Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
SakyOS
Reactions:

Re: Transferi

Post by SakyOS » Sun Jan 17, 2021 3:30 pm

Prema Transfermarktu, Majstor je otišao za 3.3 mil EURa. Što na kraju i nije nimalo loše.

Kifla13
Reactions:

Post by Kifla13 » Mon Jan 18, 2021 8:42 am

Ja stalno refresh, kad ono nista novo... dajte pisite :bravo:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Mon Jan 18, 2021 8:49 am

Pa nema nista novo kad se nista novo i ne zna. Propao je Kadzior, on odlazi u Antalyaspor... Za Kaminskog se jos nista ne zna a kao sto rekosmo ni to nije sigurno... Vidjet cemo do kraja tjedna
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Mon Jan 18, 2021 11:37 am

Kažnjavanjem Talysa, koji je prebačen u B momčad te će se njegov status vjerojatno riješiti posudbom ili transferom, otvorilo se i pitanje druge opcije na lijevom boku, kao zamjena Jurčeviću.

- Na tom mjestu može igrati i Miloš, pa i Lončar, a i Mekić je također zadovoljio. Vidjet ćemo vezano i za to, nije nam primarno. Dovođenjem Topčagića, Brleka i Miloša ostvarili smo planirane dolaske, a za sve ostalo reagirat ćemo na vrijeme ukoliko se pruži prilika za koju mislimo da je ne smijemo propustiti. Ovisit će, naravno, i o mogućim drugim odlascima, iako moram naglasiti kako to onda može biti samo netko tko je trenutno druga opcija.

http://www.glas-slavonije.hr/454096/6/V ... i-iz-kluba
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Tue Jan 19, 2021 10:38 am

treba ga dovesti na posudbu.

https://www.transfermarkt.com/filip-kro ... ler/261988

da, znam da su odbili tovare, al koga boli kurac.
jednostavna je logika, nije u planu u Benfici, nije ni u tom britanskom smeću od kluba. ako pred kraj prijelaznog roka ne budu imali nikakvu opciju za njega, treba "uskočiti" i posuditi ga jer dečko još ima neke šanse izborit Euro ili bar doći na radar za sljedeće SP i kvalifikacije. Ne vjerujem da ima neku bijesnu plaću u Benfici, mi možemo preuzeti 50% i to je to. On je na radaru i bliže je kući i obitelji koja je u Petrinji.

kontam da je on bolja opcija nego opet dovoditi još 5 krila, a treba nam 10tka, Bjelica forsira stil igre u kojoj igra ovisi o igrači tipa Olmo kojeg u našem sastavu nema.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Tue Jan 19, 2021 11:45 am

Potraga za lijevim bekom
Te promjene otvorile su pitanje u kojem će se smjeru kretati daljnje aktivnosti osječkog kluba na zimskom "mercatu". Prije svega jer je Bjelica ostao na samo jednom ljevaku u zadnjoj liniji, Mariju Jurčeviću. Stoga nije teško zaključiti da će trener bijelo-plavih do kraja prijelaznog roka pokušati dovesti još jednog lijevog beka.

- To nam je u ovom trenutku svakako prioritet jer smo ostali samo na Jurčeviću. Imam nekih ideja i opcija koga bismo mogli dovesti, ali prije negoli krenem u akciju, moram sjesti s čelnim ljudima kluba i vidjeti kakvim financijskim sredstvima raspolažem. Igrači koje imam na radaru, naravno, imaju različite cijene, pa će angažiranje jednog od njih prije svega ovisiti o našim financijskim mogućnostima - kaže Nenad Bjelica, trener nogometaša Osijeka.

Dakle, uskoro se može očekivati novo ime na lijevom boku, jer ono što Bjelica zamisli ubrzo i ostvari, pitanje je samo s koliko će novca raspolagati. Treba znati da mađarski vlasnici nisu skloni rasipništvu, kako bi se to dalo zaključiti iz špekulacija koje su se u javnosti pojavljivale oko nekih transfera. Dokaz tomu je što ni cijela odšteta od Majstorovićeva transfera neće ići u budžet za pojačanja, nego će se njezin najveći dio iskoristiti za potrebe tekućeg poslovanja. Ipak, Bjelica vjeruje kako će mu vlasnici omogućiti određeni iznos za dovođenje lijevog beka.

Iz danasnjeg Glasa. Spominje se i moguc odlazak Grezde, transfer ili posudba.

https://www.glas-slavonije.hr/454187/6/ ... ce-o-novcu
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

misko2007
Reactions:

Post by misko2007 » Tue Jan 19, 2021 2:17 pm

bjelica daj grezdi proljetnu sansu on je jedan od najboljih u nasim redovima ZNAM DA CITAS OVO :rotfl:

:wave: :sal:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Tue Jan 19, 2021 2:35 pm

misko2007 wrote:
Tue Jan 19, 2021 2:17 pm
bjelica daj grezdi proljetnu sansu on je jedan od najboljih u nasim redovima ZNAM DA CITAS OVO :rotfl:

:wave: :sal:
da,da ,refreša stranice skupa s nama,nema pametnijeg posla :roll:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue Jan 19, 2021 2:41 pm

Kadzior predstavljen u Alanyasporu
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

zhorzh
Reactions:

Post by zhorzh » Tue Jan 19, 2021 3:21 pm

Kazu svabe kaminski moze ici odma, nece ni cekati da mu istekne ugovor, a navijaci su sretni jer je los..
Opet mozda bi tu bio dobar s obizrom da su lige neusporedive

Post Reply