Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Maverick
Reactions:

Re: Transferi

Post by Maverick » Fri Jan 08, 2021 2:51 pm

ramzes3 wrote:
Fri Jan 08, 2021 1:23 pm

"izgledno je kako se bijelo-plava svlačionica neće dodatno puniti ove zime."
Pa ako dva odu i dva dođu, nije se dodatno napunila. S te strane bi mogao bit u pravu :lol:

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Fri Jan 08, 2021 4:58 pm

Ja bi prije reko da se trebamo Lope rjesit..kao sto je netko vec rekao, on je odlican za 4-5 mjesto, fajt za kup-- nije, cak ni kao zamjena... A kad dodamo ceste ozljede u nasem veznom redu, ja bih rekao da sto prije unovcimo Lopu dok jos ima minuta i neku cijenu te dovest barem nekog perspektivnog mladica za kojeg ima nade i vremena

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Fri Jan 08, 2021 5:35 pm

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet ... m-15041433

Brlek blizu dolaska.

Kako Brlek trenutačno nije u prvom planu u Genoi, s kojom ima ugovor do lipnja 2022. godine, otvorila se mogućnost angažmana na novoj adresi. Prema pouzdanim izvorima bliskim našem listu, doznajemo da je 26-godišnji veznjak rodom iz Ludbreškog Sigeca nadomak - osječkog Gradskog vrta! Nenad Bjelica bi u svojoj momčadi rado vidio pokretljivog igrača snažnog udarca koji bi značajno pojačao konkurenciju u veznom redu Osijeka. Vjerojatno je u pitanju posudba, no ne treba isključiti ni opciju transfera. Jedini problem u ovoj priči mogla je predstavljati zainteresiranost talijanskog drugoligaša Reggine, koja je također imala Brleka na svom radaru, ali Osijek je, kako se po zadnjim informacijama čini, odnio pobjedu u tom tržišnom nadmudrivanju.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Fri Jan 08, 2021 5:47 pm

Dečki moji, on nije niti blizu igrač kao Žaper. Ovdje prekrasno imate prikazane njegove igre u Wisli. Dobro pogledajte i onda usporedite sa Žaperom. Nisu oni uopće isti tip igrača, niti blizu. Rekao bih prije da su Jugović i Brlek tu negdje sličan tip igrača. Brlek ima finu loptu, jak na nogama, šut odličan, uvijek igra prema naprijed....samo neka dođe!
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Fri Jan 08, 2021 5:50 pm

egoskop wrote:
Fri Jan 08, 2021 5:47 pm

Dečki moji, on nije niti blizu igrač kao Žaper. Ovdje prekrasno imate prikazane njegove igre u Wisli. Dobro pogledajte i onda usporedite sa Žaperom. Nisu oni uopće isti tip igrača, niti blizu. Rekao bih prije da su Jugović i Brlek tu negdje sličan tip igrača. Brlek ima finu loptu, jak na nogama, šut odličan, uvijek igra prema naprijed....samo neka dođe!
Zaper je plemenita sestica, a Brlek plemenita osmica. Nisu slicni. Bio bi veliko pojacanje.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Fri Jan 08, 2021 5:52 pm

i dobili bi na visini i ofanzivnom skoku,lik glavom igra skoro ko mierez :)
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

mariox
Reactions:

Post by mariox » Fri Jan 08, 2021 6:25 pm

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Fri Jan 08, 2021 7:41 pm

fino!

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Fri Jan 08, 2021 9:46 pm

Ako Bjelica misli da ga trebamo dovest, neka ga dovedemo onda... Bjelica ima moje potpuno povjerenje!
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Sat Jan 09, 2021 10:06 am

Nadam se da je Brlek u ponedjeljak vec na pripremama u Rovinju :)

Kaze Glas:
Za njega je zainteresiran i drugoligaš Reggina, ali ljudi bliski Brleku kažu kako je on više za povratak u Hrvatsku nego za ostanak u Italiji.

- Pregovaramo s Brlekom i to vrlo ozbiljno, a ako zaključimo posao, to će biti na obostrano zadovoljstvo. Nije još ništa sigurno dogovoreno i potpisano, ali pregovaramo - potvrdili su nam iz NK Osijek. Uz primjedbu kako će mnogo toga jasnije biti do kraja tjedna, a to znači za dan-dva. U Brlekovu slučaju vjerojatno će biti posudba, ali nije isključena ni mogućnost pravog transfera.
Ti si ljubav najveća... :k:

Post Reply