vida u dinamu

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
jug2
Reactions:

Re: vida u dinamu

Post by jug2 » Tue Mar 09, 2010 11:55 pm

tomo wrote:na transfermarktu vidi skocila cijena na 3 mil eura
:party:
ali iz osijeka ce otic za najvise 1,5 mrljona nadam se da nisam u pravu..
A nekadašnji Armadini prijatelji i saveznici, osječka Kohorta,istresla je standardan pogrdni repertoar na račun Rijeke. Ni jedan nije zabolio kao pjesmica „TRPAJ SIROTINJU!“

djmarac
Reactions:

Post by djmarac » Wed Mar 10, 2010 11:10 am

Ta cijena stoji vec nekih 3 mjeseca.

white wereucha
Reactions:

Post by white wereucha » Thu Mar 11, 2010 6:58 pm

Dinamu ne treba nezadovoljni Vida

»Plavi« ne odustaju od osječkoga braniča Domagoja Vide. »Najgore je imati nezadovoljnog igrača«, znaju reći Dinamovi čelnici. Zašto onda dovoditi igrača, koji je već sad nezadovoljan čak i samom idejom da uopće i dođe u Dinamo

ZAGREB – Na trenutke je dojam da Zdravko Mamić može promašiti cilj otprilike koliko i Osijekovi napadači u nedavnoj utakmici protiv Dinama... »Bio bi 'zločin' kad Domagoj Vida ne bi došao u Dinamo«, kliktao je maksimirski dopredsjednik, nastavljajući tako pregovaračku retoriku u jurnjavi za mladim osječkim braničem. A takva nam se procjena čini promašenom.
Pitanje je što bi to dotični Vida donio Dinamu ili, pak, Dinamo samome Vidi? Kvalitetom igre zasigurno bi pomogao, ali to je ovdje sporedna tema. Bitno je da bi Vida bio nespokojan, jer bi još najmanje godinu ili dvije morao igrati u hrvatskoj ligi, što mu očito baš i nije drago. Bitno je i to što bi klub, s druge strane, imao još jednoga nezadovoljnog igrača, koji je već sad mislima u Engleskoj, Njemačkoj, Rusiji, Ukrajini ili gdje već... A sve bi se to zasigurno zrcalilo i na samoj igri.
Vida javno, otvoreno, nedvosmisleno i odrješito tvrdi da ne želi u Dinamo i da ima posve drukčije ambicije. Možda takvi njegovi medijski istupi doista jesu u funkciji amortiziranja organizirane Osijekove navijačke skupine, kojoj baš i ne bi bilo drago čitati i slušati kako »njihov« igrač silno želi u Maksimir. Ali, što je sa zagrebačkim drukerima?
Prosječni je maksimirski navijač ionako već zasićen nogometašima koji neprestano vape za odlaskom u inozemstvo, za što ranijim »bijegom« iz Dinama, zasićen je i naknadnim pojašnjenjima klupskih dužnosnika: »Što smo mogli učiniti? Nemoguće ga je bilo zadržati, jer nije htio više ostati u HNL-u. Najgore je imati nezadovoljnog igrača.« Pa zašto onda dovoditi igrača, koji je već sad nezadovoljan čak i samom idejom da uopće i dođe u Dinamo?
Vidina je želja za odlaskom iz Hrvatske posve legitimna i logično je da sam izvaže što mu je najbolje za karijeru. Teško je vjerovati da će, čak i uz prethodni poziv u reprezentaciju, uspjeti iz Osijeka realizirati izdašniji transfer u Englesku ili neki zvučniji klub iz drugih liga petice. Doduše, iznimke su Jurica Vranješ i Marko Babić, koji su na proljeće 2000. godine prešli u Bayer Leverkusen. Dakle, prije dulje od 10 godina.
Bude li Maksimir Vidina lansirna rampa, mogao bi očekivati odlazak u jači klub i uz, dakako, bolje uvjete. Uostalom, Dinamo je »europski izlog« i klub s rejtingom. Uostalom, vjerojatno bi i taj Dinamo na Vidi vrlo dobro zaradio. Odšteta pri odlasku vjerojatno ne bi bila manja od, primjerice, devet milijuna eura za koliko je otprilike otišao donedavni Dinamov branič Dejan Lovren. S druge je strane, pak, posve shvatljivo da Osijek proda Vidu u inozemstvo za, recimo, dva i pol milijuna eura nego u Maksimir za milijun i pol.
Kako god, dojma smo da bi Mamić bio precizniji kad bi iz drugoga dijela svoje rečenice, citirane na početku teksta, izbrisao negaciju.

vjesnik.hr
22.12.1954 - VINKO COCE - 27.10.2013.

djmarac
Reactions:

Post by djmarac » Fri Mar 12, 2010 10:49 am

Ovo sto piše i jest činjenica. Jedino sto mi smeta je to da je tako napisano kao da svi ostali klubovi igraju u HNL radi Dinama to jest da postoje da bi dinamo mogao igrati u Europi i predprodavati igrače. Kako piše u današnjim sn "kod nas vlada još uvije yu-režim".

zvik
Reactions:

Post by zvik » Sun Mar 14, 2010 1:00 pm

jug2 wrote:
ali iz osijeka ce otic za najvise 1,5 mrljona nadam se da nisam u pravu..
ako su prodali knezevica za 300 tisuca koji je imao novi ugovor, sumnjam da ce vidu prodat za 1,5 milijuna bez novog ugovora.

zoki
Reactions:

Post by zoki » Fri Mar 19, 2010 10:32 am

http://sportske.jutarnji.hr/index.php?c ... k_id=19165

ajde se ti fino napuši one stvari :!: :black:

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Fri Mar 19, 2010 11:23 am

Igrao sam dobro protiv Zadra, šteta što kad sam ulazio nismo vodili. Da jesmo, siguran sam da bih dao koji pogodak. Ovako je bilo teško probiti njihov bunker.
Pa taj će uvijek naći izgovor :tongue:
- Onog trenutka kad sam postao slobodan igrač imao sam dosta ponuda, ali nisam pristao na ništa osim na Dinamo jer sam vjerovao u sebe.
:lol:

Dalaj
Reactions:

Post by Dalaj » Fri Mar 19, 2010 2:03 pm

počeo dečko gluposti pričat.

laky
Reactions:

Post by laky » Fri Mar 19, 2010 2:35 pm

ma kakav Vida i dinamo, samo ga pumpaju kroz novine, pa niko iz stranih klubova nije ni pito za njega a kamoli ponudio taj iznos koji se spominje,pa ni ugovor nije potpiso jer je svjestan da nitko nebih to platio koliko dumba i vuks traže(vidi se da im matematika nije jača strana), a kroz novine ge promoviraju kao da je on Bekem, ako dobiju 500.000 eura bit će dobro,
prodali su kneževića za 500000 koji je bio 5 puta bolji igrač a samo su ga omalovažavali i potcjenjivali a sad kad je otišo puno fali, pa sad nema tko igrat, politika ove uprave je katastrofa, ovakim načinom još malo neće imati ni za kiflu,
u osijeku igraju samo neke njihove izmišljene zvijezde a neigra onaj tko je zaslužio, pa pobogu ljudi o kakvoj europi mi govorimo kad će oni završit prvenstvo između 8 i 10 mjesta, nemogu pobijedit međimurje a kamoli nekog iz europe,nemaju oni niti vizije niti budućnosti...

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Fri Mar 19, 2010 2:45 pm

Laky puno seres

Post Reply