Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
malta
Reactions:

Re: Transferi

Post by malta » Tue Sep 22, 2020 11:16 am

Po ponašanju Mileta (npr prvi otišao s terena protiv Basela) on u glavi svojoj više nije vođa.
Na terenu od Mileta zadnjih utakmica ni traga ni glasa. Kapetan je netko tko treba podviknuti, potaknuti ekipu da gura naprijed. Mile nije ni glas pustio. Bio sam na svim utakmicama uživo to na tribini, što iza gola i Mileta NEMA.
Možda je zato to win win situacija jer Mile možda ima neki razlog u svojoj glavi za odlazak. Da ne pričamo da su ga i navijači malo uzeli na zub zadnjih utakmica i možda želi otići dok je Mile legenda, a ne Mile šupak...

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Tue Sep 22, 2020 11:20 am

Bez obzira na tih par zadnjih tekmi mislim da će dobit ovacije ak ostane do subote. I to standing :mrgreen:

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Tue Sep 22, 2020 11:22 am

mile je odlican kapetan, dovoljno je rec da je ekipa prava klapa. pa je valda i njen vodja zasluzan za dio toga

sto se tice zamjene. ne znam koliko je loncar spreman stat na njegovo mjesto. guti je rang kvalitete za onaj osijek koji je bio četvrti tamo prije 2 godine. trebat cemo novog igraca na to poziciji

mariox
Reactions:

Post by mariox » Tue Sep 22, 2020 11:26 am

Miletu je vrijeme da ode

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Tue Sep 22, 2020 11:29 am

nisam dosta pametan. ali da mi je znati što on točno želi, bio bih.
niti zagovaram da ode, još manje ga tjeram, niti ultimativno tražim da ostane.

ne mislim da klub mora na svakom igraču zaraditi i iako imamo Bjelicu kontam da mu treba produžena ruka na terenu. pitanje je tko bi to mogao biti umjesto njega? izgubiti stoperski doprinos je jedno, može se nadoknaditi, ali izgubiti ovo drugo je teže nadoknadivo. ok, tu je Majstorović, pa nadam se da on ostaje.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Tue Sep 22, 2020 11:31 am

Mile je zadnji kojem bi zamjerio odlazak. Ako je njemu došlo do zasićenja i hoće posljednju promjenu prije kraja karijere, neka ide. On je stvarno praktički dijete kluba, prošao je sve s Osijekom i ako smatra da mu treba nova promjena samo mogu reći - kapetane, hvala ti za sve ove godine.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Tue Sep 22, 2020 11:33 am

egoskop wrote:
Tue Sep 22, 2020 11:31 am
Mile je zadnji kojem bi zamjerio odlazak. Ako je njemu došlo do zasićenja i hoće posljednju promjenu prije kraja karijere, neka ide. On je stvarno praktički dijete kluba, prošao je sve s Osijekom i ako smatra da mu treba nova promjena samo mogu reći - kapetane, hvala ti za sve ove godine.
ok, ako svi misle da je vrijeme za odlazak, onda je to to. nema nikakvih zamjerki.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Tue Sep 22, 2020 11:34 am

malta wrote:
Tue Sep 22, 2020 11:16 am
Možda je zato to win win situacija jer Mile možda ima neki razlog u svojoj glavi za odlazak. Da ne pričamo da su ga i navijači malo uzeli na zub zadnjih utakmica i možda želi otići dok je Mile legenda, a ne Mile šupak...
pa ok, ali nije dijete da bi to trebao uzimati srcu ili nekakav junior pa ga sada kritika ajmee kako pogađa. kritika je bila na mjestu, ali nitko ga zbog pokoje greške ne voli manje.

malta
Reactions:

Post by malta » Tue Sep 22, 2020 11:35 am

Tominho wrote:
Tue Sep 22, 2020 11:20 am
Bez obzira na tih par zadnjih tekmi mislim da će dobit ovacije ak ostane do subote. I to standing :mrgreen:
To sigurno!
Kažem ako ostane, i nastavi kao na početku ove sezone, tad bi se stvar mogla promijeniti, a to mislim nikom ne treba...

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Tue Sep 22, 2020 11:35 am

Ako se već kuha njegov odlazak, onda bi volio da odigra barem utakmicu u subotu pred svojim navijačima. Zaslužio je minimalno takav oproštaj.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Post Reply