Dresovi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Lufus
Reactions:

Re: Dresovi

Post by Lufus » Tue Jul 03, 2012 6:17 pm

Image

Ne znam kako vama, ali meni je ovaj dres katastrofa. Pa neki klubovi u županijskim ligama imaju bolje dresove...

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Tue Jul 03, 2012 9:15 pm

Da je dres nešto posebno, nije.. ali nije mi ni katastrofa... solidan je.. Mislim da mu fali malo više detalja.. reklamu se moglo bolje nekak uklopiti a ne ovako samo na bijeloj kocki... i možda pokoji crni obrub da bude izražajniji... malo više bijele... ali ukupno... imali smo i puno gorih dresova tako da sasvim ok.. sam nek oni dobro igraju dres je najmanji problem ovog kluba :D

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Wed Jul 04, 2012 10:40 am

Nije najmanji problem jer je to jedan dio marketinga. Dres kluba mora bit prepoznatljiv jer to je jedini način da ga ljudi žele nosit(kupit), pogotovo mladja populacija. Ovaj dres je bezličan.

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Wed Jul 04, 2012 10:44 am

Lufus wrote:Nije najmanji problem jer je to jedan dio marketinga. Dres kluba mora bit prepoznatljiv jer to je jedini način da ga ljudi žele nosit(kupit), pogotovo mladja populacija. Ovaj dres je bezličan.
Mislim da mi u ovim uvjetima ne možemo biti prepoznatljivi, nego prihvatiti ono što nam ponude od dizajna.. osim po boji, niti jedan klub u HNL-u nema nekakav prepoznatljiv dizajn kao što to ima primjera radi Celtic.. svi dosta mjenjaju samo neki imaju jednu boju na dresu pa se te promjene ne osjete pretjerano...

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Wed Jul 04, 2012 1:57 pm

jedan od razloga zbog kojih sam kupio kappin dres i gaće - jednostavno mi je izgledao dobro i moćno!
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

Nozh
Reactions:

Post by Nozh » Wed Jul 04, 2012 1:58 pm

Da, Kappin dres je bio klasa iznad ovog

zoki
Reactions:

Post by zoki » Wed Jul 04, 2012 2:11 pm

Image

eo jedan dres od tih cigana, po meni sasvim pristojno napravljen, nije po šabloni, ali, jelte, ko jebe osijek, eto nam ovaj najjadniji i da budemo sretni što ne igramo u onim potkošuljama na pruge i markerima

mariox
Reactions:

Post by mariox » Wed Jul 04, 2012 2:27 pm

Ja znam da ovaj dres od JAKO nebi kupio za razliku od Kappinog kojeg jesam i to mi je dovoljno...i da ga stave u prodaju sumnjam da bi bilo zainteresiranih ja sam za šablon bjelo plavi dres sa prugama i nemaš problema sa dobavljačima naruči se bjelo plavi sa prugama i kraj bio to adidas,puma Jako mora da ima bijelo plave pruge, gačice plave ili bijele svejedno ovako ono šta je ostalo na lageru a za utjehu ni večina naših prvoligaša nije odmakla dalje sve je to nešto bezidejno i bezveze ......

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Wed Jul 04, 2012 2:43 pm

Ja bih nešto ovako, tj na ovu foru:

Brighton And Hove Albion http://www1.pictures.zimbio.com/gi/Liam ... eUnWvl.jpg
samo bi na to bijele hlačice

Reading FC http://reading.theoffside.com/files/201 ... te-001.jpg
Također samo bijele hlačice...

malo mašte u te dresove...

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Wed Jul 04, 2012 4:39 pm

Dres je blagi očaj, u svakom slučaju kao da nemaju oči
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Post Reply