Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Tominho
Reactions:

Re: Transferi

Post by Tominho » Mon Sep 21, 2020 9:59 pm

frnja wrote:
Mon Sep 21, 2020 9:55 pm
Tominho wrote:
Mon Sep 21, 2020 9:53 pm
frnja wrote:
Mon Sep 21, 2020 9:52 pm
Kad smo kod tebe ti si Mesaroš jel ?
To svi kužimo ali ne pišemo :mrgreen:
Aha... Sorry... Jbg
Nije Mesaroš samo sam se šalio... :lol:
Kao i sliku njegovu profilnu stavio da mislimo da nije on jer nebi niko svoju sliku stavio :mrgreen:

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Mon Sep 21, 2020 10:13 pm

Kako je lijepo citati forum zadnjih dana...
Uživam i gustam u ovim zajebancijama te optimizmu svih nas...

A ti simpatizer ,sto nisi odmah zvao centarhalfa kad si najurio kempesa? Već bi se sezonu-dvije lagodno zajebavali u HNL-u a i šamarali ove CSKA-ove i Basele kup--

sympathizer
Reactions:

Post by sympathizer » Mon Sep 21, 2020 10:24 pm

zrile29 wrote:
Mon Sep 21, 2020 10:13 pm
Kako je lijepo citati forum zadnjih dana...
Uživam i gustam u ovim zajebancijama te optimizmu svih nas...

A ti simpatizer ,sto nisi odmah zvao centarhalfa kad si najurio kempesa? Već bi se sezonu-dvije lagodno zajebavali u HNL-u a i šamarali ove CSKA-ove i Basele kup--
Lako vama zajebavati. Ja sad moram ganjat pare od Mestar. Ako ne da, onda vi njega kukom budete tražili po Duna.
Érted?
Mi smo našoj općini obećanje dali...

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Tue Sep 22, 2020 8:42 am

Glas: mile pred Legijom, Majstora žele Anderlecht i Hofenheim.
Jedan će otići.

Ponuđen nam je Clayton, ali zassd Bjelica čeka zadnjeg veznog iz Italije, Belgije ili Portugala.

Bjelica nema problem reći koga dovodi :bravo:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Tue Sep 22, 2020 8:54 am

Tominho wrote:
Tue Sep 22, 2020 8:42 am
Jedan će otići.

Ponuđen nam je Clayton, ali zassd Bjelica čeka zadnjeg veznog iz Italije, Belgije ili Portugala.

Bjelica nema problem reći koga dovodi :bravo:
neka mile ode,a majstoru podebljat ugovor
lopu bi otpisao i umjesto njega bi doveo claytona !!
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Tue Sep 22, 2020 9:05 am

Tko god da je od njih 2, bilo bi lijepo da odigrao oproštajnu pred nama u subotu

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Tue Sep 22, 2020 9:07 am

Tominho wrote:
Tue Sep 22, 2020 8:42 am
Jedan će otići.
Vidis da nije trebalo predugo cekati da dodje u javnost ono sto sam vam u petak napisao :)
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue Sep 22, 2020 9:08 am

Mogao si nam napisati i onda...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Tue Sep 22, 2020 9:16 am

Luka1995 wrote:
Tue Sep 22, 2020 9:08 am
Mogao si nam napisati i onda...
Pa da me optuze za veleizdaju i onda sljedeci put dobijem maunu, a ne informacije :dknow:

Ne znam sto pise u glasu, ali Mile je 80-90% vani. Koliko ja znam ostali su samo jos neki detalji. I bitno za naglasiti, netko je ovdje neki dan napisao cifru 4 mil. €, ali to nema veze s istinom i dosta je manje od toga.

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Tue Sep 22, 2020 10:35 am

Da se osvrnem na moguci i vjerovatni transfer naseg kapetana. 2 su zainteresirana kluba od kojih je jedan spomenuta Legia, a drugi iz Italije. Poljaci su jako zagrizli i zele transfer zavrsiti sto prije, dok je ovo od strane talijana vise nekakav interes, ali do sada nista ozbiljno.

No iz Miletovog kuta gledanja - sto on dobiva transferom u Legiju, a sto vec nema u Osijeku? Legia po meni ne bi bila nikakva stepenica naprijed za Skorica, ni u igrackom, ni u financijskom smislu.

Mi se spremamo napasti naslov prvaka, mozda vec i ove sezone, ali sljedece sigurno! Je li Mile godinama jeo govna u nasem dresu u godinama najvece besparice i rezultatske krize, itd. da bi otisao sad kad je dogurao do reprezentacije i kad mi trebamo pisati klupsku povijest? I to da bi otisao u tamo neku Legiu !?

Financijski on ni u Legiji nece dobiti nesto puno vise, nego sto ima u Osijeku. Mozda 50 000 - 100 000€ vise po sezoni! Mozda! Je li to vrijedno svih pojedenih govana kroz 10-ak godina u ovom klubu? Je li to vrijedno napustanja momcadi kojoj si vodja i kapetan? Je li to vrijedno napustanja ambicije da sa svojim klubom, s kojim si prosao kroz 9 krugova pakla, ispises povijest i prvi puta u povijesti podignes pokal prvaka, i to kao kapetan ?

Iskreno, ja zaista ne mogu shvatiti da netko iz Osijeka u ovom trenutku zeli otici u Legiu ili bilo koji drugi slican klub! I bez obzira sto Mile u posljednje vrijeme na terenu ne izgleda kao u najboljim danima, pitanje je vremena kada bi se on vratio na staro pod Neninom palicom.

S klupske strane gledista - ok, tu bi se trebalo ubrati nemala svota novca i s obzirom na Miletove godine u klubu isto gledaju na nacin da je sada mozda i zadnji vlak za neki financijski ozbiljan transfer. Ali postoje stvari koje vrijede vise od ponekog milijuna novaca! Postoje igraci koje se ne gura van osim ako oni to sami izricito zele, ili osim ako ne dodje bas nemoralna ponuda i to od kluba koji bi njemu sasvim sigurno bio stepenica vise u karijeri, da jednog dana moze svojoj djeci i unucima pricati kako je igrao protiv najvecih svjetskih igraca svoga vremena. A Mile je za mene takav igrac, kojem fali jos samo naslov prvaka s nasim klubom da zasluzi svoje mjesto na zidu legendi kao kapetan generacije koja je ispisala povijest.

Tanka je linija izmedju pokusaja ulaska u klupsku legendu i odlaska u klub koji osim poljaka ne zanima bas nikog. Niti je klub zasluzio da ostane bez kapetana zbog sake eura koju bi on tamo dobio vise u odnosu na ovo sto ima kod nas, niti je kapetan sa dugogodisnjim zaslugama zasluzio da ga klub gura u klub klase "Legia" da bi na njemu zaradili mozda pola milijuna vise!

Za mene je ova prica sa Skoricem i Legiom klasicna LOST / LOST situacija i za igraca i za klub, ako se taj transfer dogodi.
I iskreno, bit ce mi jako zao ako se taj transfer dogodi - i zbog Mileta i zbog kluba!

Post Reply