Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
malta
Reactions:

Re: Transferi

Post by malta » Tue Sep 22, 2020 12:13 pm

egoskop wrote:
Tue Sep 22, 2020 11:48 am
Kempes wrote:
Tue Sep 22, 2020 11:46 am
egoskop wrote:
Tue Sep 22, 2020 11:36 am

O čemu ti sada pričaš ? Kakvim kritikama ? Tko kritizira ? :tongue:
pa ja sigurno ne. ali očito je bilo kritika, vidiš da i malta sam kaže. al joooj, pa nije ga nitko razapeo.
Pa postavljaš odjednom tezu kao da se on nadurio kao malo dijete pa onda želi otići. :tongue:
Vidio sam Miletov stav s 2 metra nakon Basela. Meni je to sve reklo...

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Tue Sep 22, 2020 12:25 pm

malta wrote:
Tue Sep 22, 2020 12:13 pm
egoskop wrote:
Tue Sep 22, 2020 11:48 am
Kempes wrote:
Tue Sep 22, 2020 11:46 am

pa ja sigurno ne. ali očito je bilo kritika, vidiš da i malta sam kaže. al joooj, pa nije ga nitko razapeo.
Pa postavljaš odjednom tezu kao da se on nadurio kao malo dijete pa onda želi otići. :tongue:
Vidio sam Miletov stav s 2 metra nakon Basela. Meni je to sve reklo...
Pa okej, ali tko ga je mogao tada iskritizirati ili nesto vise kad se igralo pred praznim tribinama? :tongue: Kazem jedino ako je njemu doslo ovdje do zasićenja pa zeli otici, to je druga stvar i ako je tako neka ide. Mislim da mu nitko na tome ne može zamjeriti.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

mariox
Reactions:

Post by mariox » Tue Sep 22, 2020 12:34 pm

Pa vidi se da mu se neda Mile nema volje,motiva više ostat ovdje a i dosegao je svoj vrhunac što se vidi po igrama, neznam šta se drami u vezi njega Mile,Mile i te fore kao da je sad neki jebeni vrhunski stoper, nije niti če to biti , pa neka ide zaradi koju lovu zadnji mu je vlak za neki ozbiljni transfer a i klub da uzme dok još može pristojne novce.
Sad treba polako novi stoperski par uigravat i pripremati se za odlazak Majstora mislim da če to Bjelica odradit i da mu je važniji Majstor od Mileta.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue Sep 22, 2020 12:40 pm

mariox wrote:
Tue Sep 22, 2020 12:34 pm
Pa vidi se da mu se neda Mile nema volje,motiva više ostat ovdje a i dosegao je svoj vrhunac što se vidi po igrama, neznam šta se drami u vezi njega Mile,Mile i te fore kao da je sad neki jebeni vrhunski stoper, nije niti če to biti , pa neka ide zaradi koju lovu zadnji mu je vlak za neki ozbiljni transfer a i klub da uzme dok još može pristojne novce.
Sad treba polako novi stoperski par uigravat i pripremati se za odlazak Majstora mislim da če to Bjelica odradit i da mu je važniji Majstor od Mileta.
Znam da su njegove igre u zadnje vrijeme čudne, ali molim te malo poštovanja za osobu koja igra 12.sezonu za ovaj klub.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

mariox
Reactions:

Post by mariox » Tue Sep 22, 2020 12:54 pm

Luka1995 wrote:
Tue Sep 22, 2020 12:40 pm
mariox wrote:
Znam da su njegove igre u zadnje vrijeme čudne, ali molim te malo poštovanja za osobu koja igra 12.sezonu za ovaj klub.
Gdje ja njega to nepoštujem?

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Tue Sep 22, 2020 1:13 pm

mariox wrote:
pa neka ide zaradi koju lovu zadnji mu je vlak za neki ozbiljni transfer a i klub da uzme dok još može pristojne novce
Stvar je u tome da on u Legiji nece zaraditi puno vecu lovu nego ovdje. Bolji igraci u Legiji imaju 200-300k€ po sezoni, dakle ne puno vise od onoga sto Mile ima u Osijeku!

Niti je Legia jebeni Premiership ili Bundesliga da mi sad pricamo o nekom VAUUUU transferu gdje ce on igrati na nekoj visoj razini od HNL-a. Tako da mi je zaista tesko shvatiti ukoliko bas on sam inzistira na tom transferu.

A sto se kluba tice - nije sve u parama! Klub treba imati i dusu! A Mile je dusa ovog trenutnog kadra
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Tue Sep 22, 2020 1:26 pm

frnja wrote:
Mon Sep 21, 2020 5:23 pm

Lako za to, no tko je Kempes ?!

Al cu vas sve sjebat sad kad puste u prodaju treci dres, pa kad odstampam cenera i ime Kempes gore. :lol:
Ima da djelim autograme po stadionu :sm:

mariox
Reactions:

Post by mariox » Tue Sep 22, 2020 1:29 pm

Centarhalf wrote:
Tue Sep 22, 2020 1:13 pm
mariox wrote:
pa neka ide zaradi koju lovu zadnji mu je vlak za neki ozbiljni transfer a i klub da uzme dok još može pristojne novce
Stvar je u tome da on u Legiji nece zaraditi puno vecu lovu nego ovdje. Bolji igraci u Legiji imaju 200-300k€ po sezoni, dakle ne puno vise od onoga sto Mile ima u Osijeku!

Niti je Legia jebeni Premiership ili Bundesliga da mi sad pricamo o nekom VAUUUU transferu gdje ce on igrati na nekoj visoj razini od HNL-a. Tako da mi je zaista tesko shvatiti ukoliko bas on sam inzistira na tom transferu.

A sto se kluba tice - nije sve u parama! Klub treba imati i dusu! A Mile je dusa ovog trenutnog kadra
Pa neka ima 100000 milja više po sezoni pa nije to malo love ,ima obitelj ulazi u neke ozbiljne godine a neka se osigura ,zaradi realno i godinama je u klubu dođe do zasićenja a sad o veličini Legije u Poljskoj to ti dođe kao Dinamo ovdje u zemlji od 50M ,odlični stadioni,dobra posjeta, mozda Miletu novi motiv da me se krivo ne shvati ako ostane ok nemam ništa protiv cijenim sve što je dao klubu ali ja mislim da je vrijeme da ide.

mariox
Reactions:

Post by mariox » Tue Sep 22, 2020 1:36 pm

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Tue Sep 22, 2020 1:42 pm

mariox wrote:
Tue Sep 22, 2020 1:36 pm
https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet ... i-15020492

Evo prilike

Saznat cemo ovih dana jel Bjelko cita SN. Pa ovo mu je miljenik. A nama bi dosao ko budali samar! Univerzalac koji moze igrati sve sto se tice bokova bez obzira na stranu!

Post Reply