedna stvar, u ekipi imamo analitičara, koji bi da ovo pročita mogao potvrditi, veća je vjerojatnost za postizanje gola u perina dva izbačaja na lijevu nogu s desnog krila nego od 10 centaršutova s lijeve strane. Malo razmislite o tome.
tolika je vjerojatnost da Pero ima 2 gola ove sezone, jedan iz slobodnjaka, a drugi protiv rijekomotive na rujevici. s druge strane Lovrić je najbolji strijelac lige a radi isto što i Pero, samo s lijeve strane. 14 golova od čega 5 penala, znači 9 golova iz igre. znaam, reći ćete kako se tamo cijela koncepcija igre vrti oko njega, međutim, nije da su kod nas krilni igrači baš zapostavljeni i da se ne rade određene akcije kako bi oni koristili jače noge na suprotnim stranama, zato uostalom tako i igraju.

ima li Lovrić bolju desnu nego Pero lijevu? ne vjerujem... rado bih provjerio negjde koliko Pero ima udaraca po utakmici, protiv hajduka je imao jedan, protiv sotonista isto jedan. premalo. s desne strane kada pokušava ubaciti lijevom, dovoljno je izaći blizu, premjesti na desnu nogu to nije toliko opasno... uglavnom, iskreno ne vjerujem u tu teoriju.

i ovdje nije samo riječ samo o Peri, s ljeve strane nemamo uopće udaraca iz distance, Bohar ne pokušava udarce iz daljine, a to je zato jer čuvari znaju da nema finte niti dribling, pa izlaze drito na njega i onemogućavaju šut, znaju da nema rizika jer niti će ih fintirati (točno ono što je Laci napravio protiv hajduka) niti će ih pokušati pretrčati.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Sun Feb 14, 2021 10:03 pm

Kempes wrote:
Sun Feb 14, 2021 9:57 pm
Luka1995 wrote:
Sun Feb 14, 2021 9:44 pm

tolika je vjerojatnost da Pero ima 2 gola ove sezone, jedan iz slobodnjaka, a drugi protiv rijekomotive na rujevici. s druge strane Lovrić je najbolji strijelac lige a radi isto što i Pero, samo s lijeve strane. 14 golova od čega 5 penala, znači 9 golova iz igre. znaam, reći ćete kako se tamo cijela koncepcija igre vrti oko njega, međutim, nije da su kod nas krilni igrači baš zapostavljeni i da se ne rade određene akcije kako bi oni koristili jače noge na suprotnim stranama, zato uostalom tako i igraju.

ima li Lovrić bolju desnu nego Pero lijevu? ne vjerujem... rado bih provjerio negjde koliko Pero ima udaraca po utakmici, protiv hajduka je imao jedan, protiv sotonista isto jedan. premalo. s desne strane kada pokušava ubaciti lijevom, dovoljno je izaći blizu, premjesti na desnu nogu to nije toliko opasno... uglavnom, iskreno ne vjerujem u tu teoriju.

i ovdje nije samo riječ samo o Peri, s ljeve strane nemamo uopće udaraca iz distance, Bohar ne pokušava udarce iz daljine, a to je zato jer čuvari znaju da nema finte niti dribling, pa izlaze drito na njega i onemogućavaju šut, znaju da nema rizika jer niti će ih fintirati (točno ono što je Laci napravio protiv hajduka) niti će ih pokušati pretrčati.
Ja ne govorim o tome uopće. Ja samo kažem da će prije pasti gol nakon perinog šuta kad zasječe s desne strane nego od njegovih centaršutova s lijeve. Samo to.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sun Feb 14, 2021 10:09 pm

Luka1995 wrote:
Sun Feb 14, 2021 10:03 pm
Ja ne govorim o tome uopće. Ja samo kažem da će prije pasti gol nakon perinog šuta kad zasječe s desne strane nego od njegovih centaršutova s lijeve. Samo to.
potpuno se ne slažem.

možda da analitičar stavi parametar da je Pero imao valjda dva-tri ubačaja s lijeve strane protiv belupa u prvom poluvremenu da je od toga jedan gol bio Ercega koji je poništen zbog "igranja rukom Žapera" i drugi koji je nakon spuštanja lopte nekoga iz napada pospremio Brlek za novo vodstvo.

Čak mislim da se oni pri tome ne vode s time da će Pero svakim udarcem ubit pauka u suprotnim rašljama nego više igraju na kartu "nekoga tko treba biti na drugoj stativi" ako to golman kratko odbije ili obrana loše očisti. Uostalom, Pero odlično gađa iz prekida samo zato jer su mu stativa i vratnica fiksne mete, čak će lakše zabit kao onda protiv Inkera kada lopta nije mirovala, ali kada on nije bio u pokretu jer je mogao tu lopto podić i iz koljena pogoditi rašlje, pa čak je i to jednostavnije nego iz trka nakon nagle promjene smjera kretanja pogoditi rašlje protiv rijekomotive. volio bi da ga netko to pita, je li mu je lakše bilo pogoditi ono protiv inkera ili ovo protiv rijekomotive. takve golvoe nije nimalo lako zabit.

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Sun Feb 14, 2021 10:15 pm

Kempes wrote:
Sun Feb 14, 2021 8:53 pm
@gunners @frnja @Maverick

mogli bi sutra prokomentirati ovo sve u podcastu? :dknow:
Nisam još stigao pročitati, ali hoćemo sigurno :wave: :bravo:

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Sun Feb 14, 2021 10:21 pm

Maverick wrote:
Sun Feb 14, 2021 9:54 pm
Tominho wrote:
Sun Feb 14, 2021 8:57 pm

A očito i da naša krila nisu ono što je on htio a rekao je na početku da od krila očekuje po 10-15 golova od svakog a to će teško biti od Bohara i Bočkaja
10-15 golova s krila, ne svakog krila. Pa to ni City nema.

Sad samo izračunajte, na pola sezone+3 utakmice - imamo 5 golova Bohara i 2 Bočkaja. 7. To je na dobrom putu da bude 10-15 u sezoni.
Bjelica kod predstavljanja Bohara: Bio mi je velika želja od prvog dana kada sam došao na ovu poziciju, prvenstveno zbog njegove kvalitete i mišljenja da naši krilni igrači postižu premalo pogodaka, da nam ne mogu jamčiti 10-15 golova po sezoni što je Bohar pokazao da može.

A mi ovdje samo razglabamo što bi bilo kad bi bilo.
Kupovina Chebarovskog i Santinija nije ono što se najavljivalo za primarni sustav. Rečeno je krilo i bek a došli su lijevonogi stoper i No9.
Slatke brige samo :sal:

mariox
Reactions:

Post by mariox » Sun Feb 14, 2021 10:57 pm

https://www.24sata.hr/sport/stoji-li-bj ... /komentari

Kakvi komentari u vezi Bjelice mislio sam da su navijači Dinama nešto normalniji od onih dolje tamo su ludi i ponekad duhoviti a ovi čista zloba.

Post Reply