Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
lokal88
Reactions:

Re: Transferi

Post by lokal88 » Tue Jan 19, 2021 6:22 pm

Grezdu na lijevog beka :rotfl:
Protivnici nece znat sta ih snalazi, da jebe rak raka iza leda nam niko nece moc proc hahaha

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Tue Jan 19, 2021 7:03 pm

Znaci nista od Mandze anger--

:sm:
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Tue Jan 19, 2021 7:49 pm

jopa332 wrote:
Tue Jan 19, 2021 7:03 pm
Znaci nista od Mandze anger--

:sm:
Jedva čekam zajedničke Dane pred nama Ibre i Mandze :drink:
Tu će biti vatrometa samo takvog...

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Wed Jan 20, 2021 10:18 am

Mikhail Caimacov is still at Olympia, but rumors of his move are not fading. Osijek is said to want to sell it in any way possible during this transfer window. Also him in Diosgyora, which supposedly offers Osijek 800 thousand euros. Milović, Marin, Suljić also went to this club. - izvor slovenac na twitteru

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Wed Jan 20, 2021 10:24 am

gunners wrote:
Wed Jan 20, 2021 10:18 am
Mikhail Caimacov is still at Olympia, but rumors of his move are not fading. Osijek is said to want to sell it in any way possible during this transfer window. Also him in Diosgyora, which supposedly offers Osijek 800 thousand euros. Milović, Marin, Suljić also went to this club. - izvor slovenac na twitteru
Ako je Bjelica odlucio da mu on definitivno ne treba i da se on nece razviti u puno boljeg igraca nego sada, onda ga svakako treba prodati za taj iznos, jer to cemo dobiti sad i tko zna jel bi dobili ikad ponovno ...
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

mariox
Reactions:

Post by mariox » Wed Jan 20, 2021 10:26 am

Ja ga nebi prodavao imam osjećaj da bi se gadno zajebali po meni sad je trebao biti na klupi.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Wed Jan 20, 2021 10:34 am

mariox wrote:
Wed Jan 20, 2021 10:26 am
Ja ga nebi prodavao imam osjećaj da bi se gadno zajebali po meni sad je trebao biti na klupi.
onaj Elsnik ima 1 gol i asistenciju ove sezone u 17 utakmica za Olimpiju i vrijedi 425 k i za njega bi trebali kao platiti 1m€. s druge strane Caimacov ove sezone ima 4 asist u 18 utakmica za Olimpiju, naš je igrač i vrijedi 400 k€.

dečko je dobar, igrao je dosta dobro za B ekipu, tehnički je jak, dobro čita igru, a očito ima i nos za asist. treba napomenuti da ima već i 7 nastupa za reprezentaciju Moldavije. Ok, reći će netko to je Moldavija, ali nije pitanje za koju reprezentaciju igra, nego protiv kojih je reprezentacija igrao, dva puta protiv Slovenije, 2x protiv Grčke, protiv Rusije, na utakmici protiv Italije bio je na klupi.

mislim da, ne sumnjam u Bjelicu i njegovo raspoznavanje igrača, ali moguće da neke igrače nije dovoljno dugo gledao.

s obzirom da je Olimpiju napustilo već pola ekipe, za sve je najbolje da on ostane tamo do ljeta, pa kasnije vidjeti.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

mariox
Reactions:

Post by mariox » Wed Jan 20, 2021 10:37 am

Ma nije ga sigurno gledao otišao je na posudbu prije njegovog dolaska i netko mu sigurno govori da nije za nas nevidim razlog zašto ga nije povukao ok sad dolaskom Brleka nek ostane do ljeta ali mislim da bi bio jedan od najboljih veznih uz ovakve suigrače.

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Wed Jan 20, 2021 7:48 pm

https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/n ... eqFvJz0TTg

Diosgyori želi Kleinheislera
Doduše, novac nije problem. Diosgyori i Osijek imaju istog vlasnika i što se tiče papira, sve se može lako dogovoriti. Kleinheisler bi bio veliko pojačanje u borbi za ostanak. Mađarske kolege smatraju da bi i njemu koristilo jer bi dobio priliku ponovno uhvatiti ritam i vratiti se u uži kadar nacionalne selekcije.
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Wed Jan 20, 2021 7:55 pm

nemesis wrote:
Wed Jan 20, 2021 7:48 pm
https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/n ... eqFvJz0TTg

Diosgyori želi Kleinheislera
Doduše, novac nije problem. Diosgyori i Osijek imaju istog vlasnika i što se tiče papira, sve se može lako dogovoriti. Kleinheisler bi bio veliko pojačanje u borbi za ostanak. Mađarske kolege smatraju da bi i njemu koristilo jer bi dobio priliku ponovno uhvatiti ritam i vratiti se u uži kadar nacionalne selekcije.
Taj ce nam sve igrace odvuci.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Post Reply