Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
SamoOsijek
Reactions:

Re: Transferi

Post by SamoOsijek » Sun Feb 07, 2021 7:48 pm

Imam HINT iz pouzdanih izvora.

Novi igrač je ljevoruk, ali igra desnom nogom. Ima smeđe oči, osim kad su zelene. Voli se šišati na kratko, ali katkad pusti kosu. Nekad i bradu. U pionirima je nosio broj 6, ali onda u kadetima nosi broj 18 na dresu. Juniorsku godinu je pauzirao. Radio je na baušteli. Broj kopački 44. Veličina odjeće L. Najdraže jelo mu je grah, a piće Fanta. Od bazge. Voli izlazit i igrat Playstation. Uglavnom, voli sve što vole mladi. Iako, nije tako mlad. Bit će jebeno pojačanje i svi će te past na dupe!

Da skratim. Ako netko zna ime igrača kojeg dovodimo, ako ima neke informacije koje ostali nemaju ili ima neke izvore koje drugi nemaju,... čemu ova sranja. Ili kažeš da znaš, ali ne smiješ reći. Ili jednostavno ne kažeš ništa. Ove sve ostale pizdarije sa nekim hintovima i "tragovima" su jedna od većih bezvezarija ovdje na forumu.

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Sun Feb 07, 2021 7:58 pm

SamoOsijek wrote:
Sun Feb 07, 2021 7:48 pm
Imam HINT iz pouzdanih izvora.

Novi igrač je ljevoruk, ali igra desnom nogom. Ima smeđe oči, osim kad su zelene. Voli se šišati na kratko, ali katkad pusti kosu. Nekad i bradu. U pionirima je nosio broj 6, ali onda u kadetima nosi broj 18 na dresu. Juniorsku godinu je pauzirao. Radio je na baušteli. Broj kopački 44. Veličina odjeće L. Najdraže jelo mu je grah, a piće Fanta. Od bazge. Voli izlazit i igrat Playstation. Uglavnom, voli sve što vole mladi. Iako, nije tako mlad. Bit će jebeno pojačanje i svi će te past na dupe!

Da skratim. Ako netko zna ime igrača kojeg dovodimo, ako ima neke informacije koje ostali nemaju ili ima neke izvore koje drugi nemaju,... čemu ova sranja. Ili kažeš da znaš, ali ne smiješ reći. Ili jednostavno ne kažeš ništa. Ove sve ostale pizdarije sa nekim hintovima i "tragovima" su jedna od većih bezvezarija ovdje na forumu.
Primljeno na znanje, s moje strane vise nece biti postova u ovom topicu
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Istok
Reactions:

Post by Istok » Sun Feb 07, 2021 8:00 pm

Pa reci ljudima da je riječ o Pjaci i gotovo :D
:sal: U OVOM GRADU JEDNO IME JE

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Sun Feb 07, 2021 8:01 pm

Pa šta čitate onda? Preskočio temu transferi i gotovo. Meni je na primjer baš zanimljivo :)
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

klokan
Reactions:

Post by klokan » Sun Feb 07, 2021 8:04 pm

Centarhalf wrote:
Sun Feb 07, 2021 7:58 pm
Primljeno na znanje, s moje strane vise nece biti postova u ovom topicu
Fascinira me kako se na upis jednog, dvojice ili trojice netko uvrijedi kao curica i onda ostavi desetke drugih ljudi bez štiva.

Nije da se i prije nije znalo dogoditi, al baš mi je bezveze.

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sun Feb 07, 2021 8:08 pm

Ma Duje Cop je.
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Sun Feb 07, 2021 8:10 pm

Mijo Caktas... nije htio igrat protiv nas na GV... kao ne osjeca se dobro... :drink:

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Sun Feb 07, 2021 8:11 pm

Ma daaj ajde reci tko je..bolje da saznamo od tebe nego od Kelera veceras na naslovnici Glasa !!
Imas jos malo vremena, naslovnica samo sto nije izasla :) :)
Ti si ljubav najveća... :k:

monon
Reactions:

Post by monon » Sun Feb 07, 2021 8:12 pm

Neznam zasto nekog tko ima insajderske informacije tako tretirati. Očito da nesmije reći. Zašto ga sad natjerati da oda i onda izgubi pristup tim informacijama u budućnosti. Kužim da ste nestrpljivi ali nećete ništa dobiti jebanjem pojedinca. Kao što rekoh da smije rekao bi jer očito samo što ne pukne koliko želi reći a nesmije.

klokan
Reactions:

Post by klokan » Sun Feb 07, 2021 8:13 pm

monon wrote:
Sun Feb 07, 2021 8:12 pm
Neznam zasto nekog tko ima insajderske informacije tako tretirati. Očito da nesmije reći. Zašto ga sad natjerati da oda i onda izgubi pristup tim informacijama u budućnosti. Kužim da ste nestrpljivi ali nećete ništa dobiti jebanjem pojedinca. Kao što rekoh da smije rekao bi jer očito samo što ne pukne koliko želi reći a nesmije.
Zato što je lakše drkat nekoga nego preskočit topic.

Post Reply