Marketing NK Osijeka

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Slobodna zona
Reactions:

Re: Marketing NK Osijeka

Post by Slobodna zona » Mon Feb 08, 2021 6:29 pm

Prvo i osnovno. Mora postojati aktivan klub navijača koji će pomagati u osnivanju i uključivati u rad podružnice. :k:

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Tue Feb 09, 2021 9:29 am

Po mojoj nekoj procjeni tamo gdje se pije osjecko tamo se i isplati pojacati marketing i animirati ljude, jer iz te cinjenice (osjecko ispred svih) pokazuju kako su nastrojeni Osijeku. Ta mjesta uz mali poguranac su nasi, ljudi vole tradiciju i to Slavonsku.
Evo lega koji se skolovao u Osijeku ima ekipu koja je jedno vrijeme isla sa Osijekom svuda (neki sa foruma ih znaju) a mjesto stanovanja im je Marjačanci. U takvim manjim mjestima ima materijala za privuci ljude.

malta
Reactions:

Post by malta » Tue Feb 09, 2021 10:36 am

Prvo treba biti gazda u svom dvorištu pa onda ići dalje ;)
Upravo je pravi primjer Osječko pivo kojeg NEMA u Osijeku gdje mu treba biti baza, a otišli su pred trgovine u sela...

frnja
Reactions:

Post by frnja » Wed Feb 10, 2021 5:27 pm

Jesam li ja jedini kojemu taj usrani MaxTVtogo jebeno šteka. Negledljivo. Onu rezoluciju mi prebaci u 90 % vremena prebaci na 82kbps(0x0) i čujem samo zvuk, a i on šteka. Nikako tu rezoluciju promjeniti ne mogu.
Internet mi je 150megabita od A1 i radi vrhunski non stop, tako da nije do toga.

Jel netko ima iskustva s time ?
Liga 10 četverokružno !! Amen !

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Wed Feb 10, 2021 5:34 pm

frnja wrote:
Wed Feb 10, 2021 5:27 pm
Jesam li ja jedini kojemu taj usrani MaxTVtogo jebeno šteka. Negledljivo. Onu rezoluciju mi prebaci u 90 % vremena prebaci na 82kbps(0x0) i čujem samo zvuk, a i on šteka. Nikako tu rezoluciju promjeniti ne mogu.
Internet mi je 150megabita od A1 i radi vrhunski non stop, tako da nije do toga.

Jel netko ima iskustva s time ?
jel to preko kluba ovi vaučeri ?

meni maxtv to go radi ko singerica,al preko normalnog internet/tv paketa sto imam kuci
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

frnja
Reactions:

Post by frnja » Wed Feb 10, 2021 5:56 pm

Da, preko vaučera.
Liga 10 četverokružno !! Amen !

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Wed Feb 10, 2021 5:57 pm

Meni radi sa štekanjem na mobitelu dok na laptopu uopće ne radi.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Wed Feb 10, 2021 6:16 pm

Ja recimo kad sam imao max tv to go sa tudjom sifrom kada bih gledao preko mobilne mreze(tele 2, neogranicena tarifa) bi mi znalo stekati aa kada bih gledao kod kuce preko wi fi a(iskon) nije.
Pa sam ja dosao do zakljucka kako oni prepoznaju preko koje mreze gledas i na racun toga zajeb. (Napomena Iskon je njihova sestrinska firma), tako da svi vi koji nemate mreze koje subu dosluhu sa T comom ste pušiona :mrgreen:

drvoznanja
Reactions:

Post by drvoznanja » Wed Feb 10, 2021 6:27 pm

Na laptopu šteka i ne koristim njihov program za laptop. Instalirao sam Bluestacks i čini mi se da radi ok. Netko ga je već preporučio.

Na mobitelu mi najbolje radi, bez primjedbi.
Samo NK Osijek i Bijelo-plavi forum

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Wed Feb 10, 2021 6:29 pm

hihmih wrote:
Wed Feb 10, 2021 6:16 pm
Ja recimo kad sam imao max tv to go sa tudjom sifrom kada bih gledao preko mobilne mreze(tele 2, neogranicena tarifa) bi mi znalo stekati aa kada bih gledao kod kuce preko wi fi a(iskon) nije.
Pa sam ja dosao do zakljucka kako oni prepoznaju preko koje mreze gledas i na racun toga zajeb. (Napomena Iskon je njihova sestrinska firma), tako da svi vi koji nemate mreze koje subu dosluhu sa T comom ste pušiona :mrgreen:

Moguće,ja sam full u tcomu i tmobileu i imam neograniceno,maxtv to go nimalo ne steka NIKAD ,naravno podrazumjeva se ni sami maxtv u kuci,nekad router tj. Wifi zablesa al to je rijetko,uglavnom ja sam kod njih zadovoljan korisnik a daleko od toga da nisam zahtjevan. 🙂
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Post Reply