Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
moa2
Reactions:

Re: Transferi

Post by moa2 » Tue Nov 03, 2020 8:58 am

SectorF wrote:
Fri Oct 30, 2020 11:08 pm
http://www.glas-slavonije.hr/vijest.aspx?id=447330 (Halilovic u Gradskom vrtu?)

Meni izgleda kao naklapanje, cisto da se piše! Sumnjam da ima nesto u tome... no :dknow:
Alen Halilović u Interu!

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Tue Nov 03, 2020 9:04 am

moa2 wrote:
Tue Nov 03, 2020 8:58 am

Alen Halilović u Interu!
Samo trenira s njima! Nece s njima potpisati ugovor, niti igrati za njih! Prema tome ne siri dezinformacije, nije ovo index.hr
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

moa2
Reactions:

Post by moa2 » Tue Nov 03, 2020 9:07 am

Centarhalf wrote:
Tue Nov 03, 2020 9:04 am
moa2 wrote:
Tue Nov 03, 2020 8:58 am

Alen Halilović u Interu!
Samo trenira s njima! Nece s njima potpisati ugovor, niti igrati za njih! Prema tome ne siri dezinformacije, nije ovo index.hr
Pa da u Interu je na treningu :rotfl:

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Tue Nov 03, 2020 9:09 am

Ja bi ga doveo u B ekipu

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Tue Nov 03, 2020 12:18 pm

taman bi se po godinama i uklopio tam

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Tue Nov 03, 2020 12:59 pm

ljudi, ja moram priznati da se ne slažem s većinom.

najveći njegov krimen nije njegov krimen, nego krimen dinama i medijske mašinerije kvazi novinara, portalskih proseratora, muva podrepašica koje zuje oko mamićevog čmara.

napravljen je hajp oko dečka oko kojeg je on namjanje zaslužan niti ga je sam potencirao i ako se dobro sjećate nitko po medijima o njemu nije ništa loše pričao dok je njegov stari, Sejad i ljudi koji brinu o karijeri, su odlučili da neće spustit gaće mamiću, odjednom je postao napiren, nadobudan, ovakav onakav, mislim, nisam ja od malog odvjetnik niti me je briga, ali realno to što je napiren u medijima, nije njegova krivnja.

dečko ima 24 godine, a koje je sve klubove prošao, a mi smo sretni da npr. sada igrača od 20 godina posudimo u Sloveniju. ja ne pratim tu usranu smrdljivu tvorevinu od onog drugog kluba pa nisam pratio je li lik imao neke ispade dok je igrao za dinamo, ali uuu jebote idemo sprdati Halilovića jer nije uspio u Barci i u Milanu.

ovo nije komentar da ja agitiram za njega da igra za nas, ali kada bi došao nebi imao ništa protiv jer pretpostavljam da bi Bjelica & co dobro procjenili. Međutim, znam da ne želim za završi u hajduku i rijeci jer bi im sigurno bio pojačanje. da se razumijemo, u mamićev dinamo sigurno neće.

kratko i jasno, nije neka meeega zvijezda, a treba jebat u glavu one koji su ga kovali u zvijezde, međutim i dalje sigurno vrlo dobar igrač. ok, eto, provlači se njegov karakter, ali ja jebeno kontam da mu je jasno da mu je karijera na prekretnici, pa ako je imao nekakvih ispada, a to je sve u domeni forumskih priča, sigurno više nije toliko naivan. Tako da, ovdje nitko nije glasno rekao da on mora igrati za nas, ali ja glasno kažem da je onda bolje da pronađe klub vani.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Tue Nov 03, 2020 2:20 pm

Slažem se sa Kempesom. Tom dečku su veliku medvjeđu uslugu napravili Mamić i novinari. A ni obitelj očito nije pomogla.

Nije da zagovaram dolazak Halilovića, ali ne bi imao niti ništa protiv. Naravno, sve pod uvjetom da su njegova potraživanja u nekim normalnim okvirima.
Mislim da njemu treba povratak u HNL, jednostavno rečeno - resetiranje. Krenuti od početka. I treba mu sređen klub gdje bi imao povjerenje trenera. A onda, ako te trener poput Bjelice ne može "oživjeti" onda si, ono što se kaže, "propao".

Ne znamo njegova potraživanja, ne znamo imamo li uopće sredstva za njega i ako nije preskup, ne znamo vidi li uopće Bjelica u njemu nekakav potencijal. Jer, ako Bjelica ne vidi ono nešto u njemu, onda bi vjerovao Bjelici.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue Nov 03, 2020 2:26 pm

Ja što sam njega gledao nije bolji od Pere i Bohara, tako da radije ne bi.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Tue Nov 03, 2020 2:33 pm

Ako netko od njega moze napraviti igraca - onda je to Bjelica.

No da bi do toga doslo ovaj mora biti full motiviran, jest travu na svakom treningu, zalaganje mu mora biti na 200% itd. A po svemu sto sam ja do sada imao prilike vidjeti taj decko u glavi i dalje ima mindset podesen na "ja sam zvijezda", tako se ponasa, a odnos prema igri mu je zesca kurcina jer glumi Messija i ocekuje da za njega drugi trce i igraju.

S druge strane moguce i da je mali svjestan da bi mu Bjelica mogao biti zadnji vagon zadnjeg vlaka da spasi karijeru, pa bi se mozda malo trgnuo i probudio.

Nisam siguran zeli li Bjelica riskirati da u svlacionicu dovede takvog lika koji je sam po sebi tempirana bomba.
Ja osobno smatram da ne bi trebao, koliko god da nam treba igrac takvog profila.
Last edited by Centarhalf on Tue Nov 03, 2020 2:35 pm, edited 1 time in total.
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Tue Nov 03, 2020 2:34 pm

Ne znam zašto ali imam osjećaj da on UZ Bjelicu može biti naš Kramarić ili Franko.
Dobro, uz Bjelicin stožer možda bi i ja mogao biti Oršić :mrgreen:

Post Reply