Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
SectorF
Reactions:

Re: Transferi

Post by SectorF » Tue Feb 09, 2021 10:02 am

Tik tak, nema bijelog dima, nema Centarhalfa... Očito zatišje pred buru sut--

hmm, Caktaša smo nekako isključili, a Bjelica je znao spomenuti i naše igrače koji nisu klasična špica a malo golova daju, a Caktaš to ima tj. daje golove i to poprilično dosta...Mislim da mu treba i takav igrač! ...tamo ugovor neće očito produžiti, mislim da je i dovoljno karakteran tako da je ta opcija vrlo moguće realna!
Ti si ljubav najveća... :k:

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Tue Feb 09, 2021 10:06 am

bjelica je rekao takodjer da igraci tipa caktas majer i ostale desetke izumiru. kao primjer je liverpul spomenuo

i sam status majera u dinamu dok je bjelica tamo bio govori o tome koliko je 10tka bjelici vazna u njegovom sustavu

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Tue Feb 09, 2021 10:06 am

Ako je Čolak, onda onaj hint od Centarhalfa nije tocan... igraci sa 7 razlicitih brojeva na dresu su Lovric, Puljic, Caktas, Vizinger i Perica...

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Tue Feb 09, 2021 11:21 am

Meni se cini da je najrealnija opcija Jakov Puljic. Iako on nije netko zbog koga bih "sjeo na dupe". Zapravo, kad bolje razmislim, s tog popisa su to samo Lovric i Nestorovski.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Tue Feb 09, 2021 11:31 am

ramzes3 wrote:
Tue Feb 09, 2021 10:06 am
bjelica je rekao takodjer da igraci tipa caktas majer i ostale desetke izumiru. kao primjer je liverpul spomenuo

i sam status majera u dinamu dok je bjelica tamo bio govori o tome koliko je 10tka bjelici vazna u njegovom sustavu

Ne bih rekao da je Mijo klasicna desetka. Majer jeste ,ali njih dvoje su totalno razliciti. Caktas je vise poluspica. Vise lazna devetka nego desetka. Ja mislim da bi nam on itekako dobro dosao.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

RARAMURI
Reactions:

Post by RARAMURI » Tue Feb 09, 2021 4:36 pm

Caktas ili Nestorovski,..nadam se da je jedan od njih dvojice,..Caktas bi bio moj izbor jer bratic trpa u onoj smrdljivoj okolini gdje ne znas ko koga jebe,ko je kome duzan,jedina konstanta kod njih su promjene i to na svim nivoima,a on trpa i trpa makar je sve oko njega trulo,..kod nas bi trpao jos i vise jer ne bi pucao penale :nono: :nono: :nono: :nono: ,..
,..kad bi njega kojim slucajem potpisali,mi smo automatski definitivno prvi favoriti za prvenstvo,..
Nije vazno jeste li lav ili gazela,kada izadje sunce-TRCITE!!!! R.Bannister

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Tue Feb 09, 2021 4:43 pm

Iako je i meni od svih njih Čolak najmanje privlačan ima on nešto što nama fali i zbog čega bi nam dobro došao.
Njemu zadnje kolo treba 4 gola da bude prvi strijelac lige i on i klub se pobrinu da se to i odradi.
Nama treba pobjeda protiv umjetnog kluba kod kuće mi legnemo. Mariću kratak za gol-dva. U Austriji ispadnemo na gol u gostima, od CSK na penale.
Uvijek nam fali to nešto malo što nismo do sada imali u svlačionici, stožeru i upravi...

zos
Reactions:

Post by zos » Tue Feb 09, 2021 8:43 pm

A za znatiželjnike je sam Bjelica dao zanimljivu izjavu...
- Uobičajeno je da pričam s predsjednikom. No, pogrešno je u medijima obznanjeno kako čekam spoznaju s koliko novca još mogu raspolagati u dovođenju igrača. Znam ja to odavno. Igrači koji su do sada k nama došli koštali su malo ili ništa, došli su bez odštete, a iz kluba je za poznati iznos otišao Ante Majstorović. Mogu reći da sam zbog svega u okvirima dogovorenog budžeta. Druga je tema što još uvijek radimo na odlaznim transferima dvojice naših dosadašnjih igrača, a i tražimo još jedno pojačanje. Uskoro će sve biti poznato - rekao je Bjelica.
https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet ... o-15049311

drvoznanja
Reactions:

Post by drvoznanja » Tue Feb 09, 2021 9:26 pm

Je li Grezda već otišao ili je on jedan od te dvojice? Nadam se da je Talys drugi, da nam ne ode nitko od igrača na koje računamo.
Samo NK Osijek i Bijelo-plavi forum

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Tue Feb 09, 2021 9:30 pm

drvoznanja wrote:
Tue Feb 09, 2021 9:26 pm
Je li Grezda već otišao ili je on jedan od te dvojice? Nadam se da je Talys drugi, da nam ne ode nitko od igrača na koje računamo.
Grezda, Kamenar i Talys su i dalje pod ugovorom s klubom.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Post Reply