Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Harry_Mata_Harry
Reactions:

Re: Transferi

Post by Harry_Mata_Harry » Sat Jan 25, 2020 8:07 pm

Realno da sam SD i da mi dodje ovakva ponuda za stopera prodao bih ga, neću lagati. Za te bih novce kupio atomskog veznjaka, realno.
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Sat Jan 25, 2020 8:09 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Sat Jan 25, 2020 8:07 pm
Realno da sam SD i da mi dodje ovakva ponuda za stopera prodao bih ga, neću lagati. Za te bih novce kupio atomskog veznjaka, realno.
Ako gledamo bez emocija to je top prodaja, velik novac, jako ime iz lige 5 a o vraćamo se na 4 3 3 :mrgreen:

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Sat Jan 25, 2020 8:14 pm

Realno dobre su to pare, ali žao mi je Boška, velik je to rizik...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sat Jan 25, 2020 8:16 pm

najvažnije u cijeloj priči je da podižemo ljestvicu!

najvažnije je da investitori u klub koliko god čvrsto stajali iza ovog projekta će nakon ovoga još manje imati sumnji u projekt!

[btw. nadajmo se da bi ovo bio samo početak i da će s novcima biti sve transparetno, da osim što će vlasnici imati pravo na dividendu, ako se odluče na nju, neće izvlačiti bjesomučno novce iz kluba. ne treba nam repriza lijepe priče s kvarnera, tj. ovog dijela kojeg se sada odvija. fantomski krediti i reketarenje. čisto da se toga dotaknem...]

5 milijuna kao što kaže HMH
- za pojačanje,
- pa boost za stadion... doslovno se može reći da klub svojim prihodima financira stadion, nije to mala stvar!!!

kada smo kod Boška, možda je najbolje rješenje da ostane na posudbi još 6 mjeseci, ako on to želi, jer je dečko superkorektan cijelo vrijeme, koliko god nama odgovaralo da već sada uigravamo novog stopera.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

russell
Reactions:

Post by russell » Sat Jan 25, 2020 8:21 pm

Dobar transfer, ulaz 0 ili minimalan, a uzimamo 5 mil, rekordan transfer za nas

ljubica sataraš
Reactions:

Post by ljubica sataraš » Sat Jan 25, 2020 8:30 pm

Vidio Šutala večeras u Rocheru jede slanu palačinku... I ne izgleda pod stresom ili pred velikom odlukom.
Možda je već odlučio?
Zapadna tribina

Suri
Reactions:

Post by Suri » Sat Jan 25, 2020 8:40 pm

gunners wrote:
Sat Jan 25, 2020 7:28 pm
Tužno je to. Znamo da imamo pravog igrača kakvog nismo imali dugo i sada će otići, a da ga nismo dugo gledali.
Znam da su takvi zakoni tržišta, da smo mali, ali svejedno je tužno.

Pozitivno je što ne ide u Dinamo.

Nadam se da ćemo slijedeceg “dragulja” Belju, duže gledati.
Nije tužno prodati igrača za taj novac. To je posao. To nije pozicija koju je nama teško popuniti i za tri puta manje novce. Samo da je što više i što češće takvih transfera. To je naš "kruh". Od toga mi i trebamo živjeti, i na takav način. Za 2-3 godine uvišestručiti uloženo. Mi nismo bogati klub iz vrha lige petice da možemo živjeti od sponzora, TV prava, prodanih karata i rekvizita. Poanta našeg kluba je raditi ovakve transfere. Barem što se mene tiče. Tako možemo biti samo jači u svakoj slijedećoj sezoni. Kupiti jeftino, prodati skupo i usput hvatati solidne rezultate. Kasnije i pokale.

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sat Jan 25, 2020 8:42 pm

ljubica sataraš wrote:
Sat Jan 25, 2020 8:30 pm
Vidio Šutala večeras u Rocheru jede slanu palačinku... I ne izgleda pod stresom ili pred velikom odlukom.
Možda je već odlučio?
Dobro je dok ne jede kolace 3 sata prije utakmice :sm:
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Sat Jan 25, 2020 8:46 pm

Teško i da na ljeto možemo dobiti puno više jer neće i nije do sada ni igrao puno euro tekmi.
Jel bolje da ostane na posudbi ili ne ne znam ni sam jer kontam da je bolje odmah ulagat u Magdića ili igrati sa 2 stopera.
Mislim da je Šutalo sa stajališta kluba odigrao svoju ulogu i extra se isplatio.
On je bio projekt za prodaju i zaradu a ne za napad ma 2.mjesto, za rezultatski napad bitnije je iskustvo u obrani

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sat Jan 25, 2020 8:49 pm

ljubica sataraš wrote:
Sat Jan 25, 2020 8:30 pm
Možda je već odlučio?
Ili je stvarno dobra palacinka!
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

Post Reply