vida u dinamu

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Post Reply
tomo
Reactions:

vida u dinamu

Post by tomo » Wed Jan 13, 2010 10:11 am

jeste poludili kad ste procitali naslov :party:
ovo je samo teoretski da vidimo kak bi moglo biti.
jel ima uopce ovdje netko od nas da bi ga dao u dinamo za recimo 2,5 mil eura(to je osijekov proracun za cijelu godinu).
ja sam dosad bio protiv bilo kakavog prelaska u dinamo ali sad u zadnjih par dana otkad pijem tablete za tlak smirenje i spavanje malo drugacije razmisljam..
za tih 2,5 mil hajduk je kupio bracu sharbini koji su po meni bili najbolji tandem u hnl nedavno. vida mi nije bas na toj razini.
prodali su Gabrica u tursku za iste te novce..hmh..gabric u repki i stvarno je dobar igrac al to je valjda bio maximum kad su ga prodali za tu lovu a imali su pun kurac svoej love od privatizacije..
e sad,sigurno je da ce nam vida falit ako sad ode ali opet je sad hrpa slobodnih igraca na trzistu i moglo se samo za placu dovest zamjenu.
bit ce tesko i na ljeto ako bude odlazio a mi izborimo europu...
Cinjenice za zamislit se :nono:
u picku jel to tesko nabavit kredit za klub..pa ne moraju nam banke biti sponzori, nek se digne kredit ,pa imamo more igraca koji ga mogu isplatiti od jedne prodaje :punch:

russell
Reactions:

Re: vida u dinamu

Post by russell » Wed Jan 13, 2010 10:20 am

ha cuj 2,5 milje je jako,al jako velik novac
ja bih odmah vratio smoju,uz njega pranjić,mladi čaušić i vrgoč su tu(moj stari zna karačića i dok je ovaj bio u slavoncu trener ,vrgoč je tamo igro s 18 godina igro,karačić je reko mom starom da je to jedan od najpotentnijih igrača koje je treniro)
onda dovest igrača nekog,al dobrog nekog ko bi mogao svaki put bit onaj igrač odluke,vratit neke dugove i uložit na kraju u školu nogometa,sa 15 milijona kuna se to može,e sad ako bi se to dogodilo na ljeto,a mi prije tog izborimo europu možda to bi bio vrhunski posao,jer vjerujem da bi i sponzori neki onda povisili svoja davanja

Nozh
Reactions:

Post by Nozh » Wed Jan 13, 2010 10:24 am

usro sam se kada sam vidio naslov, nemoj to više raditi :nono:

pa tih 2,5mil bi bila velika stvar, ali po meni to dolazi u obzir jedino ak mamninho obeća postotak idućeg transfera. načelno sam naravno protiv, al ak se baš mora...tu bi se onda svašta moglo napraviti, od pokrivanja dugova, dovođenja smoje kao njegove zamjene i onda poslije toga komonto možemo dovest 2 kvalitetna igrača za pokriju tamo di šteka.

tomo
Reactions:

Post by tomo » Wed Jan 13, 2010 10:25 am

:blush:
heh..ne znam sta ce lufusa vice nazivcirat..odlazak u dinamo ili vracanje smoje

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Wed Jan 13, 2010 10:32 am

Meni je 3m€ granica i toliko Vida vrijedi.
Ako te novce dobiju sutra, neka ga prodaju. Ali onda nema prodaje Kneževića i Jugovića ne samo sada, nego ni na ljeto + dovesti Smoju i još pojačanja. Tako bi dobili šansu za borbu za Eurospku ligu ove, ali i slijedeće godine.

white wereucha
Reactions:

Post by white wereucha » Wed Jan 13, 2010 10:54 am

Nozh wrote:usro sam se kada sam vidio naslov, nemoj to više raditi :nono:
jadan ti a sinoć sam ti na msn-u spakiro pušku da Ibro ide u Hajduk :tongue:
22.12.1954 - VINKO COCE - 27.10.2013.

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Wed Jan 13, 2010 11:38 am

ma kakav dinamo jebeni jebo im pas mater uobraženu,umišljenu,trulu purgersku,citam komentare od purgera,ma užas kakva su to govna po to je za nepovjerovat,smrde ajmeee,nek ode bilo gdje za te pare sam ne u taj truli klub i kod tih purgerčića umišljenih smrdljivih FUJ :nunu:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

frnja
Reactions:

Post by frnja » Wed Jan 13, 2010 11:43 am

Ma može bilo gdje dalje i za 500.000€, a u Dinamo ni za 10.000.000€... Oni su govna i nezaslužuju takvog igrača !
Liga 10 četverokružno !! Amen !

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Wed Jan 13, 2010 12:36 pm

nikad više ni jednog igrača ne dat ni dinamu ni hajduku! čisto sumnjam da oni sad za vidu nebi mogli dobiti 2 - 3 milijuna izvana. ne zanima me ni postotak od transfera jer će tu lovu ionako netko okrenit ko što je do sada uvijek bio slučaj. već sam nekoliko puta ponovio isto pitanje: gdje je nestalo 1,5 milijuna eura koje su dobili za transfer jukića, dinjara i lopeza?
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

Marko
Reactions:

Post by Marko » Wed Jan 13, 2010 12:44 pm

M.K. wrote: gdje je nestalo 1,5 milijuna eura koje su dobili za transfer jukića, dinjara i lopeza?
Pa morala se napravit vila u Drinovcima :dknow:

Post Reply